To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dobre garnki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

paula22
Chciałam sobie kupić komplet jakiś dobrych garnków pod choinkę ,najlepiej żeby zajmowały nie dużo miejsca widziałam reklamę Tefal Ingenio ma ktoś może i mi podpowie czy dobre???Mam zestaw patelni Tefala i nie narzekam jakoś póki co. Jeśli trefne to zaproponujcie może mi coś icon_smile.gif
biedronka83
Paula a nie myślałaś o szybkowarze? Mi niedawno mąż kupił i jestem zachwycona. Polecam Berghoffa, garnki również.
paula22
biedronka83 Tak szczerze to nie myślałam o szybkowarze ,dzięki za podsunięcie pomysłu icon_smile.gif

Może ktoś jeszcze doradzi icon_smile.gif no chyba że wszyscy w gliniankach gotują jeszcze 06.gif
Kate_K
Ingenio mam już 6 lat i nadal się sprawująicon_smile.gif
Polecam również z Ikea - seria 365.
ana
Ikea 365+ mają małe punkciki rdzy po myciu w zmywarce. więcej ich nie kupię. na dodatek ściemniały w środku po 7 latach użytkowania. oczekiwałam lepszej jakości.
Tefal Ingenio jest OK bo mozna odpinać rączkę i przechowywanie w szafkach jest wygodne.
szybkowar zajmuje niestety dużo miejsca w szafkach ale sprawdza się bardzo (bogracz jest rewelacyjny!) tylko czy często dusisz potrawy? - mam szybkowar Futura
https://szybkowary.com/products-page/szybkowary/linia-futura/
paula22
CYTAT(ana @ Tue, 29 Nov 2011 - 21:52) *
Tefal Ingenio jest OK bo mozna odpinać rączkę i przechowywanie w szafkach jest wygodne.


Dzięki icon_smile.gif Właśnie o to mi chodziło czy są względem wytrwałości dobre i zajmują mało miejsca a to spory atut.

To możecie mi jeszcze polecić dobry czajnik elektryczny ale najlepiej z tych srebrnych icon_smile.gif Teraz mam Tefal ale jest za mały bo tylko 1,5 litra wody wchodzi.
ana
mam srebrno/czarny i to co mi przeszkadza to ciągle widoczne ślady palców. naprawdę wolałam czyszczenie błyszczacego czajnika z plastiku
paula22
CYTAT(ana @ Fri, 02 Dec 2011 - 12:07) *
mam srebrno/czarny i to co mi przeszkadza to ciągle widoczne ślady palców. naprawdę wolałam czyszczenie błyszczacego czajnika z plastiku


Mój sie raczej już nie doczyści bo z białego zrobił się kremowy 29.gif Jeśli chodzi o czyszczenie to wiem co mnie czeka bo mam taki chlebak .
syl_wia9
Odkopuje temat.....Urządzam na nowo kuchnięicon_smile.gif Kuchenka gazowa więc nie szukam do indukcji.Mam kilka starych garnków kupionych na targu....dawno temu,służyły w sumie długo bo ok 10 lat icon_eek.gif ,ale teraz tyle sie pozmieniało....chciałbym nowe,polecicie coś???icon_smile.gif
agula1980
Ja kupiłam sobie ceramiczne z Galicji. Są w różnych kolorach. Do tego pod choinke dostanę taki głęboki z powłoką marmurkową i patelnie z pokrywą Royality Line. Wcześniej miałam z emalii Olkusz i jakoś długo nie posłużyły.
marzena2015
Według mnie nie ma co na garnkach oszczędzać bo jak się kupi dobre to posłużą kilkanaście lat albo i dłużej. Warto dobrze rozejrzeć sie i kupic coś wartościowego.

P.S. Ciekawy sprzęt [edit:reklama][color="#2E8B57"][/color]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.