To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

nie pękaj prosiaczku

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

semi
Ktoś ma może?Tosia sobie wymarzyła, a ja zatanawiam się, czy kupowanie tej gry ma sens. Mam kiepskie doświadczenia z piranie atakują i innymi podobnymi, boję się, że będzie kolejny niewypał.
gozar
O, moja córka też marzy o tej grze i mam również mieszane uczucia. Boje się że wyrzucę kasę w błoto. A tania ta gra nie jest.
Eliszka
Się podłączę. Jasiek molestuje mnie o nią od zeszłych świąt.
Też nie jestem przekonana.


pati.n
CYTAT(semi @ Wed, 16 Nov 2011 - 21:05) *
Ktoś ma może?Tosia sobie wymarzyła, a ja zatanawiam się, czy kupowanie tej gry ma sens. Mam kiepskie doświadczenia z piranie atakują i innymi podobnymi, boję się, że będzie kolejny niewypał.


to ja się zapytam - czemu masz kiepskie doświdczenie z ta grą?
agarad
Semi , piranii nie mamy więc nie potrafię porównać.

Prosiaczek to prosta i krótka gra. Kilka rzutów kostką i gra jest skończona icon_wink.gif. Hamburgery nie wypadają jak na reklamie przez ryjek prosiaczka. Pęka jedynie pasek na brzuchu a to co skonsumował wyjmuje się z tyłu prosiaka icon_wink.gif.
Marta dostała na 6 urodziny, początkowo wiadomo fascynacja a teraz stoi schowany w pudle. Ale i starszak lubi czasem z siostrą pograć w prosiaka icon_smile.gif. Macie młodsze dzieci więc powinien być "bardziej" ok .
siłaczka
Moje dziewczyny mają bo zażyczyły sobie w tamtym roku na gwiazdkę ale to najbardziej idiotyczna gra, którą posiadamy. W zasadzie grą jej nazwać nie można.
basiau
No i dlatego, chociaż moja Natasza kwiczy icon_wink.gif o nią drugi rok z rzędu, kupować nie zamierzam
sampi
My tez mamy prosiaka. Gra nie jest warta swojej ceny niestety.
A co nie tak z piraniami? pytam bo wlasnie jestem zameczana prosbami o nie.
semi
CYTAT(pati.n @ Thu, 17 Nov 2011 - 08:31) *
to ja się zapytam - czemu masz kiepskie doświdczenie z ta grą?


nie spełniła oczekiwań mojego dziecka-wówczas sześcioletniego. w sumie wszystko jest zgodne z opisem, tyle, ze nudna straszliwie.
Dzieki dziewczyny, myślę, że prosiaczek dla trzylatki się nada:).
rysa154
moim tez ta gra wpadla w oko w reklamie,ale obawiam się,że to właśnie strasznie nudne będzie
lillo
Ja też ją zakupiłam po namowie małego. I załowałam jak diabli. Zresztą i jemu szybko sie znudziła i poszła w obieg dalej po rodzinie. Bo dzieci jęczą , tylko ze wzgledu na reklame . Tam to wygląda super . A na zywo tylko pasek peka .
Basik82
Ja bym nie kupiła i nie kupię. Wiadomo, że w reklamie zabawa zawsze wygląda super ale tak naprawdę to się ta gra musi szybko nudzić. No i w reklamie tak naprawdę nie widać jak hamburgery wypadają.
Zuzia
Chwała, że tutaj zajrzałam. Moja Ala od dawna mnie o to molestuje... ale po Waszych opiniach, opowiem jej o pekającym tylko i wyłącznie pasku. I za nic jej nie nabędę.
mamami
I ja dziekuję, bo wczoraj w bólach udało mi przekonać Majke do zmiany życzenia do Mikołaja. Ufff
inka
Mam tą grę, Jagoda dostała na urodziny. Krótko mówiąc jest głupia, dzieci "zagrały" w nią kilka razy i leży na półce, ostatnio zauważyłam, że jest porysowana długopisem w gardle świni, dzieci tłumaczyły się, że nie mogły wyjąć hamburgerów i pomagały sobie długopisem :/ aha mimo, że moje maluchy zabawek nie psują, w tej świni szybko coś odpadło i już pękać nie mogła :/
mamitati
Gry o prosiaczku nie miałam, natomiast piranie atakują to gra nie warta zakupu ! Synek bawił się nią tylko dwa razy, a jako że pudełko wyrzuciliśmy, szybko kulki się pogubiły po domu icon_razz.gif Dziecko jednak nigdy o tą grę nie pytało w czasie nudy icon_razz.gif
semi
a reks podaj łapę znacie? Dała się przekonać, ze prosiaczek nie jest fany, teraz ma pomysł, ze chce Reksa.
yennefer
CYTAT(mamami @ Thu, 24 Nov 2011 - 12:44) *
I ja dziekuję, bo wczoraj w bólach udało mi przekonać Majke do zmiany życzenia do Mikołaja. Ufff

Ja właśnie to samo staram się przeforsować u Mikołaja mojego. Na razie twardo chce tę właśnie grę. 37.gif
mamami
CYTAT((użytkownik usunięty)efer @ Sun, 27 Nov 2011 - 23:03) *
Ja właśnie to samo staram się przeforsować u Mikołaja mojego. Na razie twardo chce tę właśnie grę. 37.gif



U nas było tak, ze Majka już list z prośbą o prosiaczka napisała i ja jej powiedziałam, ze Mikołaj do mnie zadzwonił i powiedział, żeby sie jeszcze raz zastanowiła, bo on tę gre zna, bo już ją dawał innym dzieciom w zeszłym roku, zna też Majke i jest pewien że jej sie gra nie spodoba, bo to dla młodszych dzieci i w ogóle tu nastąpiła pogadanka na temat zabawek z reklam i prawdziwości reklam w ogóle i dziecko dało się przekonać icon_smile.gif
Anorektyczna Laska
Z tego typu gier to polecam najbardziej kikki ricky i lotti karotti. Jeszcze banana express moze byc- chociaz akurat JA nie lubilam w nia grac.
bb
super sa malpki:
gozar
CYTAT(bb @ Mon, 28 Nov 2011 - 16:35) *
super sa malpki:

kupiłam je Poli na Mikołaja icon_smile.gif Ciekawe czy jej przypadną do gustu. Kupiłam jeszcze "wodne rozgrywki".
~anula~
Małpki to trafiony wybór.
Moja Młoda bawi się nimi już 3 lata chyba. Bardzo je lubi. Małe dzieci je szybko "łapią", duże chętnie wracają.
bb
Przede wszystkim gra nie jest nudna bo za kazdym razem ma inny przebieg. 29.gif
Eliszka
Potwierdzam, Malpki lubi i Hania i Jasiek.
Wracamy do niej często.
Tyle, ze oni grają "komu więcej spadnie to wygra " 03.gif
Danale
Malpki moje dzieciaki bardzo lubily.

Pingwiny tez sa fajne.
Trzeba ustawic swoje pingwiny na lodowcu. Dla starszakow.
bb
CYTAT(Eliszka @ Tue, 29 Nov 2011 - 20:13) *
Tyle, ze oni grają "komu więcej spadnie to wygra " 03.gif


Moje one tez tak graly na poczatku 37.gif
an.tośka
U nas małpki też się sprawdziły, starszak dostał jak miał 3 lata a teraz gra razem z bratem icon_wink.gif
Aga H
Z tego typu gier mamy:
kicky ricky - od dwóch lat i moja 5,5 latka nadal lubi w to grać
spadające małpki - kupiła sobie niedawno za własne oszczędności, marzyła od 2 lat i jesteśmy wszyscy zadowoleni
bóbr billy - dopiero od niedawna gramy w to spokojnie, choć i tak nie idzie jej super - dla młodszych dzieci to nie wiem - młodą bardzo bardzo drażniły niepowodzenia - zwłaszcza, że jak już coś spadło, to sypała się prawie cała tama.


Z innych - młoda załapała superfarmera - polecamy
Kaszanka
CYTAT(Aga H @ Wed, 30 Nov 2011 - 12:03) *
Z innych - młoda załapała superfarmera - polecamy


Uwielbiamy, Gaba w sumie dzięki tej grze nauczyła się liczyć parę lat temu. I kombinować icon_wink.gif

Tylko nie wiem dlaczego ale ja jeszcze nigdy nie wygrałam i praktycznie co chwilę wyrzucam lisa czy wilka. Jak zdobywam świnię to skaczę pod sam sufit 06.gif
nemesia
Mój synek też molestuje mnie o wszystkie reklamowane gry, ze spadających małpek jest zadowolony, pędzące żółwie super i właśnie chciałam namówić go na farmera, ale oczywiście za brzydko dla niego wygląda i woli badziewia z reklamy... ale trzeba być twardym:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.