To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

miasteczko hello kitty

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kokusia31
Witam. Może ktoś z Was wie gdzie mogę dostać zestaw klocków miasteczko hello kitty? Moja córka zażyczyła sobie takie na urodziny i kompletnie nie wiem gdzie tego szukać.
rysa154
w zabawkowym?u nas majÄ…...
i moja córka tez szaleje za tym...
chyka
widziałam takie zestawy na allegro
Agnelka25
OglÄ…da Mini Mini?
Bo moja córa jak tylko zobaczy reklamę to chodzi i prosi o miasteczko Hello Kitty icon_neutral.gif

Miasteczko pokazane w reklamie w całości jest nie dostępne. Trzeba kupić osobno dom, stajnie, samochód, bar, centrum handlowe itd.
Ceny od 55 zł do 199 zł 37.gif dostępne na allegro.
ania_411
tutaj https://allegro.pl/listing/user.php?string=...p;us_id=3564001 na allegro kupisz duzo taniej niz w sklepie.

a polecam je bardzo! nikola od samego rana jak tylko wstanie biegnie do tych klockow;) mamy dwa zestawy, na mikolaja dostanie trzeci;) pasuja do lego duplo wiec spokojnie mozna je mieszac i budowac fajne rzeczy.
rysa154
a u mnie w sklepie są ceny porównywalne z allegro 06.gif , i mam na miejscu bez zbednych nerwów...
Zelda
ania_411 a powiedz mi czy te klocki sa dobre jakościowo?takie jak duplo czy raczej odstają od niech?
Kiedyś Hania dostała klocki-smerfy,sliczne kolory ale jakoś straszna w ogóle nie da się teg domu złożyć,co chwie się rozwala.
Na gwiazdkę chce dostać właśnie klocki hello kitty, ale ja się zastanawiam czy warte sa tej ceny?
ania_411
maju sa dobre jakosciowo i niczym nie odstaja od lego. mamy takze inne tanie klocki, ktore pasuja rozmiarem do duplo ale beznadziejna jakosc, bardzo mocno sie skladaja, nikola ma problemy z rozdzieleniem poszczegolnych klockow wiec mam porownanie;)
Agnelka25
W E.LECLERC są klocki Hello Kitty tańsze niż na allegro np.
pudełko z klockami 73 el. 49,99
klocki mini farma - 32,99
Stadninia, lodziarnia, sklepik, myjnia - 56,99
Villa 129 el. - 129,99

Oferta od 15.11 do 06.12
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.