To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Cellulit

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
tissaia
Mam koszmarny, rozległy, paskudny cellulit. Paskudny. Uda, brzuch, pośladki, biodra, łydki nawet... choć tam zdecydowanie nie tak rażący.

Od początku wrzesnia smaruję sie regularnie ( jak nigdy! dzień w dzień rano i wieczorem ) róznymi specyfikami. Nivea Good bye...., Tołpa, serum z Oriflame, Vichy... aktualnie Nivea na tapecie.

Ale to nie wystarcza. Owszem, poprawa jakaÅ› tam jest lekka ale mnie to absolutnie nie satysfakcjonuje.

Jestem skłonna podjąć walkę wszelkimi orężami dostępnymi, moge iść na jakieś masaże, bańki chińskie i inne takie - tylko nie wiem za bardzo na co....nie chcę kasy w kosmos posyłać.

Co działa? Co pomoże?

Ratujcie, bo wyglÄ…dam jak kalafior!


paula22
Ja chodziłam na roll masaże cellulit zrobił się mniej widoczny a skóra elastyczna icon_smile.gif Najpierw byłam cała w siniakach... prędkość mi złą ustawiła babka ale później było ok. Do tego straciłam parę centymetrów icon_smile.gif
tissaia
Chodziłam, 10 razy byłam. Szału nie ma...
paula22
Mi w każdym bądź razie pomogło uelastycznić skórę ,cellulit mniej widoczny ale nadal jest...Sama chętnie się dowiem jak go wytępić.
Choco.
Tiss- kiedy się odchudzałam (mam zamiar znów, ale zabrać się nie mogę) walka z cellulitem była dla mnie priorytetem bo ten kalafior idealnie do mnie pasował. U mnie plan był taki, że przede wszystkim odżywianie ( zero śmieci, cukru, coli itp) dużo wody i zielonej herbaty. Robiłam rewelacyjny piling kawowy plus masaż naprzemienny chłodny i ciepły, do tego szorstka gąbka, smarowałam Evelline (nie miałam żadnych drogich kosmetyków) ale codziennie D. robił mi masaż taką szczotką z wypustkami, tak ze 20 minut. No i sport- prawie codziennie orbitrek, jak miałam możliwość to basen i 3 razy w tygodniu step. Nóżki miałam jak marzenie. Po ciąży znów mam cellulit, ale biorę się...biorę!
Kate_K
ja polecam (przetestował na sobie i efekty są naprawdę rewelacyjne) endermologię. Mi wystarczyło 15 zabiegów, zebym mogła chodzić w króciutkich szortach i czuć się i wyglądac super. Nie miałam nigdy wielkiego cellulitu, ale był. Pisze to dlatego ze przy naprawdę dużym może okazać się że tych zabiegów trzeba będzie wziąć 20-30. Na początku chodziłam 3 razy w tygodniu, potem 2 ,potem 1. Wiem że ważne jest po skończeniu zabiegów chodzić jeszcze na tzw. przypominające. Najpierw raz w miesiącu, potem seria 8-10 razy raz w roku.
Do tego obowiązkowo 2-3 litry wody dziennie. Naprawdę działa.

Swego czasu przetestowałam chyba wszelkie kremy. I nic tak nie działało jak ta endermologia. Pierwsze efekty były u mnie chyba po 7 czy 8 zabiegu. Ale potem z zabiegu na zabieg było naprawdę dużo lepiej. Mogę powiedziec że na koniec praktycznie wcale nie było śladu po cellulicie. Skóra była gładka, ciało takie zbite, twarde. A pupa ... mmm:)
Anecznik
Również mam problem z cellulitem i szukam skutecznego zabiegu aby go zwalczyć. Zastanawiam się nad tą endermologią, tylko najbardziej przeraża mnie cena icon_rolleyes.gif
Myssia
Polecę za Choco. peeling kawowy, rewelacja. Można też raz w tygnodniu powiedzmy, zrobić ten peeling i przed zmyciem kawy zawinąć sie w folię na jakieś pół godziny (nie aluminiową oczywiście 03.gif ).
mamcia79
Mam zamiar zrobić wszystko aby się go pozbyć. wszystko tzn działać od zewnątrz mazidłami i od wewnątrz suplementami. Mam nadzieję że dodatkowo jak dorzucę ćwiczenia to w jakimś niełdługim czasie się go choć ciut pozbędę. A czy któraś z Was ma problem z cellulitem ale wodnym? bo jednak są różnego rodzaju cellulity.
Pogoda
W życiu bym nie uwierzyła, że to napiszę, ale na własne ozy widziałam efekty, więc piszę - znajoma była u znajomej kosmetyczki na zabiegach algami (niestety - nie wiem dokładnie jakie algi, ale mam zamiar się dowiedzieć). Polega to na tym, że obkłada się nogi, brzuch (czy co tam trzeba) tymi algami, zawija w folię i się leży. Znajoma podpatrzyła sobie co to za algi, jakiej firmy, obejrzała pudełko, potem poszukała i znalazła to samo na allegro. Umówiła się z pięcioma innymi koleżankami na "zabieg". Wszystkie zaaplikowały algi, owinęły się w folię - tylko bardzo mądrze uznały, że one chcą szybkich efektów, więc zamiast przez pół godziny, leżały godzinę...

Podobno okrutnie, koszmarnie bolało. Piekło, szczypało itp. Dzień później jedna z nich biegła przerażona do dermatologa, bo miała na nogach i brzuchu wielkie, czerwone plamy jak po oparzeniu i nadal bolało. Po trzech dniach plamy zeszły - i cellulit też!

Ta koleżanka, której nogi widziałam, ma dużą nadwagę. Widziałam jej pokryte okropnym cellulitem nogi nie raz, bo przez pół roku u mnie mieszkała. Kiedy pokazała mi te nogi tydzień po zabiegu algami, byłam W SZOKU, bo cellulitu nie było - nie tylko "na oko", ale nawet po ściśnięciu skóry była ona gładka... Nadal nie wierzę w to co piszę...

Jeden zasadniczy minus jest taki, że o ile nogi koleżanki wyglądały dobrze, to skóra na brzuchu bardzo jej się wysuszyła i zaczęła łuszczyć. Na pewno nie było dobrym pomysłem trzymanie tych alg na sobie przez godzinę...

W każdym razie dziewczyny umawiają się już na kolejny "domowy zabieg algami" i tym razem zamierzam też się "załapać" i sprawdzić na sobie - jak efekty będą dobre, to się z Wami podzielę wynikami i nazwą tego algowego specyfiku...
moko.
chodzi o algi zielone - sproszkowane? czy algi te z hodowli - bo posiadam spiulinę i algi kryształki, które hoduję?
Zapodaj mi linka do tych alg icon_wink.gif bedÄ™ wdzieczna.
Pogoda
Dobra, spróbuję się dowiedzieć icon_wink.gif
Honey*
ja tez bede wdzieczna za linka
wystarczy jeden taki zabieg ? czy powtarzaly przez jakis czas ?

ja kupilam sobie jakis czas temu eveline . grzeje okrutnie. przez kilka dni stosowalam regularnie i zauwazylam napewno poprawe w napieciu skory i ciut mniejszy celulit.
pozniej przestalam smarowac regularnie bo mi sie zwyczajnie nie chcialo.
Pogoda
One na razie zrobiły to raz i efekt był widoczny natychmiast - ale podobno na opakowaniu jest napisane, że zabiegi trzeba powtarzać - ale tak jak pisałam, szczegółów jeszcze nie znam ;-D
moko.
Się koleżanko dowiedz, bo jak Ty to napisałaś, to jestem skłonna uwierzyć, ze cellulit moze mnie opuścić icon_wink.gif
mlovea
Pogoda, też poproszę! Niech sobie mam te bąble i niech mnie szczypie, wytrzymam kilka dni icon_wink.gif
Ryjek
peeling kawowy stosowany regularnie co 2-3 dni podobno dziala cuda icon_smile.gif Ja zaczelam od wczoraj icon_smile.gif 2 lyzki kawy mielone, 2 lyzeczki cukru, 1 lyzeczka cynamonu + zel pod prysznic tyle aby byla papka dosyc gesta. Powiem Wam, ze nie wierzylam, ze tylko tak gadaja o tych fusach i sie zachwycaja. Ale mowie sobie, co mi szkodzi sprobowac icon_smile.gif Nawet poswiecilam swoja lavazze na szczytny cel icon_smile.gif I powiem Wam, ze spod prysznica wyszlam inna. Skora byla gladka, super w dotyku, taka prawie jak u niemowlaka icon_smile.gif O efektach napisze jak bede dluzej stosowac, np tak za 2 tygodnie icon_smile.gif Mozna tez nasmarowac sie takim peelingiem i owinac folia i 30 min pod kocyk. Dla mnie osobiscie mniej zachodu jest mycie sie peelingiem pod prysznicem icon_smile.gif

https://www.tipy.pl/artykul_7403,jak-zrobic...ing-kawowy.html
Pogoda
Na razie wiem tyle: Algi Laminaria Digitata..
mam nawet adres sklepu internetowego, gdzie one to kupowały - mogę udostępnić na PRIV.

ALE zaznaczam - ja tylko oglądałam nogi koleżanki "przed" i "po", więc nie zamierzam nikomu polecać dopóki sama na sobie nie przetestuję...
mlovea
poproszÄ™ na priv
mim0za
PoproszÄ™ adres.
dorotale
Poproszę równiez na priw.
Honey*
i ja chce na priv
Anecznik
Pogoda to i mnie zapodaj na priw link icon_wink.gif.

Na mnie piling kawowy nie zadziałał, dlatego teraz postanowiłam włączyć więcej ruchu. Wczoraj założyłam beżowe leginsy i cellulit było widać jak na dłoni 41.gif
mlovea
Dzięki za link.
Pamiętasz może, czy każda z dziewczyn zużyła cały pojemnik na jeden raz?
Na all... też mają ,podobna cena. W weekend zaopatrzę się w folię spożywczą. Już widzę minę męża na mój widok icon_wink.gif
Kate_K
ja też chce:)
kalarepa78
i ja!
Adriannna
I ja takoż - proszę o link!

Mój celulit jest tak rozległy, jak nigdy dotąd. Jestem przerażona 37.gif Zacznę tą historię z kawą, ale jak nie zauważę poprawy to poproszę rodziców o zakupienie alg i wysłanie mi ich tutaj, no chyba, że na miejscu znajdę. Wszystko zrobię byle się tego świństwa pozbyć!
Pogoda
1. Tak, te same można kupić na allegro (ja raczej też w ten sposób nabędę, bo jestem allegrocholiczką).

2. Nie, na pewno nie zużyły całego opakowania na jedną - było ich tam na wyjeździe pięć i miały dwa opakowania. Nie wiem, czy coś zostało, czy nie i która co smarowała (bo akurat ta koleżanka, to nogi i brzuch).

Dodam jeszcze, że u niej na nogach efekt był niesamowity i niewiarygodny a na brzuchu owszem - widoczny, ale absolutnie bez rewelacji - sama nie była w stanie stwierdzić skąd taka różnica. Może rodzaj skóry? Nie wiem...
moko.
a ja, to co? prosze.
Pogoda
Ależ proszę bardzo icon_wink.gif. Już poszło!
Mafia
Ja też, ja też chcę!
Agnes-3
Ja tez poprosze,lato za pasem icon_smile.gif
Anecznik
Dziewczyny znalazłam te algi na allegro (te co Pohgoda link przysłała)...wyjątkowo tanio na tej aukcji. Zastanawiam się dlaczego. Porównuję i wydają się być identyczne pod każdym względem. Czy cos przeoczyłam? Ząb mi dzisiaj napier... i głowa więc mogę być mało spostrzegawcza...

ALGI
mlovea
Same zgrabne laseczki tu będą niebawem na forum icon_wink.gif

Pogoda, jeszcze jedno pytanie - czy ten efekt utrzymał się u koleżanki? U mnie problem nie jest na szczęście ogromny, to i na efekt liczę cudowny icon_smile.gif
kalarepa78
Anecznik, zlinkowane przez Ciebie sa "do kąpieli", a tamte były do okładów (body wrap)
pomidorro
Pogoda icon_smile.gif poproszÄ™!!!!
ciekawa jestem czy to śmierdzi okrutnie czy da się wytrzymać... i ciekawa jestem efektu!
Pogoda
Podobno śmierdzi - ale jak widać, do wytrzymania icon_wink.gif

A czy efekt się utrzymał - nie wiem. Zapytam jutro rano ok?

Tak sobie myślę, dziewczyny... Bo mi serce w gardle staje... Może się umówmy, że ja jutro zamówię te z allegro, sprawdzę na sobie - dam wam znać i dopiero potem będziecie zamawiać, co?

No, nie wybaczyłabym sobie, gdybyście się obkupiły i by się okazało, że to kompletnie bez sensu albo niedajboże komuś krzywdę zrobi... 13.gif
Honey*
ale Pogoda. kazda z nas ma inna skore. Tobie moze nic nie byc a nam zrobia sie czerwone plamy.
sama pisalas ze tylko jedna biegla do dermatologa a bylo ich kilka.
ja w kazdym badz razie nie zamawiam jeszcze. narazie postawilam na kofeine icon_smile.gif
yellow
czy ja tez mogłabym prosic o linka blagam.gif
lena77
jejku dziewczyny, ja tez sie skusze. choc nie wyobrazam sobie siebie z ta folia i to juszcze pol godziny? u mnie problem jest niewielki, tylko pojedyncze dziury na tylach ud, ale utrzymuja sie od lat i mimo bardzo aktywnego trybu zycia zniknac nie chca.
Pogodo ja tez poprosze o link.
cath
Z niecierpliwością czekam na spostrzeżenia Pogody po zastosowaniu alg. Jeżeli zauważy efekty, to i ja poprosze o link.
mlovea
Chwilowo nie zamawiam tylko dlatego, że kasy brak. Więc może do mojej wypłaty Pogoda zdążysz już wypróbować icon_smile.gif Czekam z niecierpliwością na opinię.
jaAga*
Ja też poproszę icon_wink.gif.
Anecznik
CYTAT(kalarepa78 @ Thu, 11 Apr 2013 - 18:21) *
Anecznik, zlinkowane przez Ciebie sa "do kąpieli", a tamte były do okładów (body wrap)


No widzisz, przeoczyłam taki oczywisty fakt...ale jak wspomniałam mózg mi wczoraj wysiadał.
yellow
... ja już po pierwszym razie i powiem wam że efekty są naprawde widoczne gołym okiem. Mój cellulit nie zniknął ale nie mam juz trzęsącej sie galarety i rzeczywiscie na udach i pupie bardziej widać zmiany niz na brzuchu. Trzymałam preparat na skórze coś około 40 min bo o nim zapomniałam - nic mnie nie piecze, czuć za to przyjemny chłodek. Skóra jest miękka i napięta. Za tydzień powtórka...
mlovea
WOW. Super. Yellow, folią się owinęłaś, tak? Dużo tego zużyłaś na raz?

No to też się skuszę.
yellow
...czy dużo nie wiem - miałam nową rolke i chyba jeszcze sporo na niej zostało. Owinęłam sie jedną warstwą i na to wciągnełam spodnie dresowe.
Naprawdę to pierwszy specyfik po którym od razu zobaczyłam jakiś efekt. Zamówiłam ze strony podanej przez Pogode - dobrałam sobie jeszcze pelling do twarzy i żel pod prysznic z wyprzedaży - dzieki czemu przekroczyłam sume 100zł i dostałam wysyłke gratis, a przesyłke miałam następnego dnia - normalnie pełnia szczęścia:)
cath
To ja poprosze o link na PW icon_smile.gif
Potwora
Na cellulit pomaga bieganie, serio icon_wink.gif

Ja po dwóch tygodniach juz widzę ( małą) różnicę icon_smile.gif używam też jednocześnie olejku z rozmarynem i cytryną.
madama
Czy ja też mogę poprosić o link?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.