To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

bindeez

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

rysa154
Fajne to jest ?poszukuje jakies zabawki pod poduszke dla mojej córki,która lubi wszystkie manualne zabawy...tylko tak sie zastanawiam czy to działa, czy zaraz bede miała pełno małych kuleczek na podłodze 37.gif ,bo te wzorki sie rozpadną. chodzi mi np. o taki zestaw...

agarad
No niestety musisz się liczyć z tym, że kuleczki można znależć tu i ówdzie icon_wink.gif ale po zakończeniu pracy i po spryskaniu już się trzyma, tylko w trakcie prac nietsety "uciekają" czasem.

Ja kupiłam rok temu, gdy moja córka miała ponad 5 lat, bawi tym się często, ostatnio dokupowałam kolejną porcję zapasowych koralików bo niestety baaardzo szybko znikają.
rysa154
właśnie głównie chodziło mi o to czy sie nie sypie po skończeniu pracy....

agarad
CYTAT(ryba154 @ Tue, 25 Oct 2011 - 19:22) *
właśnie głównie chodziło mi o to czy sie nie sypie po skończeniu pracy....


Wiesz to są małe elementy i podczas układania jak się niechcący trąci podstawkę to może część wypaść, ale po spryskaniu już wodą ładnie się kleją - u nas sprawdza się świetnie choć teraz jak mam niemowlaka to mam obawy bo czasem znajduję na podłodze pojedyncze kulki / a to sa te kulki o których kiedys była głośna sprawa że pęczniały po połknięciu ale teraz podobno już są poprawione i jest ok./
rysa154
agarad dziekuje za opinie, zuza dostanie jakis zestaw....
skanna
CYTAT(ryba154 @ Tue, 25 Oct 2011 - 20:22) *
właśnie głównie chodziło mi o to czy sie nie sypie po skończeniu pracy....



Nie, można złamać, ale jak się nie wygina, to trzymają się na mur.
Magawit
Nie znam się na tych nowościach. Czy po zrobieniu wzoru i spryskaniu wodą go się jakoś wyjmuje? Podkładka może służyć dalej? Przepraszam za naiwne pytanie
Agga
CYTAT(Magawit @ Fri, 28 Oct 2011 - 17:47) *
Nie znam się na tych nowościach. Czy po zrobieniu wzoru i spryskaniu wodą go się jakoś wyjmuje? Podkładka może służyć dalej? Przepraszam za naiwne pytanie



Tak podkładki są wielokrotnego użytku i tylko wyjmuje się zrobiony wzorek. Co do tematu głównego,to moja 5 latka średnio się tym bawi i kuleczki niestety czasem walają się po podłodze,z czym walczę mając roczne dziecko na pokładzie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.