To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jedynkowe przedszkole

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

pati.n
Chciałabym zakupić/legalnie ściagnąć odcinki jedynkowego przedszkola, da się?

Nie mogę nagrać jak lecą w TV /nie moge dziecko puścić z netu.

Chciałabym mieć na cd/dvd - w każdym razie na płycie do otwarzania.

Szukam na necie i szukam i nic nie potrafię znaleźć.

Pomożecie? icon_smile.gif
jaAga*
Chodzi o domowe przedszkole czy jedynkowe przedszkole?
pati.n
Ale mnie zagiełaś-nie wiem ona to z dziadkami w domu ogląda rano o 9
Agnieszka AZJ
Mam gdzieÅ› kasety video ze starym "Domowym przedszkolem", a chyba nie o to Ci chodzi ?
pati.n
nie mam odtwarzacza na kasety icon_sad.gif
pati.n
CYTAT(jaAga* @ Thu, 01 Dec 2011 - 12:05) *
Chodzi o domowe przedszkole czy jedynkowe przedszkole?


jedynkowe sprawdziłam w programie 37.gif
jaAga*
Pati ja wiem jak obejrzec w internecie, ale dopytam o odcinki na CD, w tym programie pracuje moja koleżanka (Karta graficzna) i pamiętasz, że kilka odcinków jest z Julią ?icon_wink.gif
pati.n
CYTAT(jaAga* @ Thu, 01 Dec 2011 - 14:13) *
Pati ja wiem jak obejrzec w internecie, ale dopytam o odcinki na CD, w tym programie pracuje moja koleżanka (Karta graficzna) i pamiętasz, że kilka odcinków jest z Julią ?icon_wink.gif


to zapytaj proszę bo mi na moim kmpie nie idzie net - za stary komp, a nasz padł dokumentnie niestety

chętnie odcinki z Julka icon_smile.gif
katiek
Agnieszka jak byś się chciała kaset z Domowym przedszkolem pozbyć z domu to chętnie przygarnę icon_smile.gif
Agnieszka AZJ
A proszę Cię bardzo icon_smile.gif To są dwie kasety o porach roku i świętach, zwyczajach ludowych etc. wydane przez TVP. Oprócz tego mam jakieś kasety nagrywane z telwizora - tam jest "Domowe przedszkole" i polska "Ulica Sezamkowa", taki misz masz. Trochę to zajeżdżone, ale da się ogladać.

Są tam dwa odcinki "Domowego przedszkola", w których wystąpiła moja Ania - chętnie bym je sobie zgrała na płyte, ale nie wiem, jak się do tego zabrać 21.gif
katiek
To jak będziesz jechała na styczniowe Katarzynki to zabierzesz?
Też nie wiem jak się to zgrywa poza firmami, które życzą sobie za to grube pieniądze
Agnieszka AZJ
Przypomnij mi jeszcze, zebym nie zapomniała, OK ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.