To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jadÄ™ z AniÄ… do Torunia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

grzałka
Będziemy co prawda miały niewiele wolnego czasu, ale coś się znajdzie- gdzie polecacie ją zabrać?
chojnol
My w Toruniu zawsze zahaczamy o Planetarium. Seans trwa niecałą godzinę, ale trzeba trafić na odpowiednią porę (repertuar jest na stronie i zawsze można też zadzwonić). Można też przespacerować się po starówce: spróbować stanąć pod krzywą wieżą i odwiedzić sklep z piernikami.
agnese
a może muzeum piernika ? samodzielnie zrobiony piernik to zawsze fajna pamiątka icon_smile.gif
pokazać krzywą wieżę

możecie wcześniej zapoznać się z legendami i zobaczyć na żywo żabki i flisaka, pomnik Kopernika itp

a i polecam lody u Lenkiewicza - na starówce sa icon_smile.gif
zilka
Parę osób już ten problem miało:) Cleo
zilka
grzałka
dzięki, to muzeum na rynku mnie zaintrygowało, co tam jest?
agnese
jakie muzeum na rynku?
Jania
tak przeleciałam pobieznie posty z poprzednich wątków i nie zauważyłam co by ktos polecił wejscie na wieże ratuszową icon_smile.gif mozna sobie popatrzec na starówkę z góry, jak kto lubi. tylko pogoda powinna byc sprzyjająca. przyznam, ze byłam tam wieki temu i tak mnie kusi co by samej sie tam wybrac i popatrzec juz jako dorosła osoba.
grzałka
o muzeum na rynku pisała chyba Agabr w wątku zilki
wieża ratuszowa tez dobry pomysł, dzięki
w muzeum piernika Ania była dwa razy, poza tym tam się musi zebrać chyba min. 6 osób, a my będziemy dwie- grudzień to nie jest chyba okres wzmożonego ruchu turystycznego icon_wink.gif
Jania
to może chodzi o muzeum w ratuszu? albo DOM POD GWIAZDĄ?
agnese
nie daleko rynku jest jeszcze muzeum Tonego Halika
Katarzyna Chrzuszcz
Dom legend icon_biggrin.gif fajna sprawa dla dzieci mojej 8 letniej siostrzenicy bardziej podobało się niż muzeum piernika. POlecam
DLa starszych dzieci centrum Nowoczesności "Młyn Wiedzy"
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.