To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

PIONEK

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

candace
Nie wiem czy mi wolno, ale wiem jak wiele forumowiczek lubi planszówki, albo jeszcze nie wie, że lubi 06.gif

jest taka impreza
PIONEK

dla fanów i nie tylko. można pograć, popatrzeć, zobaczyć co nowego i poznać pasjonatów.
Zapraszam!
skanna
Lalicja, nie mów, że bywasz na Pionkach??? Ja tym razem WYJĄTKOWO nie mogę pojechać i cierpię strasznie.
candace
skanna--- bywam rzadko, ale Ignacy T. - jeden z organizatorów to najlepszy przyjaciel mojego ślubnego, razem studiowaliśmy i bylismy przy narodzinach PORTALU i całego świata planszówek. Bywamy z rozpędu chyba:-))
Jak będziesz jechała daj znać- zbierzemy sięicon_smile.gif
Dla nas to zawsze wyjazd sentymentalny - powrót na studia:-)))))
skanna
Ja jestem niemal zawsze - jak zaczęłam jeździć 3 lata temu, to chyba teraz jest mój drugi pionek (licząc wszystkie pionki i międzypionki), na którym być nie mogę. Czyli musiałyśmy się mijać w auli czasem. Ech, tym bardziej żałuję, że nie będę. A z Merry jestem w stałym kontakcie na skypie icon_smile.gif (parapetówa planszówkowa też mnie właśnie omija, buuuu)
candace
to zapewne wiesz o Ignacym i Merry więcej od nas:-))) myśmy ostatni kontakt mieli ze 2 lata temu:-))
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.