To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czy jest na rynku jakies smaczne mleko modyfikowane?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

xxyy
Kiedys bylo calkiem calkiem kremowe Hippa, w niebieskim pudelku. Uratowalo mnie to wowczas, teraz go szukam i widac wycofali. Probowalam innego Hippa ale dziecku w ogole nie podchodzi.
Moge probowac jedno za drugim ale moze cos podpowiecie.
krolewienka
Leni 06.gif

my łykamy gerbera. ale wiesz, nie pachnie zachęcająco, więc nie próbuję icon_wink.gif Michu jakoś daje radę. o jakimś słyszałam w reklamie, że smakowe (truskawkowe? nie pamiętam), ale za diabła nie wiem jakie to było.
Eliszka
Hania piła Gerbera, całkiem dobre było.
sdw
Nestle i Humana. zajadam siÄ™ nimi ze smakiem do dziÅ› icon_mrgreen.gif
Eliszka
O ! Humanę Jasiek pił i też była dobra.
monte
Sonia po odstawieniu od piersi wypluła kilka, jeśli nie kilkanaście gatunków mleka, żadnego nie akceptowała. Uratowało nas dopiero Bebiko bananowe, tylko, że ono przeznaczone jest chyba dopiero dla dzieci po skończeniu pierwszego roku życia.
moko.
CYTAT(monte @ Wed, 16 Nov 2011 - 23:18) *
Sonia po odstawieniu od piersi wypluła kilka, jeśli nie kilkanaście gatunków mleka, żadnego nie akceptowała.

O. niestety nie polubił nawet smakowych!
Więc od 10,5 mca życia nie pił mleka !

Ale szukajcie, moze znajdziecie icon_biggrin.gif
agapi7
Podobno Bebiko większości dzieciom smakuje.
Moje dziecko pije hipp 4 ale jest różnica pomiedzy hipp 3, które robiło sie strasznie geste po dosypaniu do niego kaszki, wrecz grudy sie robiły.
xxyy
A czy mleka w kartonikach smakuja tak samo jak ich odpowiedniki w proszku? Szkoda zaraz cale pudelko kupowac na proby.

edit , anegdota

moj maz kilka dni temu sprobowal tego hippa, jak probowalam dawac malemu i stwierdzil " biedaczek , on ma to pic? Kup mu mleko o smaku mleka z piersi "
Agnelka25
A może kaszka do picia w kartoniku Nestle mu posmakuje. Jest kilka smaków u nas najbardziej sprawdziły się o smaku bananowym, z jabłkiem i marchewką, i zwykła mleczno - ryżowa.
agapi7
CYTAT(Leni @ Thu, 17 Nov 2011 - 08:56) *
moj maz kilka dni temu sprobowal tego hippa, jak probowalam dawac malemu i stwierdzil " biedaczek , on ma to pic? Kup mu mleko o smaku mleka z piersi"


Moje dziecko było długo na nutramigenie - to dopiero bylo niesmaczne - dla mnie, ale dziecko piło i to długo. To co niedobre dla mnie, może być smaczne dla dziecka.

aga_dabkowa
Mojemu najbardziej smakował Bebilon a później Bebiko icon_smile.gif czasem do smaku dodawałam mu odrbinę cukru albo cukru waniliowego, jak był starszy to dosypywałam kakao a nawet cukru cynamonowego icon_smile.gif
aisha1111
moje dziecko piło SMA, ale mleko mod. wprowadziłam dopiero w UK, więc nie wiem jaki jest tego polski odpowiednik. na poczatku kupiłam Cow&Gates, ale nie podeszło. mleka w kartonikach sa takie same w smaku jak te w proszku (w każdym razie c&g i sma). jak byliśmy w Polsce to teściowa kupiła młodemu nestle z taką żółto-złotą przykrywką - nie pamiętam nazwy Nan cos tam. wsuwał aż miło. cukru nigdy nie podawałam - wychodze z założenia, że jeszcze sie tego w zyciu naje (zresztą moja rodzina dziwna w tym względzie, bo na nasza trójkę idzie kilo cukru w miesiącu i to jak dużo gości mamy)
dorsim
U nas jedynie mleko Bebiko się sprawdziło. Nawet mnie smakuje icon_wink.gif Próbowaliśmy kilku ale miała po nich zaparcia.
Lizia
Możesz spróbować Bebilon. U mnie dzialał u obojga
pajka83
Od 10 m.ż piła Maja Bebilon Pepti, który jest fatalny w smaku, jej smakował, teraz wprowadzamy powoli Bebiko i też póki co jej smakuje.
Leni musisz próbować, może któreś polubi.
Basik82
Na pewno Nan Neastle i Bebiko są smakowe i słodkie. U nas przeszły bez problemu.
Honey*
Zuzia pila Nan Ha. Zreszta ja tez je lubilam icon_smile.gif
Maly pije Nutramigen. mleko jest wrecz ohydne a jednak pije. nie wiem jak dlugo bedzie go pil. mam nadzieje ze po roku sprubujemy innego
sisia1604
u nas Bebiko się sprawdziło
malgosia1968
Mikołaj odkąd musiałam go odstawić od piersi pluł każdym mlekiem
teraz zasmakowało mu Bebiko bananowe i potrafi wypić nawet 150ml (na noc)
kupiłam truskawkowe i mu nie smakuje więc wykorzystuje je do kaszek bez mlecznych
Izzy
Michał zasmakował w Nestle Nan na Dobranoc. Jest z dodatkiem kleiku ryżowego. Większości dzieci Bebiko smakuje bo zawiera w swoim składzie cukier. Kiedyś czytałam skład i widziałem dodatek cukru do tego mleka.
edit.lit
Misiulek12
Czy smaczne to od dziecka zależy. To, które jednemu nie smakuje, drugie dziecko wypije ze smakiem. Chociaż moja córcia nie narzekała na mleko z butelki. Do tego też dawałam jej FFbaby, probiotyk. Według zaleceń pediatry powinno się przy sztucznym karmieniu. Z brzuszkiem żadnych kłopotów nie było.
bierna
Problem jest z tym, ze producenci nie zawsze do konca pisza prawde na opakowaniu...
Kasta
Myślę, że nietrudno będzie znaleźć takie mleko. Wiele zależy jednak od indywidualnych preferencji dziecka. Możesz przykładowo przejść na HiPP JUNIOR COMBIOTIK i zobaczyć, czy Twój maluch chce przy nim zostać na dłużej. Więcej informacji na temat tego mleka zaczerpniesz stąd: https://hipp.pl/mleko/produkty/hipp-combiot...hipp-combiotikr
rowan_berry
Osobiście nie próbowałam żadnego, ale moim dzieciom smakowało bebilon, zobaczcie sobie na stronie aptelii w akcji "Wspieramy Mamy" mają je obecnie w najniższych cenach na rynku, jak i tysiące innych produktów https://www.aptelia.pl/apteka/k4-Aptelia
Blare
CYTAT(Kasta @ wto, 29 cze 2021 - 20:54) *
Myślę, że nietrudno będzie znaleźć takie mleko. Wiele zależy jednak od indywidualnych preferencji dziecka. Możesz przykładowo przejść na HiPP JUNIOR COMBIOTIK i zobaczyć, czy Twój maluch chce przy nim zostać na dłużej. Więcej informacji na temat tego mleka zaczerpniesz stąd: https://hipp.pl/mleko/produkty/hipp-combiot...hipp-combiotikr

Mleko Hipp bio Combiotik bardzo często smakuje dzieciakom, z tego co widzę, sporo mam je poleca. Ale nie ma się co dziwić, to jest podobno mleko najbliższe w składzie mleku matki.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.