To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pilne, lodówka!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

magdalenka
Dziewczyny lodówkę ... trafił, mam więc mało czasu na dłuższe poszukiwania. Co myślicie o tym modelu? https://www.euro.com.pl/lodowki/electrolux-enb38633x.bhtml

Najważniejsze parametry dla mnie to: no frost, wysokość 200, ew. 185, komora świeżości... no i cena.

Co myślicie?
skanna
Moja mama ma taką tylko niższą, zadowolona jest. Ja mam dwumetrową, za to bez komory no frost - nie mam żadnych zastrzeżeń.
grubassek:)
ja mam taka lodowke i jest superrrrr
z reszta z lodowek to Electrolux jest w czołówce:)
Abotak

CYTAT(grubassek:) @ Sun, 04 Dec 2011 - 10:46) *
z reszta z lodowek to Electrolux jest w czołówce:)


Oj, nie, nie 03.gif

Electrolux jest mniej wiecej w pol drogi miedzy szarym koncem a czolowka.
Wrecz ze wskazaniem na szary koniec ( wszystko co Electroluxa czyli AEG, Zanussi i Electrolux- Electrolux

Czolowka lodowkowa to Siemens, Bosch, Neff, Beko, Frigidaire

Zupelny ogon to Hotpoint, Whirpool i Samsung

Acz akurat ten konkretny, a raczej zblizony model (Electrolux ERN34800 )wypada calkiem dobrze ( na 25tym miejscu w czolowce i 72% w caloksztalcie testowym- dla porownania nr1 (jedne z modeli Beko) -88% ( na dodatek duzo tanszy od Electroluxu)
MamaJulki
jak ja w zeszłym roku kupowałam lodówkę to wszyscy sprzedawcy doradzali Indesit - taką też kupiłam i jestem zadowolona
Abotak
zasugerowalam sie tytulem i `poszlam w lodowki` a po zdjeciu z linku oceniajac, to o lodowko-zamrazarke chodzi.
W tym przyp 2 zblizone modele Electroluxa plasuja sie tak mniej wiecej w polowie czolowki ( na 20tym miejscu ). Tej konkretnej nie ma
Jest np Electrolux ERN29600- podstawowy minus w testach to mozliwosc jednorazowego zamrozenia max 5 kg/dzien (czyli jesli wrzuci sie wiecej to istnieje ryzyko ze nie zamarznie w ciagu 24h

Na gorze czolowki 2 modele Hotpointa, 1 Miele, 1 LG, po kilka Boscha, Neff, AEG-Electrolux, Beko

Ogolnie w testach Electroluxy wypadaja dobrze pod wzgledem zuzycia energii, niezle trzymaja temp w lodowce (stabilna), natomiast szwankuje zamrazarka ( ale i Hotpoint( ten na gorze czolowki) tez z tym kuleje), no i awaryjnosc statystycznie dosc wysoka ( Electroluxa ogolnie). Tudziez z serwisem tez srednio.
basiaw
Ja mam model gorszą electrolux i nic się z nią nie dzieje. Nie stosuję się do instrukcji, ale staram się icon_smile.gif, tzn nie odmrażam jej dwa razy do roku, ale raz. Bardzo fajna jest i zadowolona jestem.
grubassek:)
kłócic się nie będęicon_smile.gif czytalam kilka artykulow w ktorych byl w okolicach czołówki-ale jakos nie wgłebiałam się w szczegołowe badania na necie itd.
ne zmienia to faktu że lodowka jest godna polecenia:)
Abotak
CYTAT(grubassek:) @ Sun, 04 Dec 2011 - 19:17) *
kłócic się nie będęicon_smile.gif czytalam kilka artykulow w ktorych byl w okolicach czołówki-ale jakos nie wgłebiałam się w szczegołowe badania na necie itd.
ne zmienia to faktu że lodowka jest godna polecenia:)



to pewnie jeszcze zalezy jaki asortyment na danym rynku i z czym porownywany.
U nas taki niezalezny organ konsumencki robi testy techniczne i na tej podstawie klasyfikuje.
Electrolux nie jest w ogonie, ale do czolowki tez mu daleko, choc pojedyncze egzemplarze i w czolowce sie trafiaja ( acz nie scislej z tego co widze)
Kiedys byli calkiem calkiem. Teraz jakos spadla( a moze u innych poszla w gore) a ceny czesto wyzsze niz u innych
grubassek:)
Bogusiu jak będę kupowała jakis sprzęt to nie zdziw się jak zapytam Ciebie o radę, bo widzę że jestes zorientowana w temacie:))
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.