To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

e-Learning na PARP ( i nie tylko PARP)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

m4rusia
Postanowiłam zgłębić tę metodę edukacji i nawet z niej skorzystać. Zaczęłam kurs "Prawo pracy w MŚP" w Polskiej Agencji Wspierania Przędsiębiorczości.
Szkolenie bezpłatne...
I teraz zastanawiam się jak ono sie kończy??
  • Dostaje siÄ™ jakiÅ› certyfikat/ Å›wiadectwo??
  • Czy aby na pewno nie ponosi siÄ™ żadnych kosztów??
  • Kto to finansuje ??
  • HonorujÄ… to gdzieÅ›??
Korzysta/ł ktoś z Was z tego? Podzielcie się swoimi doświadczeniami i opiniami
naples
M4R7U6H4%, ta prezentacja powinna dać Ci odpowiedź na wszystkie Twoje pytania.
https://www.akademiaparp.gov.pl/swf/prezent...zentacjaP5.html

Ja też biorę akurat udział w szkoleniu e-learningowym, o czym już pisałam i jestem bardzo zadowolona.
m4rusia
a w jakim szkoleniu bierzesz udział?? icon_smile.gif
Nie ogarniam o co chodzi z tymi pracami do napisania. Jak to to napisać z innymi uczestnikami?? I czy to warunek do ukończenia szkolenia czy tylko bonus do nagród (zrozumiałąm z tej prezentacji, że dodaje to punkty przy odbiorze nagród)
Jestem zaskoczona ogromem wiedzy do przyswojenia icon_smile.gif


edit: oczywiście dziękuję za linka do prezentacji. Osobiście pogrzebałam tylko w FAQu ale tam odpowiedzi nie znalazłam
naples
CYTAT(M4R7U6H4% @ Sat, 29 Oct 2011 - 08:24) *
a w jakim szkoleniu bierzesz udział?? icon_smile.gif
Nie ogarniam o co chodzi z tymi pracami do napisania. Jak to to napisać z innymi uczestnikami?? I czy to warunek do ukończenia szkolenia czy tylko bonus do nagród (zrozumiałąm z tej prezentacji, że dodaje to punkty przy odbiorze nagród)
Jestem zaskoczona ogromem wiedzy do przyswojenia icon_smile.gif
edit: oczywiście dziękuję za linka do prezentacji. Osobiście pogrzebałam tylko w FAQu ale tam odpowiedzi nie znalazłam


Biorę udział w szkoleniu informatycznym, honorowanym przez Europejski Instytut Certyfikacji Informatycznej EITCI w Brukseli.
Ja piszę raporty po każdym przerobionym laboratorium i wcześniejszych wykładach. Mam zadania w danym programie do wykonania i muszę opisać, co robię, jak robię itd.

A nie masz możliwości napisania do nich? Ja takową możliwość mam i skorzystam, jak skończę cały kurs, bo nie mam jeszcze pkt. z raportów, a powinnam mieć. Zresztą zanim zaczęłam kurs, to wiele z nimi e-mailowałam, jest też forum wszystkich uczestników, można popytać.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.