To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zmierzch

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ATeFKa
Nie chce mi się czytać 160 stron 29.gif więc stąd ten wątek.

Dla kogo nadaje sie ta książka? Dla jakiego wieku? Ja nie czytałam, za bardzo nie wiem o co tam biega ( wiem , że jakieś wampiry) Mój 12-latek sobie wypożyczył i w jeden dzień przeczytał... czy to go jakoś nie spaczy?

edit. ale byk icon_redface.gif
Mika
to nie wiem który Zmierz czytał
nasz ma ponad 400 stron icon_razz.gif i nawet moja Olka nie dała rady łyknąć w dzień
nie wiem jak na innych -moje dziecko przeczytało całą Sagę (z resztą wszystkie maq w domu) i nie jest bardziej stuknięte jak wcześniej icon_wink.gif
mnie wampiry ani ich romanse z ludźmi nie kręcą icon_wink.gif
ewita 77
zmierzch----- już jest podobny watek.
ATeFKa
ewita, wiem że jest podobny wątek, widziałam.

Dzięki Mika, o to mi chodziło.
ruda_kasia
czytałam ja i moja 10 latka. Obie w miarę normalne poza tym. Teściową znudziło.

1 tom nie ma na pewno 400 stron?
Mika
CYTAT(ruda_kasia @ Wed, 23 Nov 2011 - 15:15) *
1 tom nie ma na pewno 400 stron?


to pytanie czy stwierdzenie? icon_wink.gif

nasze wydanie ma chyba 418

kolejne części mają więcej (500,716,488)
Edzia77
Kamila miała 10 lat jak przeczytała wszystkie tomy. Chłonęła to jak gąbka icon_smile.gif
Ratatam
Zmierzch dla nastolatek. Chociaż widziałem tylko film. Jest tam parę trupów i chwilami jest brutalnie. Chyba wersją "zmierzchu" dla dorosłych są "pamiętniki wampirów" ale tu też- oglądałem tylko serial chociaż wciągający- ale już chwilami naprawdę brutalny.
ATeFKa
Damian wchłonął wszystkie cześci. Podobało mu sie baaardzo. Każda z nich czytał nie dłużej niż dwa dni. Ale on tak szybko czyta. I nic więcej nie robi 21.gif
Edzia77
Drugie życie Bree Tanner też przeczytał?
iff
czepiacie sie
116 stron ma watek fangirslowy o zmiechu icon_wink.gif

zmierzch dla mastolatek i tych starszych ktore wciaz czuja sie nastolatkami, hle hle czyli m.inn. dla mnie icon_lol.gif
Edzia77
I dla mnie też, dla mnie też 03.gif
ATeFKa
CYTAT(Edzia77 @ Thu, 09 Feb 2012 - 21:01) *
Drugie życie Bree Tanner też przeczytał?


nie, ale już zaznaczam i wypożyczam icon_wink.gif


wiem, wiem, sama mu podsuwam, a potem że nic nie robi...
Silije
QUOTE(Mika @ Wed, 23 Nov 2011 - 13:47) *
to nie wiem który Zmierz czytał
nasz ma ponad 400 stron icon_razz.gif i nawet moja Olka nie dała rady łyknąć w dzień
nie wiem jak na innych -moje dziecko przeczytało całą Sagę (z resztą wszystkie maq w domu) i nie jest bardziej stuknięte jak wcześniej icon_wink.gif
mnie wampiry ani ich romanse z ludźmi nie kręcą icon_wink.gif


Ja każdą z części czytałam w jeden dzień, a moja Julia czyta na ogół szybciej ode mnie, więc to całkiem możliwe.
Edzia77
jak najbardziej możliwe... Ja niestety jak zaczynam czytać, to kaplica. Może się dziać co chce, ja nie odejdę zanim nie przeczytam. Kamila ma podobnie, a przynajmniej tak czytała sagę 37.gif
semi
ja tam lubiÄ™ zmierzch, a nastolatka przestalam byc, hm...jakieÅ› 16 lat temu;). Przeczytanie tomu w jeden dzien to nie problem:))
AsiaKG
CYTAT(Mika @ Wed, 23 Nov 2011 - 13:47) *
mnie wampiry ani ich romanse z ludźmi nie kręcą icon_wink.gif


Oj bo w Zmierzchu to się zabierają do wszystkiego jak "pies do jeża".
Polecam "True blood" 06.gif .. dla "starszych" nastolatek ofkors 03.gif
Edzia77
oj tam, oj tam... W Zmierzchu jest tak bardziej romantycznie icon_razz.gif No może troszkę za mało tej fizycznej miłości... Mojej gwieździe nie pozwoliłam oglądać "Czystej krwi", bo faktycznie dla starszych "nastolatek" icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.