To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przygody Tintina

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Użytkownik usunięty
Byliśmy wczoraj w IMAXie. I poza tym, że po raz kolejny okazało się, że ja do IMAXu chodzić nie mogę (a oglądanie w Multikinie 3D mnie nie zabija), jesteśmy MEGA zadowoleni i pozytywnie zaskoczeni! I Julka i Tymek obejrzeli w bezruchu, ja miałam obawy zwłaszcza w wypadku sześcioletniego Pypcia, ale potwierdziły się opnie, z których czerpałam - kwestie "młócek" były poruszone tak, że nawet ja siedziałam wyluzowana (a na Avatarze sceny wojenne przesiedziałam niemal pod fotelem). Scenariusz świetny, film toczy się szybko i ciekawie, bardzo fajnie jest ujęty. Rozwaliła mnie szczegółowość stworzonych postaci - ja się nie znam, ale na mój gust majstersztyk.
ana
oglądałam w 2D i też zrobił na mnie dobre wrażenie choć alkohol lał się srumieniami 06.gif
Użytkownik usunięty
CYTAT(ana @ Mon, 07 Nov 2011 - 14:29) *
oglądałam w 2D i też zrobił na mnie dobre wrażenie choć alkohol lał się srumieniami 06.gif


Tak. Ale w jakim kontekście! Kwestia alkoholizmu w tym filmie poruszona z TAKĄ mocą bardzo mnie zaskoczyła. I była tak wymowna, że nie raz miałam autentycznie gęsią skórkę...
KorneliaB
Na prawdę, polecacie film? Ja czytałam komiks o Tin Tinie i strasznie mi się nie spodobał - bezbarwni bohaterzy, przewidywalna fabuła. Bez porównania np. z Asteriksem i Obeliksem, w których zaczytywałam się jak byłam mała:)
ana
w filmie jest dużo humoru, opowieść wciąga, animacja świetna. od czasu "Odlotu" kolejny dobry film
Użytkownik usunięty
CYTAT(ana @ Wed, 09 Nov 2011 - 13:50) *
w filmie jest dużo humoru, opowieść wciąga, animacja świetna. od czasu "Odlotu" kolejny dobry film


Odlot był super, ale Tintin bije go na głowę...
hawah
Właśnie w weekend chciałam sie z dziećmi wybrać - potomstwo w podobnym wieku jak Twe, [użytkownik x] - czyli mówicie, warto?
Użytkownik usunięty
CYTAT(hawah @ Thu, 10 Nov 2011 - 08:31) *
Właśnie w weekend chciałam sie z dziećmi wybrać - potomstwo w podobnym wieku jak Twe, [użytkownik x] - czyli mówicie, warto?


No ja to z czystym sumieniem. Wprawdzie jest tam scena, kiedy strzelają do człowieka i on umiera, ale jest to tak pokazane, że nie ruszyło bardzo wrażliwego Tymka (z którym zdarzało nam się wychodzić z kina w momentach, których się kompletnie nie spodziewaliśmy - np. z filmu o wielorybach). Według mnie hawah to naprawdę WARTOŚCIOWY film, a takich jest niewiele ostatnio.
grzałka
10-latka się nie będzie nudzić?
Użytkownik usunięty
CYTAT(grzałka @ Thu, 10 Nov 2011 - 13:26) *
10-latka się nie będzie nudzić?


Nie wiem. Ale moja 9ciolatka absolutnie się nie nudziła. Tyle że moja 9ciolatka lubi fantastykę.
ruda_kasia
no i zaufaj tu recenzjom.. czytałam fatalne
A_KA
Ja jakoś bałam się tego filmu... ale skoro tak zachwalacie to się wybierzemy niedługo.
hawah
No i byliśmy - taki nieco "Indiana Jones", bardzo nam się podobał icon_smile.gif
Dodam jeszcze, że animacja super.
amore
Polecam,byłam ,dziecię zadowolone.
grzałka
ja tez polecam, byliśmy rodzinnie i mąż i dzieci bawili sie bardzo dobrze, mnie chwilami nudziło, ale ja z kina to lubię specyficzne filmy....
Silije
Wymyśliłam sobie trudne zadanie na jutro. Szukam filmu, na który zabiorę całą trójkę pociech w baaardzo różnym wieku. Na Happy Feet 2 dwunastolatka na pewno nie już pójdzie.
Myślicie, że dla 4,5 - latka Tintin nie będzie zbyt drastyczny? Chodzi mi tylko o straszne sceny, bo jeśli chodzi o skupienie to Dominik oglądał już pełnometrażowe filmy (np. niedawno Pinokio z Robertem Begninim).
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.