To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie kupujecie jeansy?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Piśka
Mam dość niestandardowe rozmiary (duża pupa, wąska talia) i zawsze problem z kupieniem spodni, w tym jeansów. Przez ostatnie kilka lat zaopatrywałam się w C&A ale teraz mam ochotę na coś innego. Napiszcie mi gdzie kupię fajne jeansy, najlepiej ze streczem i nie zwężanymi nogawkami. Dodam, że nie chce biodrówek, ponieważ zawsze mi potem spadają z tyłka. Lubię spodnie z podwyższonym stanem.
bb
CYTAT(Piśka @ Fri, 21 Oct 2011 - 11:52) *
Lubię spodnie z podwyższonym stanem.


Ja tez i tutaj tylko stary dobry Wrangler albo ostatnio S. Oliver tyle, ze ja nie mam talii osy i potrzebuje zawsze dluzsze nogawki wiec kupuje tam gdzie oprocz opcji regular maja tez long 29.gif
tuLena
rożne , różniaste fasony mają też w Reserved- zakupiłam jedne i przy okazji się porozgladałam icon_smile.gif
skanna
Chciałam napisać, że najchętniej kupuję dżinsy w C&A icon_smile.gif
jaAga*
W cache cache kupiłam 2 pary dość fajnych dżinsów-nie biodrówek, nie zwężanych i ze streczem, ale ja nie mam talii osy icon_wink.gif.
Martalka
moja mama ma podobnie, i ostatnio kupuje w Marks and Spencer. Co prawda chyba sztruksy kupiła, ale klasyczny krój, wyższy stan, i w miarę dopasowane w talii.
Może jeansy też mają..
Eliszka
Ravel lubi mieć takie fasony.
amore
Big Star.
Choco.
Ja też lubię Big Stara.
Eliszka
CYTAT(Choco. @ Sat, 22 Oct 2011 - 11:57) *
Ja też lubię Big Stara.

OOO. i ja też. Rzeczywiście tam wybór ogromny.
owiwia7
a ja bym chciała fajne rurki, ze strechem.. Widziałyście gdzieś fajne?

najczęściej kupuję w C&A.
Anecznik
Ja również najbardziej cenię sobie Big Star. Moim zdaniem najlepsza marka co do różności krojów, rozmiarów i modeli. Natomiast Wranglera nigdy nie lubiłam i nie polubię a mojemu mężowi wybiłam ta firmę w końcu z głowy bo tylko tam się ubierał. Oczywiście to kwestia gustu icon_wink.gif.
bb
CYTAT(owiwia7 @ Sun, 23 Oct 2011 - 13:51) *
a ja bym chciała fajne rurki, ze strechem.. Widziałyście gdzieś fajne?


Zara- mam je nawet dzis na sobie icon_wink.gif
Piśka
Dzięki za odpowiedzi. Swego czasu lubiłam Levisy ale bardzo szybko mi się przecierały. Pewnie wybiorę się do kilku poleconych tu sklepów. Nie cierpię kupować spodni ale uwielbiam w nich chodzić. 06.gif
Mika
CYTAT(Choco. @ Sat, 22 Oct 2011 - 11:57) *
Ja też lubię Big Stara.


Ventana to też Big Star icon_wink.gif (tak dla ciekawostki) i mają całkiem fajne modele
mam te pierwsze,bo jako nieliczni mają szersze nogawki w udach,a ja nienawidzę obcisłych
C&A też mają u mnie plusa -za normalny stan
Mika
CYTAT(owiwia7 @ Sun, 23 Oct 2011 - 11:51) *
a ja bym chciała fajne rurki, ze strechem.. Widziałyście gdzieś fajne?

najczęściej kupuję w C&A.


rurki są teraz w modzie więc praktycznie każdy sklep je oferuje
"fajne" to pojęcie względne,bo one nie mają wyglądac tylko dobrze leżeć icon_wink.gif
niestety mierzyć trzeba-na pupie często to co nam się nie podobało wygląda super,a ładne wcale nie musi leżeć idealnie
xxyy
A ja tylko biodrowki z rozszerzanymi nogawkami na dole. No i nigdzie nie ma , widzialm wczoraj biodrowki ale rurki. Rurki na moje lydki ? 29.gif
Pysio
CYTAT(Leni @ Mon, 24 Oct 2011 - 11:07) *
A ja tylko biodrowki z rozszerzanymi nogawkami na dole. No i nigdzie nie ma , widzialm wczoraj biodrowki ale rurki. Rurki na moje lydki ? 29.gif


ja w piątek kupiłam właśnie takie w Camaieu, i w dodatku za -60%.
ana
CYTAT(Leni @ Mon, 24 Oct 2011 - 11:07) *
A ja tylko biodrowki z rozszerzanymi nogawkami na dole. No i nigdzie nie ma , widzialm wczoraj biodrowki ale rurki. Rurki na moje lydki ? 29.gif


widziałam informację, że w tym sezonie dzwony znowu modne. w sklepach też je widać
Eliszka
CYTAT(Leni @ Mon, 24 Oct 2011 - 09:07) *
A ja tylko biodrowki z rozszerzanymi nogawkami na dole. No i nigdzie nie ma , widzialm wczoraj biodrowki ale rurki. Rurki na moje lydki ? 29.gif

W second handach bez wątpienia znajdziesz
xxyy
Dzieki dziewczyny, widac w musze wychylic nosa poza moje dunskie miasteczko icon_wink.gif
topikalna
Ja nie mam konkretnych sklepów. Jedne kupie w H&M a inne w osiedlowym sklepie. Zależy co gdzie jest
Eliszka
Do osiedlowych (mam na myśli takie z stosunkowo tanimi rzeczami) nawet już nie wchodzę. Znaleźć tam spodnie bez cekinów, kwiatków, orłów albo innych przetarć to cud. A jeśli nawet już się trafią to zmieniają kolor - co pranie to o ton jaśniejsze.
Marta M
CYTAT(Eliszka @ Mon, 24 Oct 2011 - 16:22) *
Do osiedlowych (mam na myśli takie z stosunkowo tanimi rzeczami) nawet już nie wchodzę. Znaleźć tam spodnie bez cekinów, kwiatków, orłów albo innych przetarć to cud. A jeśli nawet już się trafią to zmieniają kolor - co pranie to o ton jaśniejsze.

dokładnie,tzn ja mam takie samo zdanie,nigdy nie kupiłam takich spodni
od jakiegoś czasu kupuję spodnie lee i to jeden konkretny model
Sali_M
Kiedyś kupowałam głównie Mustangi i Wranglery ale od jakiegoś czasu zaczęłam kupować tańsze spodnie w Camaieu. Są bardzo fajne, dobre gatunkowo, dobrze leżą i są niedrogie.
ania_411
CYTAT(Eliszka @ Sat, 22 Oct 2011 - 19:06) *
OOO. i ja też. Rzeczywiście tam wybór ogromny.


i ja, i ja 06.gif w t shirty tez siebie i meza tam zaopatruje bo tanie, dobre i chyba jedyne, ktore nie kurcza mi sie w suszarce po praniu;)
Eliszka
Mam pod nosem ogromny sklep fabryczny Big stara, bywam tam i kupuję bo dżinsów jest wybór ogromny, dużo takich jak lubię, czyli ciemnych i gładkich bez zbędnych ozdobników. Dżinsy są jakościowo bardzo dobre. A jak jeszcze wyrzucą takie z krzywo wszytą metką 70% taniej to raj icon_wink.gif
Lubię też ich swetry i męskie koszule.
T shirtów nie lubię, szybko zaczynają przypominać ścierkę, chociaż w suszarce nie suszę. Dotyczy to i damskich i męskich i na długi i na krótki rękaw. Wyjątki się zdarzają oczywiście, ale już wtedy widać, ze ów wyjątek to inny rodzaj bawełny co pozostałe, więc pozostaje dobrze szukać. Wśród t shirtów mieliśmy przypadki, że kolor po prostu wyblakł na ramionach (cóż, może nasza wina bo za dużo na słońcu siedzieliśmy, ale w instrukcji użytkowana nie widniało ostrzeżenie o nie użytkowaniu poza strefą klimatu umiarkowanego icon_wink.gif ) Innym razem znów kolor zmienił się pod szelkami plecaka. Pewnie w kontakcie z potem...
mama_do_kwadratu
wranglery tylko i wyłącznie, ale biodrówki, bo w takich, z wysokim stanem wyglądam jak gruba babcia
Eliszka
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Mon, 24 Oct 2011 - 21:46) *
z wysokim stanem wyglądam jak gruba babcia

tutaj pewnie bardziej o komfort umysłu chodzi. Mam to samo icon_wink.gif
Chociaż rozmiar niby ten sam, prawda?, a samopoczucie jak różne....

Służbowe miałam takie "pancerne" - koszmar. Chociaż mąż twierdził, ze wyglądam normalnie. Koleżanka w identycznych też wyglądała normalnie a odczucia miała takie jak ja.
mama_do_kwadratu
ale takie pod sam pępek naprawdę "wybrzuszają" icon_wink.gif
Eliszka
Zależy od kroju.
I figury oczywiście.
aniakuleczka
Ja ostatnio odkryłam Peak and Cloppenburg ((jakkolwiek się to pisze)
zawsze myślałam, że tam jest za drogo i nie ma dlamnie rozmiarów
a tymczasem- jest tam wybór różnych marek, zwłaszcza jeżeli chodzi o jeansy i pełna rozmiarówka, w tym modyfikacje.

bb
Dla odmiany nie polecam Lacoste- tragedia.
Piśka
Byłam dziś w poszukiwaniu Jeansów i lipa. Dalej szukam. Fajne dzwony widziałam w Promod (nie było mojego rozmiaru).
Izzy

Do niedawna moją ulubioną marką był Wrangler. Mają duży wybór kolorów i fasonów, ale bardzo popsuła się jakość. Kiedyś jedne spodnie nosiłam przez dwa lata i były OK. Ostatnie moje dżinsy z Wranglera po kilku miesiącach były sprane i nadawały się tylko do wyrzucenia.

Fajne spodnie są w Camaieu. Rurki kupione rok temu nadal mają piękny kolor i nie rozciągnęły się.
Latte_macchiato
Bardzo lubię spodnie Stefano i La Visione ale trzeba poszukać mniej ozdobnych ..mają bardzo fajne kolory niebieskiego.
szeklanka
Uwielbiam dżinsy icon_smile.gif
hmm w Camaieu kupiłam cudne dżinsy 3/4, długich nie miałam okazji bo jakoś mi nie leżały.
Lee byłam fanem jednego modelu ale wyszedł był ze sprzedaży icon_sad.gif a wynosiłam aż do dziur
Reserved szyje totalnie nie dla mnie
Mam jedne Cross taki sztywniejszy dżins - ścieram do żywego już ale są fajne
Odkryłam ostatnio C&A ze zdziwieniem, bo nigdy tam nie wchodziłam a wyszłam z parą dżinsów całkiem, całkiem icon_smile.gif
Big Star tu mnie zaciekawiłyście bo jakoś mam przeświadczenie że słabe jakościowo, ale zupełnie niczym nie poparte
Zara szyje nie na mnie, po za tym głównie rurki
Levis przegina cenowo i jakościowo spadli, guzik odleciał i suwak też się popsuł
Promod mam jedne, ale zaległy w szafie bo mi się krój znudził ale miały tę zaletę, że są długie

generalnie nie cierpię za krótkich spodni i na tym punkcie mam fioła, więc dżinsy muszą być do pięt icon_smile.gif
bb
CYTAT(szeklanka @ Fri, 04 Nov 2011 - 15:58) *
generalnie nie cierpię za krótkich spodni i na tym punkcie mam fioła, więc dżinsy muszą być do pięt icon_smile.gif


S.Oliver ma opcje REGULAR i LONG

CYTAT(szeklanka @ Fri, 04 Nov 2011 - 15:58) *
Zara szyje nie na mnie, po za tym głównie rurki


i za to kochamy Zare 06.gif
Latte_macchiato
Mam głupie pytanie. Uwielbiam swoje H&M ...rurki są cudowne ale tak je nosze że już przecierają się w kroku (przy udach) to raczej miękki, elastyczny jeans.. nie ma już ich w sklepie .. czy obciachem jest zrobić sobie TAM łatkę z innego jeansu ? 29.gif
owiwia7
W camaiue czy jak to się tam pisze icon_wink.gif kupiłam cuuuudne rurki..... polecam icon_smile.gif
Latte_macchiato
CYTAT(owiwia7 @ Fri, 04 Nov 2011 - 19:17) *
W camaiue czy jak to się tam pisze icon_wink.gif kupiłam cuuuudne rurki..... polecam icon_smile.gif


czyli obciach ? 03.gif lepiej kupic inne 06.gif
paula22
Jeśli chodzi o jeansy to H&M albo C&A ,kiedyś kupowałam Wanglery ale po przeprowadzce nie kupuję bo sklepu nie mam blisko:(

Pradamożna od spodu wszyć jeans w podobnym kolorze myślę że nie będzie rzucało się u oczy;) Pamiętam jak w szkole na praktykach tak kombinowałyśmy:)
Latte_macchiato
CYTAT(paula22 @ Fri, 04 Nov 2011 - 20:22) *
Pradamożna od spodu wszyć jeans w podobnym kolorze myślę że nie będzie rzucało się u oczy;) Pamiętam jak w szkole na praktykach tak kombinowałyśmy:)



też o tym myślałam ale jak się przetrze już na zewnątrz to i tak widać ... coś pokombinuję ... okrakiem nigdzie nie siadam aby się tak ktoś dopatrzył .... icon_wink.gif
asiam23
Od pewnego czasu kupuję tylko w Next, maja fajne kroje. Ponieważ jestem niska to wszystkie musiałam podwijać a oni mają akurat również w wersji short, które pasują na mnie.
owiwia7
CYTAT(Prada @ Fri, 04 Nov 2011 - 19:42) *
czyli obciach ? 03.gif lepiej kupic inne 06.gif

hehe, pewnie nie, zalezy na ile widoczna ta łatka będzie icon_wink.gif

Ja tylko chciałam powiedzieć, że akurat jest dużo przecen w Cameuia, nawet do 50%icon_smile.gif
mama_do_kwadratu
Camaieau w ogóle ma fajne ciuchy IMO i jakość też OK
Muszę zatem zerknąć na jeansy u nich, bo chyba się za bardzo fiksuję na Wranglery icon_smile.gif
Latte_macchiato
CYTAT(owiwia7 @ Sat, 05 Nov 2011 - 08:08) *
hehe, pewnie nie, zalezy na ile widoczna ta łatka będzie icon_wink.gif

Ja tylko chciałam powiedzieć, że akurat jest dużo przecen w Cameuia, nawet do 50%icon_smile.gif



spodnie już u krawcowej, jutro będą gotowe ! Łatka będzie od wewnątrz...Tyle co na zimę ... potem je wyrzucę
a do sklepu C..... wybieram sie w pon ! Mam nadzieję, ze załapię się na promocję !
Dzięki !
Patunia009
CYTAT(Piśka @ Fri, 21 Oct 2011 - 11:52) *
Mam dość niestandardowe rozmiary (duża pupa, wąska talia) i zawsze problem z kupieniem spodni, w tym jeansów. Przez ostatnie kilka lat zaopatrywałam się w C&A ale teraz mam ochotę na coś innego. Napiszcie mi gdzie kupię fajne jeansy, najlepiej ze streczem i nie zwężanymi nogawkami. Dodam, że nie chce biodrówek, ponieważ zawsze mi potem spadają z tyłka. Lubię spodnie z podwyższonym stanem.


Nie powiem gdzie kupisz spodnie ale powiem, że masz figurę idealną duża pupa wąska talia icon_smile.gif Zazdroszczę Ci icon_wink.gif
vikis
Jeśli lubicie firmowki w rozsądnej cenie, to polecam TKMaxx. Kilka razy udalo mi się trafić na perełki z wyższej półki, np.CK, za 1/3 pierwszej ceny
śrubka
Ja różnie kupuje, zazwyczaj tam, gdzie są małe rozmiary.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.