To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

help...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Zelda
Rano obudziłam się z wielkim uczuleniem.Mam całą buzię czerowną z takimi malusimi kropkami,masakra 21.gif wyglądam strasznie.Byłam akurat z Olim u pediatry i dał mi hydrocortisonum do smarowania,wczesniej wzięłam zyrtec i wypiałam przez cały dzień 6 sztuk wapna.Nie jest lepiej,Wieczorem wezmę drugi zyrtec.
Olałabym sprawę gdyby nie to że jutro mam dwie rozmowy w sprawie pracy..już się zastanawiam czy iść w ogóle.Nawet pod toną podkładu widać to paryszywe uczulenie.
Wiem na co, nowy krem którym posmarowałam dwa razy buzię.
Może znacie jakiś sposób żeby załagodzić ten stan?
MamaOkrąglinków
mi na uczulenie po leśnym spacerze, pomogła gruba warstwa kremu z witaminą A, no i wapno właśnie, ale nie w jedną noc icon_sad.gif

a swędzące to to? może olejek herbaciany
Ewelinek
Maju, tylko nie przesadź z Hydrocotisonem bo to steryd. Myślę, że po nocy będzie lepiej jak sobie taką bombę antyalergiczną zaserwowałaś icon_smile.gif 3maj się! powodzenia jutro (nie dziękuj icon_wink.gif )
A_KA
Sterydów na twarz nie radzę 43.gif

Nasłuchałam się niegdyś, że nie wolno. Ale nie wierzyłam za bardzo. Jak mi coś wyskoczyło to RAZ posmarowałam, bardzo cieniutką warstwą. Następnego dnia wstałam z plackami białymi w miejscach posmarowanych 37.gif . Zeszło na szczęście, ale nie od razu...

Wapno i antyhistaminy to podstawa.
Zelda
To jest bardzo delikatny sterdy,nawet na recepcie dla Olusia mógł mi wypisać.Rano było lepiej,natomiast teraz znowu bz.Za pół godziny wychodzę icon_sad.gif Trudno, może się nie wystrasząicon_wink.gif
MamaOkrąglinków
powodzenia &&&
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.