To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

CoÅ› na zmniejszenie krwawienia @

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

m4rusia
17 grudnia mam być świadkiem na ślubie mojego brata.... Ino, że ja raczej na pewno będę miała wtedy pierwsze dni @ , a od kiedy mam wkładkę ten początek miesiączki jest dla mnie torturą. Jak żyję, to jeszcze nie miewałam takich krwawień jak teraz. Po porodzie mniej krwawiłam niż teraz przy @. Trzy dni to praktycznie nie wychodzę z domu a jak już to gdzieś blisko i tylko w pilnych sprawach. W tym m-cu miałam Urząd Pracy zaliczyć w czasie nasilenia okresu, to musiałam założyć DWIE podpaski i tampona r.super. I dobrze, że szybko się wyrobiłam w tym urzędzie, bo miałabym skuchę po drodze.
Zdanie gina jest takie: no to trzeci Pani cykl z wkładką to to jest norma... Wszystko ma się ustabilizować w niedługim czasie. Póki co jednak wkładka objawia się jak się objawia a świadkowane na ślubie brata muszę godnie przeżyć 29.gif Słyszałam coś o wpływaniu na przebieg miesiączki jeszcze przed jej pojawieniem się- jakieś witaminy, dieta.... jakoś tak... Wiecie coś o tym czy to zabobony?? icon_smile.gif Macie dla mnie dobrą wiadomość, czy polecacie mi długa suknię z trenem na dwa metry i pieluchomajtki w tym dniu ?? icon_wink.gif
Kurcze sukienkę mam czerwoną- tyle dobrego ale krótka, bo do kolan tylko icon_wink.gif
Kaszanka
Używałam tabletek o nazwie Hemorigen przez cały okres posiadania wkładki. Wydaje mi się, że krwawienie było mniejsze.
jacek placek
a ja myślę,że trzeba biegasem zmienić doktora"G" bo wykrwawisz się na śmierć 32.gif ,ja nie mając wkładki ,miałam kilka x obfite @ i miłam morfologię,że matko i córko 41.gif Ślub ślubem i inne uroczystości ,ale dbaj o siebie ,bo zdrówko najważniejsze,mowie ci icon_smile.gif a sposobów domowych/babcinych itp nie znam 32.gif gin potrzebny,pozdr.icon_smile.gif)
m4rusia
zanim podejme decyzje o wyjęciu wkładki, chciałabym poczekać z pół roku od jej założenia. Drugi cykl to zdecydowanie za wcześnie osądzać czy wkładka jest dobrze tolerowana czy nie, tym bardziej, ze widze lekka poprawę w porównaniu do pierwszej miesiączki. Mój gin mnie do tej pory nie zawiódł, ufam mu i chcę przeczekać. Umówilismy się na styczeń około do następnej kontroli i wtedy jak nie będzie zdecydowanej poprawy będziemy myslec co dalej... No a slub mam w grudniu i brat go nie przełoży ze względu na moje obfite miesiączki icon_lol.gif
aronka
CYTAT(Kaszanka @ Tue, 22 Nov 2011 - 10:48) *
Używałam tabletek o nazwie Hemorigen przez cały okres posiadania wkładki. Wydaje mi się, że krwawienie było mniejsze.


Potwierdzam. Lata temu pewna starsza mądra pani doktor poleciła mi właśnie Hemorigen. Zdecydowanie działa. A kiedyś w aptece (chyba już o tym kiedyś pisałam) jakiś młody farmaceuta mówił mi, że pisze pracę (czy też robi jakieś badania, nie pamiętam) na temat antyrakowego działania Hemorigenu.
m4rusia
a te tabletki to się bierze w trakcie krwawienia czy cały miesiąc??
TAQILLA
CYTAT(M4ru5i4 @ Tue, 22 Nov 2011 - 17:34) *
a te tabletki to się bierze w trakcie krwawienia czy cały miesiąc??

w trakcie
zapytaj gina jednak o nie - temat krzepliwości, drożności zył i takie tam....
ruda_kasia
proponujÄ™ cyklonaminÄ™ i orgametril, ale oba po konsultacji z leakrzem
amore
CYTAT(ruda_kasia @ Thu, 24 Nov 2011 - 11:40) *
proponujÄ™ cyklonaminÄ™ i orgametril, ale oba po konsultacji z leakrzem

Skuteczne też polecam ,tylko nie stosować długo cyklonaminy.
m4rusia
a czy hemoroidy (zaleczone) sÄ… przeciwwskazaniem??
joannabo
Kiedy miałam mięśniakowe historie, brałam przez tydzień coś, co naprawdę redukowało krwawienie o 3/4, niestety nie mogę sobe przypomnieć nazwy, ale był to granulat o kolorze i smaku kakao. Lekarz powiniem rozpoznać, o czym mowa icon_wink.gif a i tak bez recepty nie kupisz.
Pamiętam jeszcze, ze ten lek hamuje krwawienie niezależnie od źródła i przyczyny.
amore
CYTAT(M4ru5i4 @ Thu, 24 Nov 2011 - 13:20) *
a czy hemoroidy (zaleczone) sÄ… przeciwwskazaniem??

Raczej nie.
Krystyna 79
Ja też polecam Hemorigen (bez recepty), oraz skuteczniejszy (ale na receptę) Exacyl.
m4rusia
a mi się zdaje, że ten hemorigen nic nie daje
Agusek
Mi dawał, zawsze okres mam jak na kieleckie targi jadę 29.gif i hemorigen ratuje mi życie. Można spokojnie stać icon_wink.gif

BiorÄ™ od pierwszego dnia 3x po 2 tabletki.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.