To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

prezent naświęta dla 3-latków-co warto kupic?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

grubassek:)
hej. juz naprawdę nie mam pomysłu, co mogłabym kupić dla moich 3 letnich synków. co możecie polecić??czym Wasze dzieci w tym wieku najchętniej się bawią??
chlopaki mają mnóstwo samochodów, klocków i książeczek.
myślałam o zestawie majsterkowicza lub coś w tej kategorii:)
poza tym ostatnio chlopakow w skelpie bardzo zainteresowala zabawkowa kasa sklepowa- ale to chyba raczej dla dziewczynki??icon_smile.gif
a co myslicie o laptopie???takim w okolicach 100zł?
MamaOkrąglinków
moja 3latka, dziewczynka, właśnie w sklep się ostatnio bawi, chłopcy też, laptop fajny, mamy cieszy się powodzeniem, ciastolina też jest na topie, są też zestawy majsterkowicza z plastykowymi kawałkami drewna i śrubkami, które można skręcać, keyboard u znajomych się spisuje
grubassek:)
justynka a powiedz mi prosze cos na temat laptopa-interesuje mnie to czy jest faktycznie "czytelny" dla 3 latka i czy tam sÄ… tylko gry czy jakas nauka?nie jest to przereklamowana zabawka?
w opisach sporo piszą ale ja wolę spytać tych którzy to posiadaja:)
MamaOkrąglinków
my mamy takiego z tesco za jakieś 60 zł i ma wiele opcji np. dzieć naciska literkę a laptop "mówi" jaka to, pokazuje dużą i małą i obrazek zaczynający się na nią, laptop mówi literkę/cyferkę a dzieć ma wcisnąć takową, laptop mówi wyraz pokazuje jak napisać i dzieć powtarza, gry z ustawieniami trudności, zegar, ale tej opcji się nie przyglądałam, kompozytor, melodie, kalkulator, wszystko co pokazuje się to i laptop"czyta"

Oli lubi właśnie grę, ten alfabet z obrazkami, melodyjki

muszę jutro w niego zajrzeć czy coś tam jeszcze jest icon_smile.gif

no bo te droższe to już chyba lepsze bajery posiadają, nawet dotykowe dzisiaj widziałam icon_smile.gif

a może jakieś zwierzątko interaktywne? Oli ma pieska i się nim opiekuje
ciacho
ja mam co prawda dziewczynkę ale laptop dostała na 3 latka i do tej pory jest w użyciu i coraz bardziej się przydaje - właśnie w kwestii nauki literek, liczenia itp.

zestaw majsterkowicza - polecam taki z Quercetti Tecno - skrzyneczka ze śrubkami i śrubokrętami i robi się kompozycje na załączonej kratce - popularna zabawka w naszym domu zarówno dla dziewczynek jak i chłopaków
z tego co pamiętam to coś podobnego widziałam w ofercie Kiddieland

a może jakieś gry planszowe lub logiczne?
MamaOkrąglinków
moja 3 latka gry planszowe jeszcze omija icon_smile.gif

za to lubi farby do malowania rękami, lub na szybie, wtedy maluje na koszulkach od segregatora

a może kosz do grania w koszykówkę i piłka, u nas latem na ogrodzie się spisał teraz w domu zawiśnie, ale piłką gumową gramy icon_smile.gif
grubassek:)
o to chyba bedę szukała laptopow-kurczę wszystko razy dwa:)))
ciacho z tymi śrubkami to też fajny pomysł-dziękuję-zmykam rozejrzec się po ofertach:)
jak coś znajde to na pewno zapytam o Waszą opinięicon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.