To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dla prawie 6-latki zestawy do dekorowania

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

biedronka83
Zbliża się Mikołaj i jedyne co przychodzi mi do głowy dla mojej Ani to jakieś przybory do dekorowania (o których już mi jakiś czas temu wspominała). Tylko czy lepiej kupić taki gotowy zestaw czy osobno kupować wszystko. Myślałam też o dziurkaczach ozdobnych np kupić TAKI i do tego wymienne wkłady czy lepiej taki zestaw. Pomóżcie! Patrzyłam tylko na allegro i na jednej stronie. Może znacie jakieś strony gdzie jest większy wybór? A może wy mi coś doradzicie?
Abotak
na sam poczatek lepszy chyba zestaw ( nie wiem czy akurat ten konkretny ale na oko wyglada ze ma wszystko). Zwlaszcza ze mowimy o 6latce. A jesli jej sie spodoba i sie wciagnie, to masz z glowy prezenty na kazda okazje i bez okazji tez 06.gif bo akcesoriow kartkowych jest od groma i troche i ciagle czegos przybywa. Tudziez rozne techniki. I nie tylko kartki. Do scrapow mozna tez wykorzystac.

Natomiast te dziurkacze ( przynajmniej z drugiego linku bo w pierwszym nie moge sie dopatrzec szczegolow) to raczej do wycinania confetti z papieru niz porzadnych kartkowych ksztaltow. Bo 1 cm to naprawde malenstwo.
No ew mozna wycinanke tym zrobic i podlozyc inne tlo ale do tego lepsze sa dziurkacze `brzegowe` ktorymi jednym ciagiem mozna ten efekt osiagnac.
W moim doswiadczeniu lepiej na poczatek 1-2 dziurkacze a porzadne i wieksze niz wiekszy zestaw malych, tanich. Zwlaszcza ze te tanie nadaja sie wylacznie do ciecia cienkiego papieru ( marny efekt na dluzsza mete choc moze 6latka zadowoli), natomiast przy nieco grubszym ( typu karton czy jakis papier z ciekawa faktura) juz strzepia brzegi, klinuja sie albo i zupelnie nie ugryza.

Moje maja juz ze 7 lat w wiekszosci, przeszly sporo ( w tym wycinanie z tektury i z pofalowanego papieru ( czyli dodatkowa warstwa z wypukla mocno faktura na kartonie:->) i nadal nadaja sie do uzycia, ale nie pamietam co to za marka i nie wiem czy jeszcze w sprzedazy. Musialabym odkopac i sprawdzic.
biedronka83
Bogusiu bardzo ale to bardzo Ci dziękuję icon_smile.gif W takim razie zainwestuję w konkretne dziurkacze i taki zestaw do tego na pewno się ucieszy icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.