To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Patelnia ceramiczna

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnieszka AZJ
Mam taką z powłoką Bioceramix - wymieniłam w Hali za punkty na karcie klienta, żeby w ogóle sprawdzić taką patelnię icon_wink.gif Podejrzewam, że jest to raczej produkt z niższej półki.
Ogólnie smaży mi sie na niej dobrze, tylko ta ceramiczna powłoka dość szybko mi się porysowała, a traktowałam ją tak samo, jak wcześniej patelnie teflonowe i ich tak szybko nie zużywałam.

Czy to jest ogólna cecha patelni ceramicznych, czy tylko ta powłoka jest taka słaba ?

Jeśli to drugie, to jaką firmę polecacie ?
Tigerek
Mam patelnię z powłoką ceramiczną z Biedronki - od półtorej roku ponad jedną i drugą od roku. Cudo - nie przypala, nie przywiera,bosko się czyści, mogę wrzucić rozgrzaną do wody to czystą wyciągam i powłoka nie odpada i nie pęka. Jedna w ogóle nie porysowana, a druga w minimalnym stopniu - i nie dziwię się, bo spadła mi na nią zawartość połowy półki z suszarki do naczyń icon_razz.gif - może trafiłaś na taki egzemplarz icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.