To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WÄ…tek prezentowy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
Orinoko
Słuchajcie, a może taki wątek z propozycjami prezentów możnaby otworzyć?

Może się komuś inspiracje przydadzą?

Ja np. mam problem z prezentem dla ojca - nie chcę kupować 50. krawata, i dla męża, który chyba podług zainteresowań, ma już wszystko, a na dodatek za kilka dni urodziny, na które prezent akurat mam.
Potem napiszę, co dla reszty rodziny wymyśliłam icon_mrgreen.gif
Zależy mi na czasie, żeby prezenty kupić już teraz i nie latać z obłędem w oczach po placówkach handlowych 2 dni przed Wigilią albo i w Wigilię, co też się zdarzało. Albo biadolić, że już mi poczta nie doręczy...

To co? Wpiszecie Wasze typy?

PS. Dla dzieci też mogą być, tylko może z podaniem wieku?
April.
U nas prezentami są głownie książki, płyty DVD, kosmetyki.

Starsi chłopcy ( dorośli już )trenują MMA więc dostaną specjalne spodenki i rękawice i kosmetyki, bo zużuwaja ich ilości hurtowe.

Marcin ma 11 lat dostanie zdalnie sterowany helikopter ( kiedyś już taki miał, świetnie sie nim bawił - niestety złamało się śmigło ), ostatnia część Harrego Pottera i Piratów z Karaibów, kolejny pas karate, bo akurat przed samymi świetami ma egzamin, książki

Moi rodzice - Mama książka i perfumy, Tata portfel i koszulę

Dla mnie będą perfumy, książki i DVD
anax
U mnie tak.
Mama ma imieniny+urodziny+gwiazdka ale jeden prezent gotówka w kopercie bo mają brak kasy.
syn-doładowanie do telefonu+podkoszulki
ja sama sobie prezent zrobiłam (perfumy) a mąż go da pod choinkę.Bo on zawsze na ostatnią chwilę czeka i wydaje na nie za dużo kasy a prezenty mało praktyczne.
Karolina-plecak+piesek maskotka+zestaw kosmetyczny.

Planowałam zrobić losy i każdy by kupił komuś prezent drobiazg ale jakoś nie ma chętnych.
Mineralka
a u nas już drugi rok funkcjonują losy.Oszczedność czasu,nerwów i w kasy:)
U nas dla facetów dobrze sprawdzają się kosmetyki.
Książki też są pożądane.
NIezłym pomysłem jest kupon na wizytę u fryzjera,kosmetyczki itp.
pozdrawiam M.
Choco.
Mężowi kupię portfel, bo obecny już mocno zużyty i wiem, że chce. Michał dostanie Lego, wymarzone. Dylemat mam z prezentem dla roczniaka, który ma full zabawek po bracie. Brat z żoną dostaną portret ich córki, dziadkowie ramki wykonane przez Michała- ze zdjęciami wnuków. Bratanica książeczkę i płytę z muzyką, bo ona roztańczona, rozśpiewana icon_smile.gif
misia.xs
Ja na prezent dla narzeczonego mam sposób, jak nie wiem co kupić to przeglądam historię jego wejść na allegro i widze co oglądał a on sie zawsze dziwi skąd wiem co on by chciał dostać i zawsze trafiam. Ale faceci zawsze chcą jakiś zdalnie sterowany samochód albo samolot:)
emilly
Dla Przemka 11 lat planujemy kupić smart phona
Dla Bartka 10 lat kupiłam Lego City Fire Station
Mikiemu 3 latka Lego Duplo Police station i Lego Duplo Dora Explorer i Handy Manny
Domiemu 1rok i 5 miesięcy mnóstwo klocków Lego Duplo + Lego Duplo Kubuś Puchatek.

I wspólny prezent Mikiemu i Domiemu : kuchnia i akcesoria

Mężulek chce perfumę.

Jako ,że nie mamy tu naszej bliższej rodziny,mam na myśli rodziców i rodzeństwa, to robimy prezenty dodatkowo dla T. siostrzeńca i siostrzenicy dzieci .
Są 2 dziewczynki i dwóch chłopców.

Dla 4 latki albo kocyk Hello kitty z wyszytym imieniem albo zabawka Hello Kitty-młoda uwielbia tego kotka.
Dla 2 latki : lala Fisher Price
Dla 7 lotka Magnetixy
Dla 2 latka chyba puzzle piankowe (jeszcze nie zdecydowałam).

Tacie zawsze kupowałam jakieś ubrania i zawsze się cieszył icon_smile.gif
annad
U mnie rodzice i teściowie dostaną kalendarz ze zdjęciami wnuczki icon_smile.gif
Mąż dostanie nowe radio do samochodu i może jakąś ładną koszulę jak znajdę icon_smile.gif
Dziecko pewnie jakies zabawki...bo co innego kupić 8 miesięcznemu brzdącowi icon_smile.gif
DLa siebie wybiorę perfumy Hugo Bosa, które uwielbiam icon_smile.gif

Jak będzie jakaś niespodziewana gotówka to może każdy po jeszcze jakiejś drobnostce dostanie icon_smile.gif
Filip_inka
CYTAT(April. @ Fri, 02 Dec 2011 - 17:34) *
Marcin ma 11 lat dostanie zdalnie sterowany helikopter ( kiedyś już taki miał, świetnie sie nim bawił - niestety złamało się śmigło )



To poprosze o pomoc i podpowiedz jaki mam kupic mezowi 29.gif
W szoku bylam jak bardzo dojrzaly facet, ktory nigdy nie mowi co chcialby na prezent zazyczyl sobie helikopter wlasnie, a ja zielona jestem...

Filipkowi kupilismy perkusje , dokupie mu kilka ksiazeczek i jakies drobiazgi.
Bratowej portfel, bo sama prosila, a z nia mam zawsze najwiekszy problem. Bratu jeszcze nic nie wybralam ale pewnie skonczy sie na kosmetyku.
Bratanice ciuszki i roczne bilety do Centrum Nauki Kopernik. Dla naszej trojki tez planuje takie bilety zakupić.
Tacie chyba powtorze zeszloroczny prezent i kupie cos z serii : Biovital senior.
mim
Dla moich rodziców wykupiłam pakiet w Lux Med, na kompleksowe badania wszystkiego...jakieś takie pakiety świąteczne mieli z mnóstwem badań, usg,rtg,ekg. Nie badają się, ciągle coś boli i w końcu będą mieli okazję się przebadaćicon_smile.gif
Dla męża to bluza FC Barcelony
Dla chłopaków to dla małego namiot z piłeczkami a dla dużego piłkarzyki:)
trylinka
A u nas już trzeci rok funkcjonuje stara XIX-wieczna zasada, że prezenty Mikołaj przynosi tylko dzieciom, bo dorosły, jak coś chce to idzie do sklepu i sobie to kupuje.
I wszyscy naprawdÄ™ sÄ… zadowoleni.
zilka
Flo, 9 lat, ubrania i jakaś poduszka z Hello Kitty, Mela 4 lata pozytywka z baletnicą, wymarzona od pół roku i siedzonko dla lalki, do tego oczywiście książki i pewnie jeszcze jakieś *****ułki. (Nie)mąż dostanie jak zawsze ciuchy, dziadek pewnie koszulkę polo, babcia sama nie wiem (może zestaw filmów detektywistycznych), Flo z babcia takie same bluzki, babcia z dziadkiem kalendarz i fotoksiążkę z naszymi zdjęciami a dla (nie)szwagra z rodziną chciałam kupić zestaw takich samych pidżamek światecznych dla całej rodziny bo mają poczucie humoru i napewno by tego używali ale są takowe tylko w USA a amazon nie chce wysłać do Polski. Więc myślę. 80% prezentów już kupionych, uff:)

A ja nie mam pojęcia co dostanę, jak co roku...
m4rusia
A ja mam wątpliwości co do trafności prezentu.... Chodzi o moją babcię. Dla rozjaśnienia sytuacji wspomnę, że chodzi o tę babcię o której wspominałam na żałobnym wątku, która tak bardzo przezywała śmierć dziadka 8 mcy temu.
Wpadłam na pomysł stworzenia prezentacji zdjęć. Taki zlepek fotek babci i dziadka... No i zrobiłam.... Wszystkim się podoba, zwłaszcza mojemu tacie który bardzo entuzjastycznie podszedł do pomysłu takiego prezentu. Naszły mnie jednak wątpliwości nt tego czy babci zwyczajnie smutno nie będzie po takim seansie. Babcia obawia się tych świąt (pierwsze BN po śmierci dziadzia)... przygniata ją nawet wizja ubierania choinki, bo przez 60 lat był to rytuał dziadkowy właśnie....
Zdjęcia są ułożone chronologicznie, przeplatane wesołymi komentarzami na muzycznym tle "Wielkiej Miłości" Krajewskiego...
Jeżeli ktoś chciałby zapoznać się z prezentacją to zapodam linka (którego najwyżej potem usunę)

Bardzo Was proszę o pomoc, wyrażenie opinii, bo nie chciałabym sprawić babci przykrości na święta
Orinoko
Wiesz... ja myślę, że nie ma nic niewłaściwego w takim prezencie. Babcia przecież nie wymaże z pamięci dziadka na czas świąt, zwłaszcza jeśli to będą pierwsze święta bez niego. Z jednej strony pewnie będzie to dla niej trudny czas, z drugiej może taki prezent właśnie pomoże uporać się z bólem po stracie? Nawet jeśli babcia się emocjonalnie "posypie", w końcu jest przecież w żałobie, to wydaje mi się, że jest to właściwsze niż np. przemilczenie tematu czy udawanie, że wszystko jest ok. Pewnie ma jakieś fotografie z dziadkiem i sądzę, że niejeden już raz je wyciągała, oglądała, rozpamiętywała wspólny czas.... Tylko nie wiem, czy ten Krajewski jako podkład akurat teraz by się nadał...?
Z drugiej strony, trudno tak jednoznacznie wyrokować, nie znamy Twojej babci, nie wiemy, jak przeżywa żałobę, jak radzi sobie z bólem na codzień...
Madziulek
Przyznam, ze nawet teraz, 14 lat po smierci mojego Taty, taki prezent wywolalby u mnie lzy. Niekoniecznie radosci.
m4rusia
no ja własnie zaryzykowałam, pomysł z tym prezentem dlatego, że wiem, że mi takie cos sprawiłoby radość (swoją drogą to z chęcią bym obejrzała taką niespodziankę z fotkami mamu mojej) . Na pewno bym rozmiękła ale w głębi duszy uważałabym to za wspaniałą pamiątkę i wyraz szacunku rodziny i ich świadomość moich uczuć...
No ale zależy mi własnie na róznych opiniach i ich ''uzasadnieniu ''
~Luna~
Dla męża - odkurzacz samochodowy,
Dla rodziców - telefon bezprzewodowy duo.
Dla synka - kilka drobnostek w jednej większej paczce.
Agnes-3
Narazie jestem w lesie z prezentami ale mam juz
Mik 11 lat smart pfon,2 gry pc
Claudia 8 lat2- lalki Monster+ samochod do nich + posciel Monster+taki bajer do robienia bizuteri dla dziewczynek
Damian 20 lat -Bluetooth do samochodu bo gada w czasie jazdy przez tel 21.gif +jakis ciuch musze dopupic
Maz- wymarzona klawiatura ktorej zazdrosci najstarszemu synowi 03.gif

Mamie kupie chyba jakis golfik ladny + kosmetyki
Ojcu nie mam pojecia oprocz plyt z muzyka do samochodu
Nie wiem takze co dla dwoch braci i ich zon 37.gif

Maz prosil zebym napisala list do Mikolaja ale...ja sama nie wiem co chce 37.gif
Filip_inka
CYTAT(Madziulek @ Sat, 03 Dec 2011 - 12:19) *
Przyznam, ze nawet teraz, 14 lat po smierci mojego Taty, taki prezent wywolalby u mnie lzy. Niekoniecznie radosci.

A ja prawie 3 lata po smierci Mamy nie mam na tyle sily aby poogladac nasze albumy... w swieta nie chcialabym takiego prezentu ale to ja...
m4rusia
CYTAT(Filip_inka @ Sat, 03 Dec 2011 - 14:46) *
A ja prawie 3 lata po smierci Mamy nie mam na tyle sily aby poogladac nasze albumy... w swieta nie chcialabym takiego prezentu ale to ja...


ooo- to mi cos przypomniało. Tata ostatnio opowiadał, że zrobili sobie z babcia wieczór wspomnień i ogladali wszystkie albumy rodzinne jakie mają... Może zatem babcia lubi wspominać... ??
April.
M4ru5i4 myślę, że nasze opinie nic Ci tu nie dadzą. Znasz swoją babcię najlepiej i sama musisz zdecydować czy taki prezent ja ucieszy.
To bardzo delikatna i indywidualna sprawa, szczególnie na pierwsze świeta po śmierci dziadka.


Filip_inka, ja się na tych helikopterach tez nie znam icon_wink.gif kupiłam Marcinowi taki za ok. 85 zł żeby nie było bardzo żal, jak znowu sie cos stanie.
Ale na allegro jest spory wybór i ogromne rozpietości cenowe. Może niech mąż pooglada i sam zdecyduje ?
m4rusia
a czy Wy swoim matkom/babciom/ciociom.... zrobiłybyście taką niespodziankę>?
mama4
CYTAT(zilka @ Fri, 02 Dec 2011 - 19:00) *
Flo, 9 lat, ubrania i jakaś poduszka z Hello Kitty, Mela 4 lata pozytywka z baletnicą, wymarzona od pół roku i siedzonko dla lalki, do tego oczywiście książki i pewnie jeszcze jakieś *****ułki. (Nie)mąż dostanie jak zawsze ciuchy, dziadek pewnie koszulkę polo, babcia sama nie wiem (może zestaw filmów detektywistycznych), Flo z babcia takie same bluzki, babcia z dziadkiem kalendarz i fotoksiążkę z naszymi zdjęciami a dla (nie)szwagra z rodziną chciałam kupić zestaw takich samych pidżamek światecznych dla całej rodziny bo mają poczucie humoru i napewno by tego używali ale są takowe tylko w USA a amazon nie chce wysłać do Polski. Więc myślę. 80% prezentów już kupionych, uff:)

A ja nie mam pojęcia co dostanę, jak co roku...


W kwestii pidzamek swiatecznych, to Hanna Annderson wysylala do Polski, chociaz koszty dostawy moga byc teraz ogromne;


pidzamki takie:


https://www.hannaandersson.com/category.asp...3&gpcPos=11

w kwestii prezentow, to moje corki dostaja bizuterie (lat 9 i prawie 11), chlopcy Lego, a maz dostanie cos do uzupelnienia jego kolekcji z Ducati;

ja nie wiem co dostane, lubie niespodzianki
MamaStokrotki
Dla mamy - szkatulka i wisiorek icon_smile.gif

Dla mężunia -książki: Steve Jobs - wiem, że chce to przeczytać odkąd pojawiła się reklama w sieci, uwielbia takich ludzi icon_wink.gif
i "Odkryj smak fizyki" - przyniósł mi ulotkę mówiąć, że fajnie by było przeczytać 03.gif zdziwił mnie trochę, ale raczej pozytywnie z_choinka.gif

Mężowie i nie mężowie -naprawdę nie lubią dostawać ciuchów, w przeciwieństwie do nas... Tylko raz mu to zrobiłam.

Dla taty -perfumy i skarpetki pumy (lubi je bardzo, ale żałuje pieniędzy by od tak kupić ;p)

Największy problem ze Stokrotką... chce lalki i koniki, a ja bym chciała by też miała inne zabawki, ale też by była zadowolona i miała radochę!
Joka
CYTAT(M4ru5i4 @ Sat, 03 Dec 2011 - 15:28) *
a czy Wy swoim matkom/babciom/ciociom.... zrobiłybyście taką niespodziankę>?

Marta, pewnie bym zrobiła, ale w innej oprawie. Na pewno zmieniłabym podkład muzyczny, bo ten Krajewski to bardzo rzewny, i coś czuję, że wszyscy by wyli. Ja bym dała coś wesołego jako podkład i wybrałabym zdjęcia jakieś śmieszne, czy kojarzące się ze śmiesznymi sytuacjami, jak takich brak, to jakieś zabawne podpisy, czy też zabawne teksty w dymkach - nie wiem, czy takie są możliwości przy robieniu takiej prezentacji, ale pewnie tak. Generalnie tak, żeby istniała szansa, że wywoła również uśmiech, a nie tylko łzy
chaton
U nas od czasu, kiedy jestesmy obarczeni kredytem (czyli praktycznie od zawsze) jest bardzo prosta zasada: prezenty tylko dla dzieci. Jak mamy troche kasy, to sobie kupujemy jeszcze cos wspolnego do domu.
Teraz wlasne kupujemy dom, wiec zciskamy pasa, zeby costam zaczac remontowac, jak sie da, wiec o zadnych prezentach dodatkowych dla nas nie ma mowy. Taki lajf: albo rybki, albo akwarium. I tak cud, ze dostalismy kredyt na obecnych warunkach. Dla cztero i polletniej Ewy kupujemy: klocki playmobil serii zamek z ksiezniczka i ksieciem, takie olbrzymie klocki_ cegly ze styropianu do budowanie wszelkiego rodzaju szalasow i co dusza zapragnie, pewnie do tego jakas gre no i moze ewentualnie ubranka dla jej czterech lalek dzidziusiow: Limadou, Cocotte, Mimoza i Gateau. 37.gif Nie pytajcie, skad ona bierze imiona dla swoich lalek!
*****olow nie kupujemy, liczymy na rodzine w tej kwestii!
grubassek:)
a my w tym roku robilismy losowanie, oczywiscie poza dziecmi- bo dzieciom robi prezent kazdy:)))
i jak na razie nie mam pojecia co kupic- w sklepach jest niby wszystkiego pelno-ale przewaznie przereklamowane
Anecznik
Nikodem 5,5 roku (prawie) uwielbia sprzęt rolniczy i zwierzaki także od nas dostanie traktor Deutz X720 z Brudera.
Igi 1,5 miesięcy też dostanie traktor John Deer bo podziela zainteresowania brata i zaiwania po kolanach z czterokołowcem icon_wink.gif. Poza tym młodszy syn ma wiele zabawek po starszym bracie dlatego trudno cokolwiek wymyślić. Dzieciaki od jednych dziadków dostana kasę a od drugich, kolejki, dinozaury, encyklopedię dinozaurów i wiele innych *****ół.
Teście dostaną wspólny prezent od wszystkich dzieci w postaci firanki do pokoju dziennego bo teściowa nową przepaliła i teraz wisi stara i brzydka a kasy jej żal by kupić tak bez okazji. Poza tym dostaną od nas dodatkowo jakieś drobne upominki typu bielizna czy kosmetyki.
Moja mama ze swoim przyjacielem dostanie dvd plus jakieÅ› upominki indywidualne.
Brat zażyczył sobie maszynkę Gillet (czy jak to tam się pisze) z 3 ostrzami i wkładami plus kosmetyki.
Mąż: bokserki Calvin Klain, sweter i chyba jeszcze dokupię uchwyt do telefony do samochodu.
Chrześniaczka 2,5 roku dostanie kuchnię plus coś drobnego.
Chrześniak 5 lat: ciężarówkę zdalnie sterowaną LED.
Chrześniak 2,5 roku warsztat z narzędziami.
Chrześniak 11 lat...i tu mam problem bo albo dostanie kosmetyki adidas oraz portfel adidas albo do kosmetyków dostanie jakąś grę na komputer strategiczną.
Siostrzenica męża lat 8 dostanie perfum Barbie oraz błyszczyk do ust.
No i pozostają drobne upominki dla dzieciaków przyjaciół, ale będą to jakieś resorki bądź cosik z Carsów.

A kpiłam juz sobie trzy bluzeczki (to od męża), od teściów dostane kasę, od mamy coś z galanterii skórzanej.

Marta dziewczyny dobrze prawią. Jeśli chcesz podarować babci prezentację zdjęć to zrób to raczej w formie zabawnej. Duże ryzyko pogorszenia jej samopoczucia. Mój tato nie żyje 4 lata i tez myślałam o zrobieniu takiej prezentacji, ale sama nie wiem czy jestem ja jeszcze na to gotowa a co dopiero moja mama. Taka dobra rada icon_wink.gif.

Orinoko
CYTAT(Anecznik @ Sun, 04 Dec 2011 - 14:37) *
Mąż: bokserki Calvin Klain, sweter i chyba jeszcze dokupię uchwyt do telefony do samochodu.


Czy możesz napisać jaki to uchwyt? Czy do zestawu głośnomówiącego czy do zwykłej komórki, żeby sobie w nim siedziała?
Sorki, nie znam się kompletnie, ale pomysł mi się spodobał!
Anecznik
CYTAT(AQA @ Sat, 03 Dec 2011 - 13:32) *
Dla męża - odkurzacz samochodowy,
Dla rodziców - telefon bezprzewodowy duo.
Dla synka - kilka drobnostek w jednej większej paczce.


AQA dałaś mi świetny pomyśl na prezent, że ja o tym nie pomyślałam. Tylko teraz mam dylemat bo w sumie prezenty dla małża już są, ale w marcu ma urodziny więc odkurzacz do samochodu będzia jak znalazł a na pewno ucieszy się z niego bardziej nić z ciucha. A mogłabyś pokazać jaki kupiłaś? Na co patrzeć przy takim zakupie, są jakieś "mercedesy" w tym sprzęcie?
Anecznik
CYTAT(Orinoko @ Sun, 04 Dec 2011 - 15:03) *
Czy możesz napisać jaki to uchwyt? Czy do zestawu głośnomówiącego czy do zwykłej komórki, żeby sobie w nim siedziała?
Sorki, nie znam się kompletnie, ale pomysł mi się spodobał!


Zestawów jest mnóstwo na all.
Np:
TAKI
ALBO TAKI
DROŻSZY

Warto przejrzeć aukcje bo modeli jest mnóstwo a i rozpiętość cenowa jest duża. Ja się słaniam ku modelowi pierwszemu albo drugiemu bo to w naszym przypadku tez będzie jako dodatek, poza tym ten droższy i tak się u nas nie sprawdzi icon_wink.gif.
Filip_inka
CYTAT(April. @ Sat, 03 Dec 2011 - 15:24) *
Filip_inka, ja się na tych helikopterach tez nie znam icon_wink.gif kupiłam Marcinowi taki za ok. 85 zł żeby nie było bardzo żal, jak znowu sie cos stanie.
Ale na allegro jest spory wybór i ogromne rozpietości cenowe. Może niech mąż pooglada i sam zdecyduje ?


Ja dzis bylam na warszawskiej Olimpii i sprzedawca zaczal mnie uswiadamiac.
Niestety terminologii jakiego uzywal jest mi kompletnie obce wiec musze udac sie ponownie z kims, kto sie na tym zna.
Mimo wszystko mam nadzieje, ze maz bedzie zaskoczony tym prezentem 29.gif

M4ru5i4 ja nie widzialam tej prezentacji (nie widze linku) ale jako podklad wykorzystalabym ulubiona muzyke dziadkow.
rysa154
odkurzacze samochodowe mi osobiscie nie podeszły,jakies takie za słabo ssące 03.gif ...


dla mnie niezmiennie trafionym prezentem jest bizuteria...w tym rku myśle o kolczykach albo bransoletce, a moze cały zestaw?

młodziez słuchawki do kompa plus łańcuszek srebrny, ksiazki

tata brelok ze świętym krzysztofem,patronem kierowców plus chyba spinka do krawatu

mąż w tamtym roku miał maszynke do golenia, w tym nie mam pojecia...moze karafke?


babcia bransoletka,moze szkatułka na bizuterie,bo nie ma...albo fajna tace...i perfumy,chociaz zwlenniczką kupowania ich nie jestem...a moge kupic bo wiem co lubi,chociaz i to mogło sie zmienic...


Ammm
Odkurzacz nie stricte samochodowy, ale bardzo polecam Electrolux Ergorapido

Można nim odkurzać dom, a do odkurzania samochodu wyjmować tylko tę małą część.

Cała moja rodzina posiada i jesteśmy zachwyceni.

A co prezentów:
Mąż - chyba maszynka do golenia elekryczna
Kaja - lalka Barbie studio H2O i coś z pet shopów, gry (chyba Kikki Rikki i/albo Bóbr Billy)
Bartek - coś z lego City, może jakiś tor do Hot Wheels, gry Auta 2, gra na x-box Sports 2

Siostrzeniec 16 lat - składkowo od całej rodziny x-box kinect albo playstation 3

Siostra - poprosiła o kremy

Siostrzeniec męża 3 lata - tor hot wheels ścianowce

Mam - album ze zdjęciami wnuków, jakaś bluzka

Tata - mała drabinka

A dla chłopców majsterkowiczów polecam serię Sekrety elektroniki (Bartek ma takie coś i uwielbia się tym bawić: https://www.sklep.zagrajsam.pl/eksperymenty...-z-napedem.html )

W rodzinie męża robimy prezetny tylko dzieciom, więc teściowie i szwagierka z mężem odpadają.

A ja chyba zarzyczę sobie Kitchen Aid, ale popełnie jeszcze na ten temat wątek, czy kupować KA czy coś innego 06.gif
Anecznik
Ammm Twoje linki nie działają...

Konsultowałam z koleżanką kupno odkurzacza samochodowego i również powiedziała mi, że są bardzo słabe i nie nadają się zupełnie. Kurc ze szkoda bo naprawdę fajny patent na prezent...
Orinoko
Anecznik, dzięki wielkie, jutro muszę nalot na jakiś sklep z gadżetami do tel. zrobić, będzie jak znalazł na urodziny męża jako dodatek!!!
MamaOkrąglinków
my właśnie po zakupach

Szymur misia interaktywnego
Oli karocÄ™ z koniem do lali barbie
tata maszynka do strzyżenia ale to już prezent świąteczno imieninowy icon_biggrin.gif
mama ? nie wiem co dostanie, tylko ona została
mąż nawigacja
a reszta rodziny tradycyjnie, skromnie po zestawie kosmetyków

u nas tak się przyjęło że tym dalszym czyt. tym z którymi nie obchodzimy wigilii kupujemy kosmetyki takie po 30zł

ciacho
CYTAT(trylinka @ Fri, 02 Dec 2011 - 23:27) *
A u nas już trzeci rok funkcjonuje stara XIX-wieczna zasada, że prezenty Mikołaj przynosi tylko dzieciom, bo dorosły, jak coś chce to idzie do sklepu i sobie to kupuje.
I wszyscy naprawdÄ™ sÄ… zadowoleni.


U nas też od kilku lat jest taka tradycja, że tylko dzieciaki w czasie Wigilii dostają prezenty. Wigilia jest duża bo na 20 osób, w tym rodziny ze sobą niespokrewnione bo zarówno rodzina mojego męża, jak i rodzina mojego szwagra. Ja z mężem w zależności od funduszy robimy sobie jakiś podarek ale zwykle każde kupuje sobie coś dla siebie bo prezentów wpadek już mieliśmy sporo icon_smile.gif

Ja mam tylko pomysły na prezenty dla mojej córki bo z resztą dzieciaków jeszcze nie dostałam pomysłów od ich rodziców.

5-latka: zestaw kreatywny Pan Robótka, klocki Lego, gry planszowe, audiobook, pluszak, kula śnieżna. Prezentów jest kilka bo od każdej rodziny każde dziecko coś dostaje.
Ammm
CYTAT(Anecznik @ Sun, 04 Dec 2011 - 23:47) *
Ammm Twoje linki nie działają...


Edytowałam, powinno być ok.
Ammm
Dubel
Ammm
Dubel
Anecznik
CYTAT(Orinoko @ Sun, 04 Dec 2011 - 21:59) *
Anecznik, dzięki wielkie, jutro muszę nalot na jakiś sklep z gadżetami do tel. zrobić, będzie jak znalazł na urodziny męża jako dodatek!!!


Nie ma za co, dobrze, że się na coś przydałam 06.gif
milutka
CYTAT(M4ru5i4 @ Sat, 03 Dec 2011 - 11:43) *
A ja mam wątpliwości co do trafności prezentu.... Chodzi o moją babcię. Dla rozjaśnienia sytuacji wspomnę, że chodzi o tę babcię o której wspominałam na żałobnym wątku, która tak bardzo przezywała śmierć dziadka 8 mcy temu.
Wpadłam na pomysł stworzenia prezentacji zdjęć. Taki zlepek fotek babci i dziadka... No i zrobiłam.... Wszystkim się podoba, zwłaszcza mojemu tacie który bardzo entuzjastycznie podszedł do pomysłu takiego prezentu. Naszły mnie jednak wątpliwości nt tego czy babci zwyczajnie smutno nie będzie po takim seansie. Babcia obawia się tych świąt (pierwsze BN po śmierci dziadzia)... przygniata ją nawet wizja ubierania choinki, bo przez 60 lat był to rytuał dziadkowy właśnie....
Zdjęcia są ułożone chronologicznie, przeplatane wesołymi komentarzami na muzycznym tle "Wielkiej Miłości" Krajewskiego...
Jeżeli ktoś chciałby zapoznać się z prezentacją to zapodam linka (którego najwyżej potem usunę)

Bardzo Was proszę o pomoc, wyrażenie opinii, bo nie chciałabym sprawić babci przykrości na święta


Marta, absolutnie nie dawaj takiego prezentu ! Chcesz żeby babcia zawału dostała.

Moja siostrzenica zrobiła moich rodzicom a żyją obydwoje i ryczeliśmy wszyscy oglądając, łącznie z siostrzenicami i moim mężem. Zrobiłam niedawno prezentację moich zdjęć ślubnych z ulubioną piosenką mojego męża i jak on jest w DE, to codziennie oglądam i łzy lecą i tęsknię strasznie za nim.

Chaton my też ze względu na kredyty tylko siostrzenicom kupimy prezenty i może sobie nawzajem drobnostki.
fifafo
CYTAT(grubassek:) @ Sun, 04 Dec 2011 - 11:41) *
a my w tym roku robilismy losowanie, oczywiscie poza dziecmi- bo dzieciom robi prezent kazdy:)))
i jak na razie nie mam pojecia co kupic- w sklepach jest niby wszystkiego pelno-ale przewaznie przereklamowane

u na też tak robimy od kilku lat i mniej więcej każdy wylosowany określa co by chciał maż mój np struny do gitary i pendriwie a ja portfel co by wszedł do niego dowód rejestracyjny icon_wink.gif
itd
dzieciakom kupiłam z serii nauka i zabawa wulkan a drugi kryształy Klara hmm problem odwieczny wg mnie trzecie dziecko ma prawie wszystko planuję je kupić suszarkę PLAYSKOOL albo odkurzacz icon_smile.gif bo moją uwielbia
~Luna~
CYTAT(Anecznik @ Sun, 04 Dec 2011 - 15:17) *
AQA dałaś mi świetny pomyśl na prezent, że ja o tym nie pomyślałam. Tylko teraz mam dylemat bo w sumie prezenty dla małża już są, ale w marcu ma urodziny więc odkurzacz do samochodu będzia jak znalazł a na pewno ucieszy się z niego bardziej nić z ciucha. A mogłabyś pokazać jaki kupiłaś? Na co patrzeć przy takim zakupie, są jakieś "mercedesy" w tym sprzęcie?

Jeszcze nie kupiłam, dziś mam zamiar.
Wybrałam TAKI.
Nie powiem Ci jednak czy jest on dobry czy nie - w tej kwestii jestem zielona.
Kierowałam się marką z jakiej jest odkurzacz, bo marka ta znana jest jako dość dobra, pod względem sprzętów .
Na co patrzeć przy zakupie ???
Hmmm, ja patrzyłam na to , żeby miał wtyczkę pasującą do zasilania samochodowego, do tzw. zapalniczki.
Mieszkamy na 8 piętrze, więc zrzucenie przedłużacza przez okno, do zwykłej elektrycznej wtyczki, byłoby trudne.
Są też odkurzacze z wbudowanym akumulatorem, ale to podobno ryzykowne, więc z takiego zrezygnowałam.

Tu link ze zdjęciami .
użytkownik usunięty
Mężowi kupiłam koszulę Tommy hilfigera, do tego szukam srebrnych spinek do mankietów, na których chcę zamówić grawer

Hugo (4 lata) dostanie lego city fire station, encyklopedie dla dzieci

Lelek (8miesięcy) jeszcze nie mam pojęcia, ma wszystko, ale pewnie jakiś drobiazg a od reszty rodziny poproszę o pakiet zdrowotny dla niego na serię badań.

mama tangle teezer i coÅ› do ubrania

tata płyty i książki (bo nic innego go nie cieszy)

bratanica książeczki

Anecznik
CYTAT(AQA @ Mon, 05 Dec 2011 - 11:09) *
Jeszcze nie kupiłam, dziś mam zamiar.
Wybrałam TAKI.
Nie powiem Ci jednak czy jest on dobry czy nie - w tej kwestii jestem zielona.
Kierowałam się marką z jakiej jest odkurzacz, bo marka ta znana jest jako dość dobra, pod względem sprzętów .
Na co patrzeć przy zakupie ???
Hmmm, ja patrzyłam na to , żeby miał wtyczkę pasującą do zasilania samochodowego, do tzw. zapalniczki.
Mieszkamy na 8 piętrze, więc zrzucenie przedłużacza przez okno, do zwykłej elektrycznej wtyczki, byłoby trudne.
Są też odkurzacze z wbudowanym akumulatorem, ale to podobno ryzykowne, więc z takiego zrezygnowałam.

Tu link ze zdjęciami .


Dzięki za link, zapisałam w obserwowanych i będę myślała. A Ty jak mężowi już podarujesz ten sprzęt to daj znac jak się sprawdza. Jak będzie dobrze "ciągnął" ( 29.gif ) to kupię mojemu na urodziny.

Jeszcze mam dwie opcje na prezenty dla małża (bo z nim w sumie to największy problem zawsze). Otóż bilety na koncert jego ulubionego zespołu i przelot paralotnią. I jakkolwiek bilety w czasie świąt są możliwe tak przelot paralotnią raczej dopiero na wiosnę, ale zawsze można na inną okazje podarować, mój chyba dostanie na imieniny icon_wink.gif.
Orinoko
CYTAT(ciacho @ Sun, 04 Dec 2011 - 22:12) *
5-latka: zestaw kreatywny Pan Robótka,


O mamo, szkoda że wcześniej nie wiedziałam, moje dziecko oprócz Lego chyba by się ze szczęścia posikało, jakby dostało! Ale gdzie to kupić?
Może jakoś wcisnę pod choinkę 04.gif
Ika
Anecznik, ja mam do samochodu odkurzacz Black&Decker. Jasne, w porównaniu z moim domowym Rainbowem to on jest słaby icon_lol.gif ale na potrzeby samochodowe generalnie wystarcza. Wiadomo, że od czasu do czasu przyda się porządne odkurzanie na stacji (albo na działce icon_wink.gif), natomiast na takie codzienne zabrudzenia (na przykład kiedy dzieci nakruszą paluszkami/ciastkami, coś się rozsypie, czy na takie zwykłe paprochy, wynikające z użytkowania samochodu) sprawdza się całkiem dobrze.
Anecznik
CYTAT(Ika @ Mon, 05 Dec 2011 - 17:11) *
Anecznik, ja mam do samochodu odkurzacz Black&Decker. Jasne, w porównaniu z moim domowym Rainbowem to on jest słaby icon_lol.gif ale na potrzeby samochodowe generalnie wystarcza. Wiadomo, że od czasu do czasu przyda się porządne odkurzanie na stacji (albo na działce icon_wink.gif), natomiast na takie codzienne zabrudzenia (na przykład kiedy dzieci nakruszą paluszkami/ciastkami, coś się rozsypie, czy na takie zwykłe paprochy, wynikające z użytkowania samochodu) sprawdza się całkiem dobrze.


A jaki masz model? Przejrzałam net i sporo tego icon_wink.gif.Kurcze no zaskoczony by małż był czy by dostał na gwiazdkę czy na urodziny...w końcu to coś innego niż ciuch 06.gif 29.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.