To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Płyty DVD dołączane do gazet

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
użytkownik usunięty
Witam,
do tej pory denerwowało mnie to, że do gazet są dołączone różne różności i że przez to ich cena jest wyższa. Ale ostatnio większość pism wypuszcza dwie wersje, z prezentem i bez, więc przestałam się żołądkować.
A kilka dni temu w ogóle zmieniłam zdanie na ten temat, bo... kupiliśmy odtwarzacz DVD (do tej pory nie mieliśmy nawet video, a DVD jest raptem o kilkadziesiąt złotych droższe). I oczywiście nie stać nas na to, żeby sobie kupić płytki icon_confused.gif . Po słynnym wątku na temat uczciwości nie chcemy kopiować sobie płytek, choć nawet nie wiem, czy to jest możliwe, więc pozostają wypożyczalnie. Albo właśnie pisemka za 9.90 zł z dołaczoną płytką. Trochę się obawiałam jak to jest z jakością takich płytek, ale po obejrzeniu "Być jak John Malkovich" z Gazety Wyborczej wiem, że jakość jest OK.

W związku z tym prośba, żebyśmy się informowały, gdy do jakiegoś pisma są dołączane płytki. W telewizji może mi umknąć reklama, do kiosku chodzę rzadko, a w ogóle, to lepiej wiedzieć po co się idzie icon_lol.gif

Pozdrawiam.
Paka
i.
Świetny pomysł icon_biggrin.gif Też od niedawna mamy DVD i jedynymi filmami jakie kupiliśmy do tej pory są dodatkami do gazet.
Agnieszka AZJ
Ja co prawda nie mam jeszcze odtwarzacza (choć mogę odlądać DVD w komputerze), ale uzbierałam juz sporo płyt. Zdarza mi się kupować pismo tylko dla filmu - ostatnio "Galę"+ "Moje wielkie greckie wesele" i (chyba ?) "Na zywo" + "TRzy kolory" Kieślowskiego (3 płyty). Widziałam też "Przyjaciólkę" z "W pustyni i w puszczy", ale to juz mamy na kasecie.
Marghe
"Drobne cwaniaczki" - Glamour
jakies romansidło z Kate Blanchett w poprzenim numerze Vivy
w tym numerze Vivy zdaje sie"Sniadanie mistrzów" - nie dam głowy za tytuł - skleroza mnie dopadła - wg Vonneguta.
M.
Karina mama Mateusza
Na Allegro można kupić za grosze plyty dołączane wcześniej do gazet
mama.razy.cztery
ja niestety nie mam dvd, nie mam nawet za bardzo czasu, aby je odtwarzać na kompie, za to mam 5 filmów z gazet, które chętnie wam oddam za jakiś drobiazg dla dziecka.

sÄ… to:

co mi zrobisz jak mnie złapiesz - z kolekcji filmów barei
pokój marvina - z meryl streep i leonardo dicaprio
co gryzie gilberta grape'a z johnny deep'em i leonardo dicaprio
elizabeth z cate blanchett
kasia i tomek

gdyby któras z was chciałą to prosze bardzo icon_smile.gif
i.
W kwietniowej Urodzie będzie "Przypadkowa Dziewczyna" z Gwyneth Paltrow.
Beata Białystok
W marcowej Claudii jest film "DÅ‚ug".
Ewcia!
w lutowym "auto+" jest G I Jane z Demi Moore,
a w którejs z gazet typu dobre wnetrze - trzy filmy do wyboru - Traffic ... i więcej nie pamiętam
Beata Białystok
W najnowszym "Naj" sÄ… do wyboru 2 filmy z Louis de Funes - "Hibernatus" i "Fantomas".
Małgoś.dz
CYTAT(Ewcia)
a w którejs z gazet typu dobre wnetrze - trzy filmy do wyboru - Traffic ... i więcej nie pamiętam


..."Utalentowany pan Reply" ...i więcej nie pamiętam. icon_wink.gif icon_lol.gif
Ewcia!
w Gali nr 8 (w tym tygodniu ) dwa filmy z Audrey Tatou (Amelia) - Kocha, nie kocha i Bóg jest wielki, a ja malutka
Beata Białystok
W nowym "Naj" jest płyta z filmem "American Pie".
Małgoś.dz
W bieżącej "Gali" dołączona jest płytka z polskim filmem "Zakochani", lub do wyboru jakiś drugi, ale oczywiście nie pamiętam... icon_confused.gif icon_rolleyes.gif
użytkownik usunięty
"Zakochani" lub "Stacja" (znalazłam na stronie internetowej Gali)

Paka
użytkownik usunięty
A na stronie Naj w komentarzach od internautów znalazłam takie coś:
CYTAT
w marcowym voyage jest film na dvd "cube"


Paka
addera
W dzisiejszym NAJ jest "American Pie" icon_biggrin.gif
Beata Białystok
CYTAT(addera)
W dzisiejszym NAJ jest "American Pie"  :D


Już o tym pisałam kilka postów wyżej icon_mrgreen.gif
addera
icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_cool.gif
Libi
Ja ostatnio też kupuję te gazety, ale poluję zawsze na Galę, gdyż do każdej płytki dołączna jest okładka na pudełko. Jest to dobre rozwiązanie, gdyż każdy film z Gali wkładam w pudełeczko i stawiam na półkę.

Pozdrawiam:)
i.
Oglądałyscie dołączony do Gali film "Stacja" lub "Zakochani"? Warto je kupić?
Ewcia!
ja sobie czytam recenzje w film.onet i na tej podstawie decyduję . Kupiłam Zakochanych icon_wink.gif
Libi
Zakochanych oglądałam już parę razy i nawet kupiłam sobie wcześniej ten film na DVD, więc pozostało mi kupienie gazety ze "Stacją". Jeszcze nie oglądałam, więc nie wiem co to za film icon_confused.gif
Małgoś.dz
Ilka, "Zakochani" to komedia romantyczna.
Film jest raczej łatwy, lekki i przyjemny, ale ja do niego od czasu do czasu chętnie wracam. Na zły dzień - jak znalazł by sobie poprawić nastrój. icon_wink.gif
Ewcia!
W nowym marcowym Zwierciadle jest Buena Vista Social Club - wlaśnie kupiłam i dzis przynajmniej posłucham icon_smile.gif

w Moje mieszkanie do wyboru Mali Agenci lub Mali Agenci II - to raczej filmy dla starszych dzieci i młodziezy (ten pierwszy okreslony jako "familijny")

W Glamour marcowym - "Mulholland Drive" Lyncha
użytkownik usunięty
Ewcia, ja też sobie kupiłam to Zwierciadło dzisiaj i miałam właśnie o tym napisać icon_lol.gif
użytkownik usunięty
A warto kupić "Stację", czy szkoda pieniędzy?
Libi
Ja kupiłam Stację i jeszcze nie oglądałam...właśnie czy ktoś wie co to za film icon_confused.gif Warto obejrzeć icon_question.gif Kupić kupiłam, ale nie wiem czy warto marnować czas na oglądanie tego icon_confused.gif
Kocurek
Aaale super wÄ…tek icon_smile.gif
My kupujemy co drugą tego typu gazetę z filmem - niestety, nie zawsze uda się trafić na dobry film, niektóre są wręcz nie do obejrzenia icon_sad.gif
Ostatnio nabyliśmy w "Pani domu" film "Boskie jak diabli" - tragedia icon_rolleyes.gif i "Wszystko czego pragnę" Z Elijahem Woodem (ale gazety nie pamiętam) nudny jak flaki z olejem
Monika Hel
DVD nie posiadam, ale zawsze czekam na gazetkę z jakąś grą komputerową dla dzieci. Może jak coś się ukaże, to też dały byście znać?
Wiem, że są specjalne gazety z grami, ale większość nie nadaje się-wersje demo, tapety itp. A z gazet kolorowych są ciekawe- Kubuś Puchatek,Piotruś Pan i Buzz Astral, to był strzał w 10, ale od tamtej pory nie trafiłam już na gry w zwykłych czasopismach.
Kocurek
Aha, zapomniałam dopisać: w "Dziecku" są bajki dla dzieci na VCD: baśnie braci Grimm, w tym miesiącu "Kopciuszek" i "Owilku i 7 koźlątkach".
Za miesiąc będzie "Jaś i Małgosia", "Królowa śniegu"
Jakość zadowalająca.
Ewcia!
chyba wydawcy kolorowych pism zwietrzyli dobry interes icon_wink.gif

dzis wypatrzylam co najmniej 3 nowe tytuly:

"męzczyzna moich marzen " z J.Reno i Juliette Binoche - nabyłam natychmiast dla walorow w/w Jeana icon_wink.gif - w "Naj" !! a nie w Tinie icon_redface.gif

"Klątwa skorpiona" i "Koniec z Hollywood " - W.Allena , oba do wyboru, a jakże, w Gali

Chyba jeszcze widzialam cos, ale nie pamietam

To wychodzi 30 zł tygodniowo, gdyby sie chcialo wszystko... idzie zbankrutowac!

Paka, moze jakis klubik????
ja nie musze miec wszystkiego na własnosc... icon_wink.gif
Kocurek
W Olivii jest "Femme fatale" z Banderaskiem icon_smile.gif
Kocurek
A i jeszcze chcialam dodac, że te płyty w gazetach to już niedlugo, niestety icon_sad.gif
Idzie Unia, tak więc do maja tylko.........Dlatego nie ukrywam, że kupuję dużo takich płyt, bo za 8 zł z gazetą nie kupię płyty DVD nigdzie.

W niedziele kupiliśmy od wujka płytkę "Dziewiąte wrota", za 3.50, ale wujek kupił ją z papierosami za więcej icon_lol.gif - chyba 6 zł.
czysta płyta DVD w maire przyzwoitej jakości to koszt ok. 5 zł, rachunek jest prosty
użytkownik usunięty
CYTAT(Ewcia)
Paka, moze jakis klubik????
ja nie musze miec wszystkiego na wÅ‚asnosc...  ;)


Ewcia, chciałam to samo zaproponować icon_wink.gif Tylko, że ja i tak kupuję tylko te filmy, o których słyszałam że niezłe (na razie tylko "Dług" i "Buena Vista..."). Z tych co wymieniłaś, to bym się pewnie skusiła na ten z Reno i Binoche, ale już mnie ubiegłaś icon_wink.gif

Ponieważ zaczęłam właśnie kupować Zosi na CD Bajki-grajki (czyli reedycja na CD płyt z bajkami wydawanymi w moim dzieciństwie przez Muzę), to nie wiem, czy mi kasy nie zbraknie do pierwszego icon_rolleyes.gif

Paka
Ewcia!
[quote=Kocurek]A i jeszcze chcialam dodac, że te płyty w gazetach to już niedlugo, niestety icon_sad.gif
Idzie Unia, tak więc do maja tylko.........Dlatego nie ukrywam, że kupuję dużo takich płyt, bo za 8 zł z gazetą nie kupię płyty DVD nigdzie.

Ach, ta niedobra Unia icon_wink.gif
w takim razie chyba sie szarpnÄ™ na banderaska icon_cool.gif

[quote=Kocurek]
W niedziele kupiliśmy od wujka płytkę "Dziewiąte wrota", za 3.50, ale wujek kupił ją z papierosami za więcej icon_lol.gif - chyba 6 zł.
czysta płyta DVD w maire przyzwoitej jakości to koszt ok. 5 zł, rachunek jest prosty


a w jakich to papierosach? odstÄ…piÄ™ potrzebujÄ…cym icon_wink.gif
Gabi_99
stacja jest cieniasta z Bogiusiem lekko gangsterskim
Kocurek
Zapytam o te papierosy jutro, wujek sie wybiera z wizytÄ… do nas icon_smile.gif
Dorka
W aktualnej "Gali" nr.11 do 8 do 14 marca dodana jest płyta DVD z filmem "8 kobiet". Z opisu na okładce filmu: "to bijaca rekordy popularności, wysmakowana stylistycznie i wizualnie komedia o kobietach, z intrygą kryminalną w tle. W rolach głównych występuje osiem najwybitniejszych aktorek francuskiego kina, m.in. Catherine Deneuve, reprezentujących w tym filmie osiem typów kobiet, osiem wymiarów kobiecości, osiem kobiecych tajemnic. Środek zimy. Domostwo na odludziu. Osiem kobiet - żona, siostra, kochanka, córki, służące - podejrzanych jest o zabujstwo pana domu. każda ma motyw by zabić, każda ma alibi...Każda ma sekret. Jedna jest winna. Która?"
Zapowiada się ciekawie, jak znajdę wolny wieczór to obejrzę..
Libi
Dorka to jest podobno bardzo dobry film. Też to kupiłam.

Kupiłam też Naj z filmem "Wszystko o Adamie" Podobno też warto obejrzeć:)
Kocurek
CYTAT(Kocurek)

W niedziele kupiliÅ›my od wujka pÅ‚ytkÄ™ "DziewiÄ…te wrota", za 3.50, ale wujek kupiÅ‚ jÄ… z papierosami za wiÄ™cej  :lol: - chyba 6 zÅ‚.
czysta płyta DVD w maire przyzwoitej jakości to koszt ok. 5 zł, rachunek jest prosty


a w jakich to papierosach?  odstÄ…piÄ™ potrzebujÄ…cym icon_wink.gif


Papierosy nazywają się "Nevada", ja osobiście nawet takowych nie widziałam, ponoć trudno je dostać w kioskach. Koleżanka przeszukała kioski w naszym mieście za tą płytą, i kupiła.....za miastem, w supermarkecie.
Marghe
Bodajze w "Przjaciólce" jest "Pinocchio".. szkoda, ze w połowie sie wyłaczył icon_sad.gif
M.
Agnieszka AZJ
W "Przyjaciółce" jast "Anna Karenina" z Sophie Marceau, ale nie DVD tylko VCD.
użytkownik usunięty
Szukałam dziś "Przyjaciółki" w kiosku i nie było. Już nie było? Czy jeszcze nie było? I w końcu będzie "Pinocchio" czy "Anna Karenina"?

Ewcia, kupiłaś może "8 kobiet" lub "Przypadkową dziewczynę"?

Paka
Rafaelka
CYTAT(Marghe)
Bodajze w "Przjaciólce" jest "Pinocchio".. szkoda, ze w połowie sie wyłaczył icon_sad.gif
M.


U nas było w porządku i udało się obejrzeć w całości icon_cool.gif

Paka, bajki były w zeszłotygodniowej "Przyjaciółce", teraz jest do kupienia "Anna Karenina" lub gra komputerowa do filmu "Mój przyjaciel niedźwiedź"
R.
użytkownik usunięty
Buuu... Szkoda, że nie wiedziałam o tych bajkach wcześniej...

Bo tak naprawdę, to tylko na bajkach dla Zosi mi zależy, żeby je mieć na własność. Resztę można wypożyczyć, ale bajki to Zosia by oglądał na okrągło. I nigdy nie wiem, czy akurat na topie będzie Reksio, czy Kopciuszek icon_smile.gif

Paka
Dorka
Rzeczywiście w najnowszej "Przyjaciółce" widziałam tylko grę "Mój brat niedzwiedź" (ale zaznaczone jest na płycie, że tylko poziom pierwszy, czyli taka wersja okrojona icon_confused.gif, "Kareniny" w moim kiosku już nie mieli)
Paka- ja kupiłam "Galę" i mogę pożyczyć "8 kobiet" (choć samo pismo, to byłam w szoku, że coś takiego się sprzedaje (a własciwie, że to ktoś kupuje i czyta:shock:, chyba, ze tak jak ja...dla płyty icon_wink.gif )
Ewcia!
CYTAT(Paka)
Szukałam dziś "Przyjaciółki" w kiosku i nie było. Już nie było? Czy jeszcze nie było? I w końcu będzie "Pinocchio" czy "Anna Karenina"?

Ewcia, kupiłaś może "8 kobiet" lub "Przypadkową dziewczynę"?

Paka


Annę Kareninę widziałam wczoraj w dwóch kioskach u mnie na wsi icon_wink.gif .
8 kobiet mam, przypadkowÄ…... chyba kupiÄ™
chętnie dam wykorzystać naszą szafeczkę icon_wink.gif
Ewcia!
CYTAT(Dorka)
Paka- ja kupiÅ‚am "GalÄ™" i mogÄ™ pożyczyć "8 kobiet" (choć samo pismo, to byÅ‚am w szoku, że coÅ› takiego siÄ™ sprzedaje (a wÅ‚asciwie, że to ktoÅ› kupuje i  czyta:shock:, chyba, ze tak jak ja...dla pÅ‚yty wink.gif  )


cóż, znam parę osób, które to kupują niezależnie od płyt, i są to całkiem fajne moje koleżanki icon_rolleyes.gif . Ja jak już kupuję , to przeglądam, ale całą tę wiedzę szybko wypuszczam, no, cóż, ploteczki z "wielkiego świata".
Mnie powaliła jakaś inna gazeta z płytą , już nie pamiętam, jaka icon_confused.gif chyba ciut tańsza...
anonimowy
Dzisiaj widziałam w kiosku "Zwierciadło-a icon_wink.gif "w promocji, czyli są 2 archiwalne numery pisma (nr.10/03 i 12/03) i do tego 2 filmy na DVD "Wszystko o mojej matce" (Almodovara) i "Gusta i guściki" (francuska komedia A. Jaoui) - całość za 14,90 zł
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.