To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Praca w domu-ozdoby

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ulamisiula
Czy myślicie że robienie na robieniu ozdób np choinkowych można zarobić?
Tigerek
Sama się zastanawiałam nad tym, pewnie to zależy o tego, czy legalnie czy "na boku". Ja planowałam legalnie otworzyć firmę, opłacać ZUS itd., ale po pierwszym rozeznaniu zrezygnowałam, za duże ryzyko. Rynek nasycony takim chałupnictwem do imentu icon_sad.gif
ulamisiula
Tigerek ja myślę nad tą drugą opcją.Jestem na wychowawczym i próbuję wymyśleć sposób na dorobienie.
h_ania
CYTAT(Tigerek @ Fri, 28 Oct 2011 - 22:16) *
Sama się zastanawiałam nad tym, pewnie to zależy o tego, czy legalnie czy "na boku". Ja planowałam legalnie otworzyć firmę, opłacać ZUS itd., ale po pierwszym rozeznaniu zrezygnowałam, za duże ryzyko.



Właśnie jestem na etapie "zastanawiam się nad własną działalnością" z tym, że nie robiłam jeszcze rozeznania. Tigerek, opowiedz co nieco, aż tak źle??
Tigerek
Akurat u mnie był kłopot z w miarę stabilnym rynkiem zbytu, no i że na początek nie miałam szans na kredyt. Sam ZUS mi się o tyle uprościł, że pracując i mając opłacony ZUS płaciłabym zdaje się tylko chorobowe.
Dorotka25
Nie chorobowe, a zdrowotne.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.