To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

prince of persia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

semi
Leo chce. Bardzo. Gdzies u kogoś widział. Oznaczenie na płycie "16+" - więc nie wchodzi w grę. Ale na usilne prośby mojego dziecka postanowilam zrobić wywiad, czy NA PEWNo nie nadaje się dla jedenastolatka 06.gif . Podzielcie się wiedzą, poproszę.
Kaszanka
Z tego co pamiętam to tam odcinają sobie różne części ciała, jest sporo krwi.
moko.
O. ma Prince od Persia 4, od 12+ na PS3
O. lubi tę grę, ja nie za bardzo... (bo nie lubię strzelanek, mordowanek itp.)
Łazi jakiś facet i wywija mieczem.... (młody mówi, ze krwi nie widać, ze uderzenie pokazane jest rozbłyskiem)
Ale na płycie napisane jest: "nie ma walki bez bólu" O. mówi, ze krwi nie ma! W większości wykonuje się skoki, wspinaczki itp. Nie mordują się! O. mówi, ze zamordowac się nikogo nie da, że osoby uciekają albo znikają.
Fajne obrazy, sceneria i muzyka.
Grafika pierwsza klasa!

p.s
zaraz sobei zobaczę tę gierkę.
moko.
Semi,
Własnie sobie oglądam tę grę i faktycznie nikt nikomu nic nie obcina, nie ma krwi!
Osoba pokonana ucieka!
Ale ja mówię o grze od 12+
Więc dla mnie spoko!
Kaszanka
Przepraszam, mój błąd. Zmylił mnie maż który powiedział, że będzie grać w Prince of Persia a grał w God of war 06.gif To tam leje się krew. Mąż twierdzi, że Prince jest fajna, przygodowa i ciekawa. I że nie jest brutalna, więc nie wie dlaczego jest od 16 lat. Bo walczą? Bo klimat dość mroczny w niektórych częściach?
moko.
God of war też mamy.... icon_sad.gif
Dlaczego jets od 16+ może z tego powodu, że jednak to gra walki?
semi
o dzięki, Moko. Już wypatrzyłam na All PofP na PS3 od 12+. Niestety czwórki nie widze, szkoda, bo na pewno grafika lepsza, ale dobre i to:). Krwawe zabijanki u nas odpadają.
Gaja
Ja grałam w Prince of Persia (na xbox360, ale jest też pewnie na inne konsole).


Gra jest super. Są walki z potworami ale krew się nie leje. Jest w skrócie: zbieranie światełek ale otwierać następne krainy. Gra rewelacyjna. Miejscami są fajna łamigłówki. Przechodziła ze dwa razy. Gra od 12 lat.
Mój 6 letni syn też grał.

Niestety ... nie znoszę bijatyckich gier, mordowanek icon_rolleyes.gif
I niestety, nie znalazłam drugiej takiej gry, nad czym bardzo ubolewam icon_rolleyes.gif

Druga część na xbox360 - Prince of Persia Zapomniane Piaski

- moim zdaniem gorsza. Choć też ciekawa. Pojawiają się krwawe sceny, są kościotrupy... już straszniejsza i już od 16 lat.
semi
o, Gaja, dzieki, łwąsnie zamówiłam tę grę Leosiowi:)-tę pierwszą, ciesze się, że napisałaś, utwerdzilam się w przekonaniu, że to dobry pomysłicon_smile.gif)
moko.
Całkiem dobry pomysł !
O. sobie o niej przypomniał i gra w nią i gra!
Siunia
Mój ośmiolatek też ma i grał bardzo chętnie.
Dopiero MineCraft ją przebił. A w to wciagnęła się również moja 11 latka.
Pozdrawiam

- Siunia

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.