To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Bielizna wyszczuplająca. Wygodna i niedroga nawet

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

m4rusia
Kierowana niechęcią do swoich oponek, wałków i zwisów róznych, postanowiłam zainwestować w jakieś gatki/gorset... cokolwiek, co by mnie optycznie przynajmniej wyszczupliło.... Zaczęłam szukac... Rozrzut cenowy duży. Od 30 zł za pasek ściskający po parę stówek za jakieś_cudo... Moim celem było zmieszczenie się w stówce...

Cena mnie baaardzo mile zaskoczyła, bo razem z przesyłką zapłaciłam niecałe 60 zł. Kolejnym miłym akcentem okazała się ... idealnie moja rozmiarówka icon_wink.gif Jak zawsze mam za dużo w udach (porównując do bioder i brzucha), tak tutaj ktoś najwidoczniej uwzględnił moją "inszość" icon_wink.gif ... Za zakupem ostatecznie przemówiło zdjęcie na którym ... zobaczyłam jakby siebie icon_smile.gif


Bielizna przyszła, wcisnełam się w nią.... i rewelacja Znowu mogę ubrać sukienkę sprzed ciązy i nie straszę w niej Mój brat jak mnie zobaczył w obcisłych leginsach to wierzyć nie mógł, że nadal ważę ile ważyłam
Jakby któras mamuśka chciała namiary na taką bieliznę- niedrogą a ''skuteczną'', to jesli administracja nie ma nic przeciwko, mogę podać...
Pomyślałam, że warto podzielić się odkryciem, bo z reakcji koleżanek wnioskuję, że trafiłam na okazję, gdyż zwykle takie cuś kosztuje od 150 zł wzwyż ....



edit: foto







TO ZDJĘCIE MNIE PRZEKONAŁO OSTATECZNIE icon_wink.gif








edit: foto
grubassek:)
ja problemów z wałkami nie mam ale bardzo ciekawi mnie fakt czy w tym można oddychac???
moja kolezanka z pracy zawsze zaciska sie pasem i mam wrazenie że jest to dla niej męczące....
MamaOkrąglinków
takie coś by mi się przydało w szafie, a dokładniej na mnie icon_smile.gif
a pod nawet bardzo obcisłym ubraniem nie widać tego? nie odciska się? bo ja zawsze sceptycznie na top atrzyłam myśląc że będzie widać że mam takie coś na sobie icon_smile.gif

no i właśnie jak z wygodą? można w tym normalnie wszystko robić? schylać się?

no i jak spisuje się po jakimś okresie noszenia?nie rozciągła się?

bom zaintrygowana, otwieram portfel icon_smile.gif
m4rusia
dziewczyny, przepraszam że nie odpowiedziałam ale nie dostałam powiadomienia na maila (a na nim polegam) .

Właśnie chodzi o to, że ta bielizna jest wygodna icon_wink.gif Znaczy, czuć jej obecność ale nie jest to uciązliwe. Domyślam się, że komfort noszenia zależny jest w dużym stopniu od dopasowania sobie rozmiaru. mi udało się chyba idealnie. Jestem na prawdę baaardzo zadowolona.
Po dłuższym namyśle widzę dwa minusy:
- trzeba oszczędnie jeść icon_wink.gif No nie da rady się opchać na maxa icon_wink.gif Poszłam w niej przedwczoraj do teściowej na imieniny, chciałam dogodzić sobie krokietami i barszczem..... i po dwóch wymiękłam. Zgaga zaczęła mi dokuczać. To pewnie przez ściśnięcie żołądka który zwykle wisi luzem icon_wink.gif
- wizyta w kibelku
Szczerze powiem, że nie wiem po co rozcięcie w kroku, bo ja i tak cała się rozbieram z tej zbroi przy okazji wizyty w wc. Żeby miało to praktyczne zastosowanie, to musiałabym ubierać bieliznę na gołe całkiem ciało, a potem dopiero na to majtki. Odwrotność jest niemożliwa w zastosowaniu więc wybrałam opcję wyciskania się z tego akwalungu icon_wink.gif

Poza tym jest ok icon_wink.gif
Orinoko
CYTAT(M4ru5i4 @ Mon, 05 Dec 2011 - 15:48) *
Odwrotność jest niemożliwa w zastosowaniu więc wybrałam opcję wyciskania się z tego akwalungu icon_wink.gif


Cudnie to opisałaś 04.gif 04.gif

PS. No właśnie, zawsze miałam wrażenie, a nie posiadam tego typu "udogodnień życiowych", że nic w przyrodzie nie ginie, i jak się w jednym miejscu ściśnie, to siłą rzeczy w drugim miejscu musi toto jakoś wyjść - takie zawsze miałam wrażenie a propos np. majtek modelujących, no bo przecież gdzieś ten nadmiar tkanki tłuszczowej musi się podziać nagle? Ale może to mylne wrażenie?
użytkownik usunięty
M4ru5i4, to zdradź gdzie to kupiłaś.
Anorektyczna Laska
Mow, potrzebuje na gwalt! 06.gif
okko
ja tez ja tez - bo wygladam jak ciezarna akualnie- zwlaszcza wieczorem- głownie przez brak miesni brzucha- jak wciagne to jest ok- ale jak by toto za mnie wciagneło to by super było- no i cena ok
anax
takie gorsety te na dolnym zdjeciu oglądałam na znanym all...
Blaszka12345
No własnie jakies namiary potrzebuje
m4rusia
dobra to zamieszczę linka do aukcji na allegro. Mogę??
Nadmieniam, że nie jest to reklama żadna, ani aukcja moja/znajomego/kogoś z rodziny...
Jeśli łamię regulamin prosze o zwrócenie mi uwagi i natychmiast wykasuję
https://allegro.pl/wyprzedaz-gorset-body-wy...1964507839.html

To aukcja z rozm XL (ja taki kupiłam), są jednak inne rozmiary n innych aukcjach tego uzytkownika. Co jeszcze ważne- sprzedawca oferuje wysyłke gratis.

Co do prawa, że w przyrodzie nic nie ginie, to też mnie to zastanawiało ... Ja wiem gdzie poszedł nadmiar sadełka icon_smile.gif Upchał się pomiędzy wątrobą, żołądkiem i gdzies tam obok chyba, bo nie wylazł bokiem a zaczął dawać odczucie zgagi po przeżarciu się icon_wink.gif

edit: Aśka tak, Ty weź największy rozmiar. Tobie potrzebne to jak świni siodło 04.gif 06.gif
Anorektyczna Laska
Kurde ale ja potrzebuje innego rozmiaru!!!! Gdzie nabede??

Smiej sie Marta smiej, kurde w rodzinie pytaja czy w ciazy jestem 21.gif
Anorektyczna Laska
Marta to to samo?

https://allegro.pl/gorset-body-bielizna-wys...1952777319.html
m4rusia
to raczej nie to samo icon_wink.gif
Ta moja jest rozpinana/zapinana i ma solidniejsze ramiączka. Ta się widzę wciaga jak skarpetę i trzeba polegać na silikonowych ramiączkach a im nie ufałabym na tyle, że mają utrzymać moje ściśnięte sadło w ryzach icon_wink.gif Obawiałabym się efektu "Gruby i Grubszy" icon_wink.gif
Poza tym to ten sam sprzedawca więc raczej nie wystawiałby tego samego towaru na dwóch aukcjach z 30 zł róznicą icon_wink.gif

A pytań rodziny nie bierz na serio... Może to zyczenia, nie pytania icon_wink.gif 29.gif 11.gif
MamaOkrąglinków
gdyby nie fakt i wizja świątecznych wydatków już bym zamawiała, może jak sprzedam jakieś ciuchy to kupię icon_smile.gif
Anorektyczna Laska
Marta to wez mi kurka poszukaj takie cos jak Ty masz, ale mniejszy rozmiar. Bo ja cos nie widze.
m4rusia
Proszzzz icon_wink.gif

ROZMIAR M
ROZMIA L
ROZMIAR XL

Jak ja kupowałam, to było jeszcze XXL i baaardzo się ucieszyłam, że nie biorę największego rozmiaru icon_wink.gif

CYTAT
DOBÓR ROZMIARU:
Doboru rozmiaru należy dokonać na podstawie posiadanego w danej chwili obwodu bioder. Uzyskany z pomiaru obwód bioder należy przenieść na ponizszą tabele rozmiarów i wybrać odpowiadający rozmiar. Nie dobieramy rozmiarów ani wiekszych ani mniejszych od uzyskanych z pomiaru bioder (jedyne odstepstwo od w/w zasady dotyczy sytuacji, kiedy obw bioder wypada na pograniczu 2 rozmiarów, wowczas w tego typu gorsetach wyczczuplajacych prosimy o dobór rozmiaru wiekszego.
AUKCJA DOTYCZY ROZMIARU:
XL
TABELA ROZMIARÓW:
ROZMIAR OBW. BIODER OBW. PASA

M 88-98 70-80

L 98-106 80-90

XL 106-114 90-100

XXL 114-122 100-110


Tabela rozmiarów i instrukcja pomiaru pochodzi ze strony aukcji
m4rusia
ja mam jeszcze dwa pasy wyszczuplające. Jeden podobny do tego: https://allegro.pl/mitex-gorset-pas-talia-3...1967941993.html i drugi taki https://allegro.pl/pas-ortopedyczny-wzmocni...1955108250.html icon_wink.gif A najlepsze jest to, że ten drugi dostałam jako ściskający po porodzie od swojego śp dziadzia.... A figuruje on jako orteza na allegro icon_wink.gif


edit: A jednak dziadzio miał ksztynke racji icon_smile.gif Oto co znalazłam w opisie tego drugiego
"Ostatnio modny dla kobiet lubiących wysokie obcasy i mających problemy z kręgosłupem a'la DODA! TAKŻE JAKO PAS POPORODOWY i WYSZCZUPLAJĄCY!!!"
Doda ze mnie żadna (no czasami tylko klne jak Doda) ale z tym pasem poporodowym dobrze dziadek czuł icon_smile.gif
Anorektyczna Laska
Dzieki Ci dobra kobieto.
Zamawiam!
m4rusia
Warto by ją jeszcze polecić jako bielizne antykoncepcyjną icon_wink.gif No niby ma dziurke w kroku i dałoby radę.... jednakże wygląda się w niej mało apetycznie icon_wink.gif
grubassek:)
CYTAT(M4ru5i4 @ Tue, 06 Dec 2011 - 19:52) *
Warto by ją jeszcze polecić jako bielizne antykoncepcyjną icon_wink.gif No niby ma dziurke w kroku i dałoby radę.... jednakże wygląda się w niej mało apetycznie icon_wink.gif

hahaha no niezły pomysłicon_smile.gif))
MamaOkrąglinków
CYTAT(M4ru5i4 @ Tue, 06 Dec 2011 - 19:52) *
Warto by ją jeszcze polecić jako bielizne antykoncepcyjną icon_wink.gif No niby ma dziurke w kroku i dałoby radę.... jednakże wygląda się w niej mało apetycznie icon_wink.gif


a w sumie cena taka jak dwa pudełka tabletek, więc nawet bardziej opłacalna icon_smile.gif

ciekawe co by ślubny powiedział na mój widok icon_biggrin.gif
m4rusia
ja tam się mojemu nie pokazuje w tym akwalungu icon_wink.gif Widzi dopiero efekt końcowy. To coś w rodzaju papilotów .... albo maseczki icon_wink.gif Lepiej w trakcie używania nie pokazywać się męzowi icon_wink.gif
MamaOkrąglinków
mój mnie lubi w maseczce icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.