To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Lodówka No Frost - używacie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

magdalenka
Jestem na etapie poszukiwania lodówki. Kiedy wydawało mi się, że znalazłam idealnie odpowiadającą moim oczekiwaniom okazało się, że opis na stronie producenta niedokładnie oddaje stan faktyczny. Ichniejszy NO FROST dotyczy tylko zamrażarki, nie lodówki.
Wadą tegoż systemu jest fakt, że ciągła cyrkulacja powietrza powoduje wysuszanie produktów. Stąd moje pytanie - macie lodówkę z tym systemem? Polecacie? Czy drugi raz byście kupiły?

Bardzo proszÄ™ o wszelkie odpowiedzi, bo jestem zagubiona....

m.
Inkusia
Wystarczy że jak chowasz np. placek czy coś innego to przykrywasz folią aluminiową lub zwykłą spożywczą. Wędliny czy sery chowam do pojemników plastikowych.
Jestem zadowolona icon_smile.gif
Martucha_
Zdecydowanie polecam NO FROST. Po pierwsze nie ma problemu ze szronem, po drugie produkty znacznie dłużej zachowują świeżość. Jak pisała Inkusia, wystarczy je czymś przykryć, by się nie wysuszały. Zaletą jest też to (przynajmniej w mojej lodówce), że nie czuć tego typowo lodówkowego zapachu (jak wkładam bitą śmietanę, nawet nie przykrywając jej, to wyjmuję bitą śmietanę o smaku i zapachu tejże, a nie wszystkiego, co w lodówce się znajduje). I świetnie nadaje się do przechowywania produktów, które mają być suche/kruche (np. kruche ciasteczka, które normalnie nasiąkają wilgocią i kruche już nie są, w takiej lodówce dzięki podsuszaniu ich, zachowują kruchość).
rysa154
tez mam i polecam...mam takie same odczucia jak Martucha_
beata1104
Ja mam już 8 lat i jestem bardzo zadowolona. Wszystko trzymam w pojemnikach/ woreczkach i nie wysycha. i jak już Martucha wspomniała o zapachu icon_smile.gif nic nie przechodzi obcym zapachem
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.