To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Sklep internetowy ze sprzetem AGD

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Anorektyczna Laska
Lodowka juz wybrana i pomacana na zywo.
Jednak zamiast dac zarobic media markt wole kupic lodowke w necie, tym bardziej, ze ceny nizsze o ok 450 zl.
Tylko ze tych sklepow jest masa, macie jakis sprawdzony?
W sensie, zeby nie bylo problemow z platnoscia, dowozem...

dzieki.
Ewcia!
Korzystałam z neo24, z tym, że sama odbierałam - okap.
Zamówienie zrealizowane błyskawicznie
Jaśminka
Również polecam sklep neo24. Kupiłam u nich pralke i lodówke, ostatnio telewizor dla mamy. Odbierałam sprzęt osobiście, wszystko załatwione szybko i bezproblemowo.
agniesia :)
Ja polecam electro.pl
Ceny zachęcające, bardzo szybka realizacja zamówienia. Kupiliśmy u nich kuchenkę, była u nas po 2 dniach, porządnie zapakowana itp.
Płaciłam przelewem, kuchenkę przywiózł i wniósł icon_wink.gif kurier.
MamaJulki
potwierdzam - neo24 i jeszcze mixmedia jest ok icon_wink.gif
Anorektyczna Laska
A korzystala ktoras ze sprzedazy ratalnej?
W sumie gotowke mam, ale jakby sie dalo wolalabym na raty.
rysa154
lodowki to raczej nie wniesie kurier, więc trzeba do całego interesu doliczyc wniesienie..
polecam agdstyle...przy wiekszej ilosc rzeczy mozna sie targowac...

jakos chyba miałabym opory przed zamówieniem lodówki po tym jak w transporcie uszkodzili mi tv(pekniety) a pralka ze sklepu przyjechała z wgniecionym bokiem 21.gif
...innych sprzetow tzn.mniejszych gabarytowo mniej sie obawiam....
MamaJulki
ryba - ja zawsze kupujÄ…c takie rzeczy najpierw ustalam warunki wniesienia

co do zniszczonego przy transporcie sprzętu to przecież ich wina więc nie musisz go przyjmować
Anorektyczna Laska
MamoJulki gratulacje!
Tigerek
Ja korzystam z Euro AGD i mam dobre doświadczenia icon_smile.gif
Anorektyczna Laska
No wlasnie odkrylam tez euro agd i chcial zapytac czy ktos zna.
Cene maja nawet nizsza niz gdzie indziej i sprzedaz ratalna icon_smile.gif
naples
CYTAT(MamaJulki @ Thu, 27 Oct 2011 - 17:07) *
potwierdzam - neo24 i jeszcze mixmedia jest ok icon_wink.gif


My też zamawialiśmy kilka rzeczy z mixmedia i zawsze wszystko bezproblemowo icon_wink.gif
goralka
ja całe agd do kuchni zamawiałam w neo. Ale wzięłam swój transport. Przy tych kilku rzeczach (piekarnik, okap, płyta, zmywarka, lodówka itp.) wyszedł tańszy, ale dzięki przeprowadzce mieliśmy sprawdzonych panów, bardzo delikatnie obchodzących się z rzeczami.
Sprawdź, czy lodówkę wniosą bez problemu - nasza ma 2 m i było na styk icon_wink.gif pewnie kurier by powiedział: sorry, nie zmieści się, a panowie dali radę icon_wink.gif








rysa154
CYTAT(MamaJulki @ Thu, 27 Oct 2011 - 19:23) *
ryba - ja zawsze kupujÄ…c takie rzeczy najpierw ustalam warunki wniesienia

co do zniszczonego przy transporcie sprzętu to przecież ich wina więc nie musisz go przyjmować


ale z kim ustalasz te warunki?

a co do zniszczenia to jak to zrobisz, kurier zazwyczaj chce zeby mu zaplacic i pokwitowac a dopiero potem otwierasz przesyłke, akurat z tv nam sie udało,bo to bylo dawno i jeszcze kurierzy nie zwracali uwagi na to ze najpierw podpis na potem reszta i pekniecie bylo zauwazone przed kasa, a pralki poprostu nie przyjełam, bo to byl sklep stacjonarny i z kierownikiem sie dogadalam,ze dostane druga...
MamaJulki
CYTAT(ryba154 @ Fri, 28 Oct 2011 - 09:29) *
ale z kim ustalasz te warunki?

a co do zniszczenia to jak to zrobisz, kurier zazwyczaj chce zeby mu zaplacic i pokwitowac a dopiero potem otwierasz przesyłke, akurat z tv nam sie udało,bo to bylo dawno i jeszcze kurierzy nie zwracali uwagi na to ze najpierw podpis na potem reszta i pekniecie bylo zauwazone przed kasa, a pralki poprostu nie przyjełam, bo to byl sklep stacjonarny i z kierownikiem sie dogadalam,ze dostane druga...



RYBA warunki ustalam mailowo, jak coś nie pasuje to dziękuję i szukam gdzieś indziej
w sumie to jeśli sklep jest z dalsza to rzeczywiście może być problem jak towar uszkodzony dotrze...
mixmedia ma siedzibę 10 km od nas i w tym zakresie ktoś od nich rozwozi towar - to miałam na myśli

AL dziękuję icon_wink.gif
naples
CYTAT
mixmedia ma siedzibę 10 km od nas i w tym zakresie ktoś od nich rozwozi towar - to miałam na myśli

Ja mam do nich rzut beretem, ale zdecydowałam się na ich dowóz.
Panowie przyjechali, wnieśli pralkę na I piętro i to prosto do łazienki, nam pozostało ją jedynie odpakować i podłączyć.
Taka dodatkowa opcja wniesienia kosztowała 20zł, transport był w cenie. Przynajmniej nie musieliśmy się martwić, czy nam się do auta zmieści lub załatwiać inne i potem pomyśleć, jak ją do nas wnieść. Zamawialiśmy od nich też mniejsze rzeczy, ale to już z odbiorem osobistym.
Zelda
ja kupowałam w megamedia.
Kingus
Asia, a Ty to na terenie PL chcesz? Bo w DE to neckermann szybki, sprawny, na raty i z wniesieniem. nawet se rozpakować kazałam i przed podpisaniem odbioru pooglądałam/powąchałam, a oni te tony opakowań zabrali
Anorektyczna Laska
W PL Kingus.
W Niemczech lodowka ktora wybralam, o okolo 200 euro drozsza byla. Niech spadaja icon_wink.gif
Skorzystalam z neo24. Polecam icon_smile.gif
Ketmia
CYTAT(agniesia :) @ Thu, 27 Oct 2011 - 20:05) *
Ja polecam electro.pl
Ceny zachęcające, bardzo szybka realizacja zamówienia. Kupiliśmy u nich kuchenkę, była u nas po 2 dniach, porządnie zapakowana itp.
Płaciłam przelewem, kuchenkę przywiózł i wniósł icon_wink.gif kurier.


A ja BAARDZO nie polecam tej firmy.
Przyjaciółka kupiła odkurzacz, kurier wniósł i owszem i sobie poszedł. Dorota rozpakowała sprzęt i okazało się, że rura teleskopowa nie działa prawidłowo, zaś wtyczka nie dość, że ma pogięte bolce, to jeszcze przez to, że w obudowie odkurzacza brakuje jakiejś części, podczas wciągania kabla wskoczyła do środka i potem pół godziny trzeba ją bylo wyciągać.
Byłam w tę akcję zaangażowana, bo kupująca nie miała akurat netu. Porobiłam zdjęcia, wysłałam informację do sklepu i zaczęło się 29.gif .
Najpierw byli bardzo mili, kazali napisać zgłoszenie reklamacyjne i tak też zrobiłam. Na rozpatrzenie tego zgłoszenia sklep ma ustawowo 2 tygodnie i dokładnie tyle to trwało. Gdyby Dorota od razu odesłała im ten trefny towar, musieliby go przyjąć, bo kupujący przez Internet ma prawo to zrobić w ciągu 10 dni. Wady odkurzacza (zwł. wtyczka) od razu wskazywały, że uszkodzenie nie jest spowodowane przez kupującego. Oni jednak poczekali 14 dni i odpisali, że nie uwzględnią reklamacji, ponieważ przesyłka powinna zostać otwarta w obecności kuriera.
Tylko powiedzcie mi, który kurier ma tyle czasu, żeby czekać na rozpakowanie paczki!. A co, jak ktoś kupuje dajmy na to, pralkę? Kurier ma czekać na podłączenie i uruchomienie jej? W końcu dopiero wtedy można stwierdzić, czy rzeczywiście jest sprawna.
Gdyby mieli dobre intencje, to od razy napisaliby, że kurier nie obejrzał przesyłki, więc ma się bujać, oni jednak zastawilili na kupującą pułapkę.
Na szczęście przyjaciółka zaniosła odkurzacz do serwisu Elektroluksa a tam bez słowa wymienili jej na model bez wad. Sprawa skończyła się dobrze, ale niesmak pozostał i wiem, że nigdy nie kupię niczego w sklepie electro.pl
Mika
CYTAT(Ketmia @ Fri, 11 Nov 2011 - 15:26) *
A ja BAARDZO nie polecam tej firmy.
Przyjaciółka kupiła odkurzacz, kurier wniósł i owszem i sobie poszedł. Dorota rozpakowała sprzęt i okazało się, że rura teleskopowa nie działa prawidłowo, zaś wtyczka nie dość, że ma pogięte bolce, to jeszcze przez to, że w obudowie odkurzacza brakuje jakiejś części, podczas wciągania kabla wskoczyła do środka i potem pół godziny trzeba ją bylo wyciągać.
Byłam w tę akcję zaangażowana, bo kupująca nie miała akurat netu. Porobiłam zdjęcia, wysłałam informację do sklepu i zaczęło się 29.gif .
Najpierw byli bardzo mili, kazali napisać zgłoszenie reklamacyjne i tak też zrobiłam. Na rozpatrzenie tego zgłoszenia sklep ma ustawowo 2 tygodnie i dokładnie tyle to trwało. Gdyby Dorota od razu odesłała im ten trefny towar, musieliby go przyjąć, bo kupujący przez Internet ma prawo to zrobić w ciągu 10 dni. Wady odkurzacza (zwł. wtyczka) od razu wskazywały, że uszkodzenie nie jest spowodowane przez kupującego. Oni jednak poczekali 14 dni i odpisali, że nie uwzględnią reklamacji, ponieważ przesyłka powinna zostać otwarta w obecności kuriera.
Tylko powiedzcie mi, który kurier ma tyle czasu, żeby czekać na rozpakowanie paczki!. A co, jak ktoś kupuje dajmy na to, pralkę? Kurier ma czekać na podłączenie i uruchomienie jej? W końcu dopiero wtedy można stwierdzić, czy rzeczywiście jest sprawna.
Gdyby mieli dobre intencje, to od razy napisaliby, że kurier nie obejrzał przesyłki, więc ma się bujać, oni jednak zastawilili na kupującą pułapkę.
Na szczęście przyjaciółka zaniosła odkurzacz do serwisu Elektroluksa a tam bez słowa wymienili jej na model bez wad. Sprawa skończyła się dobrze, ale niesmak pozostał i wiem, że nigdy nie kupię niczego w sklepie electro.pl


to jest w klauzulach niedozwolonych
sklepy nie mają prawa uzależniać reklamacji od "otwarcia przesyłki przy kurierze"
można taki sklep zgłosić do uokik`u -dostanie karę w wysokości do 10% zeszłorocznego obrotu
i zacznie szanować klienta icon_wink.gif

https://gospodarka.gazeta.pl/firma/1,31560,...klauzule_w.html
https://www.klauzuleniedozwolone.pl
lillo
Ja też zamawiałam w neo i byłam bardzo zadowolona. Poleciła mi to też kolezanka. Ja to lubie widziec jednak co biore. Ale wybrałam w necie, obejrzalam sobie na żywo i zamówiłam. A transport miałam swój , ale tak jak radzą dziewczyny. dowiedz sie czy wniosą ci to do domku i ile będzie więcej cie to kosztowało .
Ketmia
Mika, dobrze wiedzieć! Dzięki icon_smile.gif
lillo
Ketmia i co wybrałaś ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.