To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

AKWARIUM nieduże odkupię

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Siunia
Dziewczynki,
jak w temacie.
Zastanówcie się co Wam w piwnicach czy na strychach zalega 06.gif
Chętnie odkupię.

Pozdrawiam

- Siunia
Kocurek
Mam gdzieś tonące w głębokim kurzu 40-litrowe bodajże. Bez pokrywy. Tylko jak toto wysłać?
ciacho
wyślij kurierem, z oznaczeniem że w środku jest szkło - najlepiej paczka ubezpieczona - tylko obawiam się że koszty przesyłki będą większe niż kupienie małego akwarium w sklepie icon_sad.gif

ja tak zamówiłam akwarium ze sklepu i doszło całe - ale za to lustro kiedyś 2 razy przywieźli mi potłuczone, więc trzeba sprawdzić przy odbieraniu przesyłki
irminka2
Moje dziecko nabyło wczoraj akwarium z całym wyposażeniem tzn.pompka ,światło, podgrzewanie wody za 159 zł i wpuścił tam własnie bojownika icon_smile.gif. Nakupował też całą mase iinych "*****ółek" ale to juz poza kosztem samego akwarium.
Siunia
Dlatego zamieściłam ten post na "Pomorskim", by np. odebrać osobiście icon_wink.gif
Może komuś zalega i się kurzy w jakimś ciemnym kącie, a ja chciałabym synkowi zrobić prezent.
Poczekam jeszcze jakiś czas. Może ktoś ma i chce się pozbyć.
Jeżeli nie znajdę zbywcy tutaj, wówczas wybiore sie do sklepu zoologicznego.
Ostatnio zrobiłam wielka zamianę/wymianę wśród znajomych z klatkami dla świnek, chomików, królików i koszatniczek. Każdy zadowolony, nikomu nic nigdzie zbędnie nie zalega. I każdy zmienił zwierzątko icon_wink.gif
Teraz ja szukam akwarium niepotrzebnego.
Pozdrawiam

- Siunia
Siunia
Irminka, z tego co wiem to bojownik nie potrzebuje podgrzewania wody.
To chyba jedyna niewymagająca rybka. No i łatwa w hodowli - w zasadzie hoduje się sama icon_wink.gif , byleby karmić.
A, i jeszcze jedno. Jeżeli Twój synuś wpadnie na pomysł zakupu oblubienicy dla swojego milusińskiego, to powinien zorganizować mały harem. Jeżeli panienka będzie jedna, to ją bojownik zamęczy. To ponoć baaaardzo jurne rybki 43.gif

- Siunia
Siunia
Up!
irminka2
Wiem, wiem,że harem potrzebny icon_smile.gif.
Mój synuś (ten 25 letni dla jasności:) ) nakupował oprócz bojownika jeszcze neonki i jakieś jeszcze co nazw nie pamiętam , jakoś z bojownikiem egzystują , bo on ponoć ładniejszych od siebie tylko nie znosi .
Siunia
Up!

Naprawde nikt nie ma w piwnicy zakurzonego akwarium? 32.gif


- Siunia

ps. Irminka, dzwoniłam do Ciebie do pracy - głucho. Zadzwonie jutro, tj. we wtorek
mam informacje w sekretnej sprawie 48.gif
irminka2
Głucho, bo latałam po budynku przy Nowych Ogrodach.Nie znałam Twojego nr więc wykasowałam to co sie wyświetliło, a po godzinie przyszło mi do głowy,że trzeba było oddzwonić bo to może Ty ale nr przepadł, dziś też jestem trochę w biegu ale może mnie złapiesz.
Siunia
Juz nieaktualne.
Mam akwarium.
pozdrówka

- Siunia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.