To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

co lepiej kupić?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Laryssa
Dziewczyny, mam pytanko, jestem jeszcze na macierzyńskim, ale szef niedawno zadzwonił i powiedział, że gdybym potrzebowała dodatkowej gotówki, to mogłabym popracować zdalnie. Wiadomo, że ekstra gotówka zawsze się przyda icon_wink.gif i stąd pytanie, waham się czy kupić małego laptopa czy tablet do pracy? Chodzi mi o to żeby było mobilnie i żebym nie szukała gniazdka po paru minutach używania. macie jakieś pomysły?
naples
Zależy jaka to praca, jaki będzie zakres Twoich obowiązków na komputerze do zrobienia.
Dla mnie osobiście notebook jest bardziej poręczny niżeli tablet, ale to kwestia indywidualna.
Nasz notebook trzyma na pełnej baterii ok. 6-7h, jest mały, w całym mieszkaniu mamy bezprzewodowy internet i nie zamieniłabym co na nic innego icon_smile.gif Do tabletów jakoś nie mam przekonania i nie znam się na nich, więc nie pomogę.
goralka
może tak poza tematem, ale uważaj na dorabianie na macierzyńskim, bo jeśli zus się dowie, może ci cofnąć świadczenie (mam nadzieję, że nic nie pomieszałam icon_smile.gif)
magic
Ja bym chyba kupiÅ‚a tablet jakiÅ›, bo jest porÄ™czny i lekki. Może mniej wydajny od laptopa, ale jeÅ›li najbardziej zależy ci na mobilnoÅ›ci, to czemu nie icon_smile.gif a swojÄ… drogÄ…, czytaÅ‚am niedawno artykuÅ‚ o matkach w sieci www.skracaj.com/5253.html i piszÄ…, że niektóre z mam używajÄ… smart fonów do buszowania po sieci. Ja nie jestem aż tak elektronicznie ogarniÄ™ta, ale może zastanów siÄ™ nad tym, bo bÄ™dzie jeszcze bardziej mobilne niż tablet… a oferta u operatorów komórkowych teraz jest ogromna, do wyboru do koloru icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.