To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Piękna mama tanim kosztem- gdzie w Białymstoku?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Basza
Dziewczyny szepnijcie słówko, czy któraś z was korzystała z gabinetów kosmetycznych przy szkołach? Czy odwarzyłybyście się "powierzyć" uczennicy? Jeżeli nawet nie dla siebie, to może dla mam? Mam na myśli raczej drobne zabiegi niż specjalistyczne.
Adusiowa Mama
swego czasu chodziłam do takiego gabinetu kosmetycznego ( szkolnego) na robienie paznokci-wszystkie mozliwe zabiegi , masaze i malowanie - kosztowało mnie to 2 zł za wizyte!!!!!!!!!!!!!!!!
jezeli chodzi o inne zabiegi - wszystko robione jest pod kontrola nauczycielki , a nawet ona sama czasami robi , wiec ja mysle że bym sie skusiła na prawie darmową kosmetyczke icon_biggrin.gif
mama pauli
Dziewczyny, a gdzie są takie szkoły jeżeli można zapytać. Słyszałam o tej na Antoniuku, prywatnej, tam też można?
Pozdrawiam
anonimowy
jedna taka szkoła była kiedys na Poleskiej ( nie wiem czy istnieje jeszcze , ale chyba tak), jest jescze na ul. Świętojańskiej ( chyba , w okolicach skrzyzowania z warszawska)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.