To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Obniżki i wyprzedaże w Manufakturze.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kachaaa
Mam ogromną prośbę dajcie dziewczyny znać jak się zaczną duże takie 50-70 % zniżki w Manufakturze. Będę bardzo wdzięczna
Dorotka
kachaaa oczywiście, że dam znać, tylko zdradź czemu akurat Manufaktura?
kachaaa
bo nie znam Łodzi i to jedyne znane mi miejsce gdzie mogę wejść okupić się od stóp po czubek głowy siebie i dzieci i mieć znowu na dwa lata spokój , aaa jeszcze Port Łódź icon_smile.gif to też się uśmiechnę o cynk jak tam zacznie się dziać icon_smile.gif
Dorotka
OK Kachaaa a skąd jesteś?
AsiaKG
Kasia ja jednak PORT polecam
dużo więcej sklepów i towaru;)))
Teraz poza Lodzia jestem, ale malz był wczoraj w Manu ponoć jakieś małe wyprzedaże już są-tak w okolicach 30%.. ale wiadomo jak to facet po sklepach łazi 37.gif
kachaaa
Dorotka niestety obecnie Kutno

Asia info od męża należy czytać " obniżki są , znaczy widziałem na jednym sklepie plakat " icon_smile.gif ja poczekam na te duże tylko nie pamiętam one chyba dopiero po świętach
Dorotka
Kachaaa masz racje to jakoś po świętach zwykle rusza, w Porcie Asia ma racje więcej towaru bo jeszcze mniej ludzi icon_smile.gif
kachaaa
to w takim razie czekam na cynk jak się w Porcie zacznie icon_smile.gif
Dorotka
zaczęło się jak wszędzie icon_smile.gif
kachaaa
Tak już z grubej rury 50 i 70 % ?
jacek placek
Jak przyjedziesz do Lodzi w połowie stycznia na bank będą duuuuże przeceny i jeszcze co nie co będzie w sklepach.pod koniec stycznia będą juz tylko puste półki
kachaaa
dzięki wielkie w następny weekend robię najazd icon_smile.gif
ewita 77
Własnie teraz, sa naprawde duuże przeceny do 70% m.in w Bata, Diserve, Umbro.Naprawde warto.
AsiaKG
Można się obłowić- ja wróciłam z dwiema- uwaga- wiosennymi kurtkami które na starcie na metce miały 200 złicon_wink.gif))
Zapłaciłam 59 i 79 złicon_smile.gificon_smile.gif plus jeansy za 39:)icon_smile.gif

Ale np. rzeczy typu swetry to juz maksymalne łachy- normalnie jak znoszone 29.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.