To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czarny ślad od obrączki.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aronka
Dziś wieczorem zdjęłam obrączkę i zobaczyłam czarny ślad na palcu, dosłownie podwójna czarna obwódka. icon_eek.gif
Obiło mi się o uszy, że to jest oznaka choroby, czy coś takiego. Od pewnego czasu faktycznie źle się czuję, łykam jakieś tabletki. A może to od leków? Nie mam pojęcia.
Czy ktoÅ› coÅ› wie na ten temat?
igreka
wiesz co ja też słyszałam że to od choroby, ja jak jestem przeziębiona to robi mi się ciemny ślad. ale wiesz może to siła sugestii icon_wink.gif
Sulichna
Brzmi to jak zobobon jakiś, ale potwierdzam - ostatnio też miałam czarny ślad po zdjęciu pierścionka i też nie najlepiej się czuję. Coś w tym musi być.
Riolka
Ja tez slyszalam ,ze to od choroby...
Moze lepiej do lekarza isc?
Nigdy nie wiadomo...
aluc
u mnie w taki sposób objawia się uczulenie na jeden ze składników srebrnego stopu - najpierw czarny ślad, potem palec albo ucho puchnie i zaczyna "obierać", przy złocie tego nie mam, ale może mechanizm jest podobny
maggii
Czarny ślad od złota to oznaka stanu zapalnego w organiźmie: przexiebienie, zapalenie układu moczowego, nawet od chorego zęba. czasem pojawia sie przy miesiaczce.
Podlecz zdrówko, łyknij witaminki i na pewno przejdzie icon_smile.gif
aronka
Dzięki, dziewczyny! icon_biggrin.gif
Czyli dobrze mi się kojarzyło! Faktycznie, coś po mnie łazi... icon_rolleyes.gif Bynajmniej, żadne insekty! wink.gif icon_lol.gif
Teraz jestem rzeczywiście osłabiona, jakieś przeziębienie. Niedawno robiłam nawet prześwietlenie zatok, miałam kompleksowe badania okresowe w pracy. I niby wszystko w porządku. A jednak OB podwyższone. icon_sad.gif
Raczej nic z zębami. Na te nie narzekam, odpukać! icon_mrgreen.gif
Został mi jeszcze alergolog, bo są podejrzenia, że to coś na tym tle. Zobaczymy.
Muszę zadbać o siebie, bo plany mamy poważne, i to coraz bliżej... wink.gif icon_redface.gif
mamamaćka
U mnie jest tak samo. Czarne ślady od obrączki. Oststnio przyszłam z pracy a mąż mówi, ze mam brudną szyję. Okazało się że to od kolczyków. A ja jestem zdrowa (chyba). icon_confused.gif
anonimowy
cześć tak ciemna obwódka to znak, że z organizmem dzieje się coś niedobrego. Ja miałam dwa razy w życiu: parę dni przed silnym zapaleniem płuc oraz innym razem przed silną gorączką, która pewnie walczyła z intruzami w organiźmie. Życzę zdrówka
aronka
CYTAT(Anonymous)
cześć tak ciemna obwódka to znak, że z organizmem dzieje się coś niedobrego. Ja miałam dwa razy w życiu: parę dni przed silnym zapaleniem płuc oraz innym razem przed silną gorączką, która pewnie walczyła z intruzami w organiźmie. Życzę zdrówka


Dzięki! Czuję, że coś ze mną nie tak. Tylko, że niby badania w porządku i właściwie nie wiadomo, co się dzieje. Ostatnio znowu uzależniłam się od kropli do nosa, przez to mam wysuszone, bolące gardło, i jeszcze dziś 37st. Ręce mi opadają. Męczę się szybko, wszystko tłumaczę sobie pogodą, zimą itd. wink.gif Tak się pocieszam. No i w dodatku zrzędzę jak stara babcia, co widać... wink.gif icon_lol.gif
Byle do wiosny...
2 szkraby
Ja za każdym razem, kiedy jestem chora lub przeziębiona mam czarny ślad pod obrączką.
Może to siła sugesti, ale u mnie się sprawdza.
Warto zatem może wybarć się do lekarza.
Może kontrolne badania.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.