To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Klixi Mixi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

~anula~
...czyli na dzień dzisiejszy największe marzenie mojej córki...
Czy ma ktoś jakieś doświadczenia? Fajne to to? Reklama mnie nawet przekonuje, ciekawa jestem jak to w praktyce.
I czy zestaw 100 elementów wystarczy, żeby sie pobawić czy zasadzać się na ten 200 sztuk?
~anula~
Odpowiadam sama sobie.
Mikołaj przyniósł je Madzi.
Rewelacja.
Z takich elementów:


można wyczarować np. co takiego:


Fajna zabawa ale raczej dla takich manualnych dzieci.
Na pudełku napisane jest dla wieku 6+ i faktycznie chyba nłodsze dzieci małyby z tym mały problem. Wkładanie malutkich kołeczków w malutkie dziureczki wymaga jednak precyzji i cierpliwości, ale bez przesady.
Aha, kupiłam te 200 sztuk i można z tego budować naprawdę duże kompozycje w kilka osób. Dla jednej osoby chyba wystarczył by zestaw 100 sztuk, chociaż ja akurat nie żałuję - dwa wieczory wymyślamy i budujemy w trzy osoby i nie zdarzyło się, żeby zabrakło nam klocków.
Ogólnie polecam.
A_KA
Fajne to icon_smile.gif.
Duże są te elementy?

Te, które ja znalazłam w necie (reklamy w TV nie widziałam) mają na pudełkach napisane, że od 5 lat. Anula - Ty piszesz, że od 6. Są dwa rodzaje tych klocków???
~anula~
Wymiary to mniej więcej 7 na 3,5 cm.
Masz rację, są od 5 lat, coś mi się pokićkało. Zasugerowałam się chyba tym, że niektóre wzory, jakie można robić, są skomplikowane. Ale faktycznie, są od 5 lat.
Są fajne ale według mnie dziecko musi lubić manualne prace. To trochę jak z klockami magnetycznymi - jedne dzieci układają je godzinami a niektóre się nimi nudzą.
Ja jestem bardzo zadowolona, że Magda jest bardzo zadowolona 06.gif
myla
takie klocki Oliwka znajdzie pod choinką icon_smile.gif kupione juz dawno, bo zakupy robiłam na raty by nie odczuc po kieszeni, wiec ładnie leza w szafie i czekają. Tez mam zestaw 200 elementowy
skanna
Zachęcona tym wątkiem kupiłam mały zestaw (50 szt.), bo potrzebowałam czegoś, co uzupełni prezent główny. I co? I Majka cały wieczór zajmowała się li i jedynie Klixi Mixi, które jej zdaniem są genialne icon_smile.gif Naprawdę świetna zabawka, dzięki ~anula~ za polecenie.
A_KA
Karola też zachwycona icon_smile.gif. Ja zresztą też planuję się tym pobawić icon_wink.gif
~anula~
Ha, wiedziałam, wiedziałam.
06.gif
isaa
my też sprawiliśmy Babom pod choinkę. rewelacja. od wczoraj cała rodzina z nich buduje, stół wigilijny też został nimi zastawiony (biedne śledzie poszły w odstawkę). jeszcze tylko Dziadkowie się nie skusili, ale już podchody Teściowa robiła icon_biggrin.gif.
myla
i ja potwierdzam zabawa przednia icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.