To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zaproszenie na koncert Suzuki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

użytkownik usunięty
Mieszkanki Biskupina i Sępolna mają blisko, więc chciałam poinformować, że najbliższy koncert dzieci uczących się grać na skrzypcach metodą Suzuki odbędzie się w najbliższy piątek (jutro) o godz. 17.15 w ODT Światowid przy ul. Sempołowskiej.

Hania będzie grała solo bardzo ładny gawot. A po występach solowych dzieci zagrają razem i w ostatnim utworze wystąpi również Bogunia, przepięknie trzymając skrzypce na ramieniu 06.gif
Ila
Paulinko, a nagrasz? bedzie mozna to gdzies zobaczyc?
Bo ja nie dam rady niestety:/
użytkownik usunięty
Nagrałam i już nawet na forum wkleiłam, a Twój post przegapiłam Ilu, przepraszam. Hanię można zobaczyć [usunęłam link]. W jednym miejscu się zdekoncentrowała, na próbach też bywało lepiej, ale i tak mi się podoba icon_smile.gif
basha
Paka jak długo córeczka gra?
użytkownik usunięty
Teraz zaczyna czwarty rok nauki. Ale Suzukowe dzieci uczą się we własnym tempie, jedne szybciej, inne wolniej. Jak mam czas ćwiczyć z nią codziennie, to robi szybkie postępy. Gdy ja mam gorzej z czasem - stajemy w miejscu. icon_smile.gif
basha
Fajnie, słyszałam o tej metodzie od koleżanki, zainteresowałam się nią, bo sama jestem skrzypaczką icon_smile.gif Może powinnam uczyć?

Hania bardzo fajnie sobie radzi. A kiedy suzukowa metoda zakłada wprowadzenie nut?
skanna
CYTAT(basha @ Fri, 09 Dec 2011 - 23:46) *
Fajnie, słyszałam o tej metodzie od koleżanki, zainteresowałam się nią, bo sama jestem skrzypaczką icon_smile.gif Może powinnam uczyć?


Oo, koleżanka po fachu icon_smile.gif

Żeby móc uczyć metodą Suzuki, trzeba skończyć ichnie kursy i uzyskać certyfikat. Trochę to trwa i kosztuje.
użytkownik usunięty
CYTAT(basha @ Fri, 09 Dec 2011 - 23:46) *
Hania bardzo fajnie sobie radzi. A kiedy suzukowa metoda zakłada wprowadzenie nut?

Zależy od dziecka. Hania zaczyna się uczyć teraz. Generalnie dzieci od trzeciego zeszytu już mają na warsztatach zajęcia orkiestry (my kończymy drugi zeszyt).
Abotak
Pieknie Hania zagrala icon_smile.gif

A moze przyjezdzacie na wiosenne warsztaty do Londynu? icon_biggrin.gif

PS
Merlin tez w tym roku zaczal nauke nut
Na ostatnim swiatecznym koncercie robil za drugie skrzypce w `Cichej nocy`( czytajac z nut wlasnie- prosciutkie ale pierwsze koty za ploty )
użytkownik usunięty
O, Bogusiu, poproszę o informacje o warsztatach icon_smile.gif Choć pewnie koszty by nas zjadły.

Edit: Bogusiu, podaj daty, bo bilety lotnicze nawet nie sÄ… takie drogie (do Londyn Stansted).

Edit kolejny: Czy chodzi Ci o to? Jeśli tak, to bilety w tym okresie są już droższe icon_sad.gif

LONDON

11-13 April 2011

BSI NATIONAL CHILDREN’S WORKSHOP


ROYAL COLLEGE OF MUSIC, LONDON

Popular non-residential music course for Suzuki violin, piano, cello, flute and recorder students of all levels.

Individual and group lessons, tonalisation, Dalcroze, playtogethers and solo concerts.

Application forms from your teacher or contact the BSI office with any queries.
Abotak
Tak, to te! icon_biggrin.gif
Tylko ze juz po terminie skladania aplikacji icon_sad.gif (byl do konca pazdziernika) i maja dluga liste rezerwowa ( nasza pani wyslala wlasnie maila z wiadomoscia ze sie wszyscy z jej grupy zalapalismy bo przed terminem).
Mialam nadzieje ze moze tez wyslaliscie i przyjezdzacie....
Sam koszt za udzial dosc symboliczny.
Nam dojazd tez zezre najwiecej ( choc to blisko)ale ok 10 dzieci jedzie ( plus rodzice)wiec najlatwiej bedzie jakims wspolnym srodkiem lokomocji
użytkownik usunięty
Szkoda. To następnym razem powiadom mnie wcześniej icon_smile.gif Przyjadę choćby dla samej przyjemności poznania Ciebie icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.