To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

A królika ktoś ma?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Tuni
Młody coraz częściej prosi o zwierzątko, ja sama też nabrałam ostatnio ochoty, padło na króliczka miniaturkę.
Tylko pojęcia nie mam wcale, w życiu nie miałam królika.
Od czego zacząć?
Aga H
od tego, żeby go nie wypuszczać bez nadzoru. Ja musiałam przechować parkę króliczków przez jedną noc. Dostały do dyspozycji tylko przedpokój, gdzie nie ma żadnych kabli, urządzeń, tylko szafa zabudowana - obgryzione mam wszystkie narożniki ścian i futryny.
basiaw
Mam królika z adopcji, podobnie jak moje psy. Moon jest z nami juz przeszło rok. Nie gryzie kabli, dzieci się nią trochę opiekują, ale nie całkowicie, bo nei sprzątają jej klatki. To już nasz drugi króliczek. Wrzucam link do królików do adopcji i będziesz mogła dowiedzieć sie z tej strony dość dużo! https://adopcje.kroliki.net/
jeśli chcesz to zadzwoń do Julity z woj Dolnośląskiego, ona wie wszystko o królikach..
Życzę rozsądnego wyboru. Polecam również dom tymczasowy, wtedy sama będziesz mogłą sie przekonać czy dacie sobie radę z królikiem!
timon
króliki strasznie niszczą wszystko co napotkają na swojej drodze więc lepiej uważac gdy sie go wypuszcza;)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.