To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ortopeda dobry w Gorzowie poszukiwany

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Tigerek
Jak w temacie, miałam jeden namiar i nie wypaliło, mam skierowanie ale teraz kwestia znalezienia specjalisty, od czytania na stronach z opiniami w necie zwariować można, temu dobrze, temu źle ... momentami mam wrażenie że to sami lekarze piszą, jak konkurencja to podgryza icon_razz.gif

Za każdy namiar dziękuję icon_wink.gif
paula22
Tigerek Ja w niedziele jadę do rodziny więc zapytam ciocię ona orientuję się trochę w tym temacie bo jest sekretarką ordynatora na ortopedii w GW i zna paru lekarzy .Mi kiedyś załatwiała wizytę u ortopedy ,według terminu czekałabym 4 miesiące a dostałam się po tygodniu .
Tigerek
Będę wdzięczna, mam nowe zdjęcia rtg i po prostu chcę się dowiedzieć co i jak icon_smile.gif - ostatnie fotki miała robione 8 lat temu... potem usłyszałam, że " no ale po co nowe [po 4 latach], a co tam niby miało się zmienić"
h_ania
CYTAT(Tigerek @ Sat, 05 Nov 2011 - 02:04) *
ostatnie fotki miała robione 8 lat temu... potem usłyszałam, że " no ale po co nowe [po 4 latach], a co tam niby miało się zmienić"


Taaaaa........... Widzę, że ktoś miał pełne profesjonalizmu podejście.

Czy ten ortopeda to musi być koniecznie z Gorzowa? Bo jeśli nie, to mogłabym pomóc.
Tigerek
Wolałabym na miejscu, ale jeśli nie znajdzie się nikt zaufany to chętnie skorzysta i z rad z dalszych terenów icon_wink.gif
h_ania
Mogę polecić świetnego specjalistę, ale z Warszawy. Jeśli byłabyś zainteresowana napiszę na priv.
miskap
Według mnie dobrzy ortopedzi przyjmują w Medisonie w Gorzowie. Nie wiem tylko który specjalizuje się w kręgosłupie, bo ja raczej znam ich od strony kolan.
paula22
więc polecam dr. Jarosława Janika on pracuję w Medisonie icon_smile.gif
Tigerek
dr Janik przyjmuje tylko prywatnie czy na skierowanie NFZ także icon_question.gif Orientujesz się może, ile kosztuje wizyta icon_question.gif
paula22
Wydaję mi się że prywatnie .... wizyta coś mi świta że około 80 zł ale ręki obciąć nie dam . Ja tylko tam do ginekologa chodziłam
Pytałaś o kręgosłup ja pytałam ciotkę ogólnie o ortopedę dobrego. Niektórzy mówią że przemądrzały ale dobry różne są opinie
Tigerek
Dziękuję icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.