To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

salon jakie zasłony

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Zelda
Dostałam środki na zakup zasłon i "dywanu" do salony,ale nie wiem gdzie i jakie kolory.Ściany nadają się do malowania,ale nie będe tego teraz robic bo mi się nie chce a po drugie kasy nie mam. Meble i sofa kolor ciemny brąz,venge; pufy białe,ściany kolor taki jak ma jully w pokoju dla dzieci;podłoga tez ciemna.Pokój ogólnie jest jasny, ale chyba jakoś bardzo go chciałabym ożywić
pcola
Maja,
a jakąś fotkę dasz radę wrzucić ? icon_smile.gif
Zelda
pcola dam dam;) tylko bałagan mam ,ale może jakoś go pominiecie icon_wink.gif
pcola
Maja,
aaa tam, bałagan to ja już niejeden w życiu widziałam. Najczęściej w mojej własnej chałupie 37.gif
marghe.
Bez zdjęc ani rusz
Zelda
ok mam z zeszłego roku



ok,mniej więcej coś widac...na mnie nie zrwacajcei uwagi 37.gif
wieczorem postaram się zrobić
pcola
Maja, a lubisz zieleń ? Taką żywszą ale nie całkiem jarzeniówkę ? Limonkową ? Albo pomarańcz ?
Zelda
QUOTE(pcola @ Thu, 17 Nov 2011 - 14:47) *
Maja, a lubisz zieleń ? Taką żywszą ale nie całkiem jarzeniówkę ? Limonkową ? Albo pomarańcz ?

pcola tak lubię zieleń ,nawet nad nią myślałam,ale nie wiem gdzie kupić zasłony i na ścianę cos by się przydało.Na jednej wisi kilim szary z zółtymi słonecznikami,robiony przez mojego dziadziusia,więc ona na bank zostanie,ale może jakieś ramki pod kolor czy jedna albo jakiś obraz bardziej nowoczesny?kuzynka obiecała grafikę,ale nie ma czasu obecnie więc odpada..
pomarań nie bardzo,ale może fajnie by wyglądało.
agabr
Maja jesli masz te sama farbe co jully to ja ja tez mam i zaslony mam identyczne gladki ale ja niespecjalnie lubie zaslony odcinajace sie od reszty i zalezalo mi raczej na tym , zebyt byly jak najmniej widoczne .Dywan mam w pasy brazowo -ecru.b
Zelda
QUOTE(agabr @ Thu, 17 Nov 2011 - 15:56) *
Maja jesli masz te sama farbe co jully to ja ja tez mam i zaslony mam identyczne gladki ale ja niespecjalnie lubie zaslony odcinajace sie od reszty i zalezalo mi raczej na tym , zebyt byly jak najmniej widoczne .Dywan mam w pasy brazowo -ecru.b

agabr a masz link jakiÅ› do dywanu?
ja miałam zasłony białe,a potem takie jakby 3 nalele krótkie zilone białe jakieś wzory.
agabr
linku nie mam tu jest zdjęcie , gdzie jest widoczny https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...1098&st=180
Zelda
aga a na której stronie?bo chyba ślepa jestem,ale jedyne co widzę w paski to bluzę Zosi;)
rysa154
maja na czyms chyba dzieci agi siedzÄ… icon_mrgreen.gif
Zelda
na której stronie ryba?icon_wink.gif
aaa juz mam!!! wczesniej mi się nie wyświetliło ...
no fajny dywan,drogi był?icon_wink.gif gdzie kupiłaś aga?myślisz że będzie pasował?
krolewienka
maja2006, przepraszam, że ja nie na temat zasłon i dywanu, ale muszę....

ależ Ty piękna kobieto jesteś icon_exclaim.gif
OLA77
CYTAT(krolewienka @ Thu, 17 Nov 2011 - 22:18) *
maja2006, przepraszam, że ja nie na temat zasłon i dywanu, ale muszę....

ależ Ty piękna kobieto jesteś icon_exclaim.gif

bo wiesz Majeczka celowo zapodała tą fotkęicon_smile.gif
Zelda
QUOTE(OLA77 @ Fri, 18 Nov 2011 - 10:47) *
bo wiesz Majeczka celowo zapodała tą fotkęicon_smile.gif

królewienka dziękuję Ci bardzo 37.gif ale ja nie mam problemu ze wstawianiem moich strasznych zdjęć
akurat na tym wyszłam strasznie, ta szminka, ta bijąca chudośc i te zmarszczyki..masakra
Ola ty zołzo jedna kochana moja icon_wink.gif
wstawiam fotki,przepraszam za bałagan



macie jakieś pomysły? może jakoś meble poprzestawiac i cos na scianie powiesic? ramki ze zdjęciamia mam zamiar zmienić
pcola
https://www.dekoria.pl/offer/product/20/501...-na-kolkach#a/-


poglÄ…dowo icon_wink.gif

na stronie 5 pierwszy z lewej jest butterfly w kolorze limonkowym. Nie wiem, dlaczego link pominął mój wybór 21.gif
Zelda
luna w ciemne kwiatki ,albo alhambra 2 rząd środkowa??
pcola
Maja,
ja w ogóle nie widzę tej Luny w ciemne kwiatki 37.gif
a jaki ta tkanina ma kod ?
Coś ciężko mi się połapać dzisiaj, chyba ciśnienie spada icon_wink.gif
pcola
Maja,
mówisz o szarościach z brązami ? Bo one nie ożywią Ci wnętrza ...
ciao
maja a ja tam widzę firanki z zasłonkami coś w tym stylu.Ja środek mam z makaronów ale u Ciebie chyba lepiej by sie sprawdziła gładka faktura.Chodzi mi o cos takiego
Uploaded with ImageShack.us
Zelda
Ja firanek w ogóle nie chcę,jedynie zasłony.chyba postawię na zieleń.jade do Ikea zobaczyć czy coś jest
pcola
Maja,
w Ikea były kiedyś takie fajne zielone niby lniane, ale nie wiem czy jeszcze mają icon_sad.gif
Xenna
CYTAT(pcola @ Fri, 18 Nov 2011 - 11:56) *
https://www.dekoria.pl/offer/product/20/501...-na-kolkach#a/-
poglÄ…dowo icon_wink.gif

na stronie 5 pierwszy z lewej jest butterfly w kolorze limonkowym. Nie wiem, dlaczego link pominął mój wybór 21.gif

Mnie najbardziej podoba się z tego linku tkanina o nr 615-92 tj. zdjęcia nr 2,10,13.
Chodzi mi o tkaninę w pasy i wg mnie idealnie pasowała by do pokoju Majeczki.
Zelda
QUOTE(pcola @ Fri, 18 Nov 2011 - 18:04) *
Maja,
w Ikea były kiedyś takie fajne zielone niby lniane, ale nie wiem czy jeszcze mają icon_sad.gif

Wróciłam.Nic mnie nie zachwyciło.Jedynie tkaniny ale w szarościach lub bęzach,dywan tez jeden się nazywa PERSBYT szary ciemny melanz,a drugi Gasper beżowy.
Zasłony tzn tkanina nr 1 jest biała i ma wzory ciemne szare i pomarańczowe,do tego moge dać poszewki na poduchy pomarańczowe i ramnki na ścinanę tez.Pcola myślisz że będzie ok?
ana
wg mnie proste turkusowe zasłony plus szary dywan. pomarańczu go tu nie widzę
kinkiety nie bardzo pasujÄ… do stylu mebli, do kratkowanego fotela tak ale nie do reszty...
Zelda
kinkiety zostają bo nie mam kasy na nowe a i tak je wymnieniam już od 4 lat więc pewnie do remontu wytrzymają
turkus dobry pomysł,ale jakiec propozycje?
a flokati jasne ?
ana
tu jest link https://naszemieszkanie.wordpress.com/2009/...owe-inspiracje/ tylko nie marszczyłabym ich na taśmie! i bez połysku

dywan szary z koloru na gobelinie

Agnes-3
Mnie jednak bardziej przekonuje zielen, limonka niz turkus..
Zelda
https://www.agatameble.pl/pl/produkty/artyk...wany-i-chodniki
przemawiam do mnie alaska silver fox
milutka
Maju, nie dawaj pomarańczu icon_wink.gif ja bym też uderzyła w zieleń icon_wink.gif a tym bardziej nie dawaj kolorowych ramek na ścianę, myslę, że jakiś jaskrawy kolor to zasłony i poduchy, reszta stonowana icon_smile.gif
Zelda
Kupiłam:) jak powieszę itd to zrobię fotki:)
milutka
CYTAT(maja2006 @ Sun, 20 Nov 2011 - 18:35) *
Kupiłam:) jak powieszę itd to zrobię fotki:)


Czekam z niecierpliwością icon_wink.gif
chaton
No a ja sie nie smialam wylamywac, ale mi tutaj wlasnie jak najbardziej czerwien czy pomarancz pasuje, zeby ozywic troche wnetrze. Mysle, ze jak najbardziej pomaranczowe dodatki! Ale ja sie kolorow nie boje... Oto moj salon:




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Czekam na fotki.
pcola
Chaton,
ale Ty masz jaśniejsze meble, czerwień w połączeniu z nimi wygląda ożywczo, a z ciemnymi jakie ma Maja może
dodatkowo wszystko przytłoczyć.

P.S. Masz bardzo Å‚adny salon icon_smile.gif



Maja,
nie mogę się doczekać ! icon_smile.gif
chaton
Dzieki pcola! 06.gif
Ale jasny pomarancz mysle, ze nie przytloczy tylko ozywi... pod warunkiem, ze bedzie go jednak mniej niz u mnie. Same dodatki bym dala.
No zobaczymy...
ana
jeśli już mają być poduszki na kanapie to nie pod kolor zasłon a dywanu - za pstrokato by wyszło, kanapa mała

marghe.
CYTAT(Agnes-3 @ Fri, 18 Nov 2011 - 23:32) *
Mnie jednak bardziej przekonuje zielen, limonka niz turkus..

Mnie też
Temu pomieszczeniu przyda siÄ™ kolor.
Turkus jest fajny (sama mam limonkowo turkusowe dodatki) ale w miarÄ™ zimny. Zielony paradoksalnie wydaje siÄ™ cieplejszy.
Zelda
QUOTE(ana @ Mon, 21 Nov 2011 - 13:32) *
jeśli już mają być poduszki na kanapie to nie pod kolor zasłon a dywanu - za pstrokato by wyszło, kanapa mała

sofa nie jest mała 4 osobowa,pokój jest średni koło 24m chyba,na zdjęciach się wydaje mniejszy
dodatki jednak pomarańczowe;)
pcola
icon_wink.gif
chaton
CYTAT(maja2006 @ Mon, 21 Nov 2011 - 20:18) *
sofa nie jest mała 4 osobowa,pokój jest średni koło 24m chyba,na zdjęciach się wydaje mniejszy
dodatki jednak pomarańczowe;)


No i bardzo dobrze, moim zdaniem icon_smile.gif
Nie gadaj tylko fotki wklejaj!
milutka
Ja myslałam, że zdjęcia już są icon_smile.gif Maja nie ociągaj się icon_wink.gif
milutka
Maju jak tam zasłonki, wiszą ? icon_smile.gif
gilly
Dziewczyny z jakiego materiału warto jest zamówić zasłony?
crazyruda
U mnie zasłony są z poliestru, ale nie wybierałam ich sama. Projekt salonu zleciliśmy profesjonalistom i zajęło się tym studio architektury, które wszystko przemyślało w taki sposób, że efekty przerosły nasze oczekiwania. W poliestrowych zasłonach podoba mi się to, że można je błyskawicznie przepłukać i powiesić, a gdybym miała prać jakieś grube materiałowe, które ważą mokre nie wiadomo ile to chyba bym oszalała icon_smile.gif
Mięta
Słuchaj a czy nie lepiej jest zainwestować w rolety? Osobiscie uważam,że sa o wiele wygodniejsze w funkcji ograniczania światła w pomieszczeniu niż rolety. Pasują nawet do wystroju tradycyjnego. Na przyklad rolety rzymskie ( zobacz sobie jak fajnie prezentuje się to na zdjęciu).

Jeśli jesteś z Warszawy albo okolic to mogę Ci polecić tę firmę:
https://lublinrolety.pl/produkty/moskitiery/

Mają tam spory wybór rolet. Są one również porządnie wykonane.
śrubka
Takie, jakie będą ci się podobać i tyle.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.