To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pampersy dada

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

fifafo
PA
Latte_macchiato
Używam pieluszek Dada od 2010 roku. Lena nosi już rozm 4 a Nina wyszła z 2 i już nosi 3. Jestem bardzo zadowolona z nich, nie uczulają, no i nasze nie śmierdzą...chyba , że po użyciu 03.gif
fifafo
serio to zapach foli budowlanej icon_sad.gif
MamaJulki
my używamy z rossmanna ale kilka paczek było dada i przy nich częściej zdarzały się odparzenia
ale żeby aż takie zapachy jak opisujesz to nie...
fifafo
PA
MamaOkrąglinków
aż powąchałam nasz, i mi jakoś specjalnie nie śmierdzą, owszem uczulały Olę ale jak jeszcze nie miały wkładu aloesowego, ale teraz przy małym jak dla mnie są fajne, muszę następną paczkę powąchać
Joka
mi nie śmierdzą, ale uczuliły Lilkę, ma pasek krostek nad pupcią
i tylko z tego powodu więcej nie kupię, innych zastrzeżeń nie mam
wiktore
Mi tez sie rzucił ten okropny zapach- kupiła jedną paczkę i ostatnią.
Po zapełneiniu moczek jeszcze bardziej. Mi przypominal jakąs taką kukurydzę. Z oryginalnymi pampersami nie porównuję, bo te to walą perfumami więc cięzko wyczaić jaki jest ich zapach ojczysty icon_smile.gif
dałam powąchac i jedno i drugi emojej mamie i stwierdziłą, ze normalnie pachną i ze pampersy bardziej dl aniej chemią pachną.
No nie wiem mnie ten zapach tez odstraszyl- staram si eufać mojemu nosowi.
Najlepsz edl amnie , nieuczulajÄ…ce i ok cena sa babydreem rossmanowskie.
kajek
CYTAT(wiktore @ Mon, 05 Dec 2011 - 15:35) *
dałam powąchac i jedno i drugi emojej mamie i stwierdziłą, ze normalnie pachną i ze pampersy bardziej dl aniej chemią pachną.


ja mam takie samo odczucie. I te rossmannowskie też mi śmierdzą. A Dada jak dla mnie są rewelacyjne i jestem z nich bardzo zadowolona.
MamaOkrąglinków
ja mam właśnie w domu hagisy kupione, bo w promocji były i porównując, to chyba nawet one mają gorszy zapach niż dady choć nie mają wkładu
mamuśka81
Dadę icon_wink.gif używamy ponad rok i nic mi nigdy nie śmierdziało. Za to Pampersy po otwarciu paczki owszem, ale to raczej zwykły zapach folii.
Wypróbowałam już chyba wszystkie pieluchy i z ręką na sercu mogę stwierdzić, że (poza oryginalnymi Pampersami) są one najlepsze (wszystkie inne albo przeciekały bokiem, albo były strasznie sztywne itp itd. )
m4rusia
Dada i pampers sleep&play - to moi faworyci. Na PS&P przeszłam tylko dlatego, że były na bardzo korzystnej promocji. Promocja minęła ale doszłam do wniosku, że pieluchy sa warte, żeby przy nich zostać. One dopiero śmierdzą po otwarciu icon_wink.gif Aloes z rumiankiem zmieszany w folią ogrodową cy cuś icon_wink.gif

Co do dady to byłam baaardzo zadowolona. Używałam ich przez ok 14 miesięcy. Dla mnie rewelacja aczkolwiek PS&P sa bardziej wydajne i dlatego przy nich zostałam
Tusia8
Nie śmierdzą jakoś specjalnie, a przynajmniej nie bardziej, niż pampersy "oryginalne" Tylko tamte dla zakamuflowania tego zapachu mają w sobie jeszcze jakiś "perfum" 29.gif A dla mnie nie ma nic gorszego, niż perfumowany smród icon_wink.gif BO i tak go czuję...
Orinoko
Nie czuję, ogólnie byłam dość zadowolona jako wymiennika Pampersów, ale ostatnie dwie paczki jakieś gorsze - mam wrażenie, że nie chłoną, powierzchnię po zdjęciu pieluchy mam wilgotną.
(a Rossmanowskie w ogóle pod tym względem dla mnie to niewypał)
Jeszcze będę im się przyglądać pod tym kątem.
Natomiast od czasu ospy W LIPCU Emilka ma krostki na podbrzuszu - inne okolice ok, natomiast tam gdzie była zakryta pieluchą zostały nam mocne ślady - nie wiem, czy kiedykolwiek znikną, a trudno ją teraz puszczać więcej bez pieluchy, bo nocnik to jej wróg 37.gif
fifafo
u nas pół dnia staram sie miec kKlarę bez pampka , wnocy spi od 7 miesiaca bez pampersów:)
m4rusia
CYTAT(fifafo @ Tue, 06 Dec 2011 - 11:46) *
u nas pół dnia staram sie miec kKlarę bez pampka , wnocy spi od 7 miesiaca bez pampersów:)


siedmiomięsieczniak w nocy bez pieluchy?? To tak da radę?? 10.gif
Izzy
CYTAT(fifafo @ Tue, 06 Dec 2011 - 11:46) *
u nas pół dnia staram sie miec kKlarę bez pampka , wnocy spi od 7 miesiaca bez pampersów:)


Jak Wy to robicie? icon_eek.gif

Od początku użuwamy pieluszek Dada i nigdy nie wyczułam jakiegoś specjalnie chemicznego zapachu. Powącham dzisiaj mocniej jak wrócę do domu.....
agnese
fifafo- chyba natrafiłyśmy na tę sama serie daddy, ten zapach był mega intensywny - nie dało się nie wyczuć i odparzyło mi dziecko
ale ja ich używam od 3-4 miesięcy i pozostałe paczki były ok, bez zapachu jakiegoś specjalnego, super chłonęły i byłam bardzo zadowolona, jak dla mnie nie różniły sie od pampersów oryginalnych
tylko ta ostania paczka byla jakaś trefna, i teraz zakupiłam z lidla i tez je lubie

dziewczyny tego nie trzeba jakoś specjalnie wąchać ten zapach było czuć nawet przez ubranka
milutka
CYTAT(M4ru5i4 @ Tue, 06 Dec 2011 - 12:25) *
siedmiomięsieczniak w nocy bez pieluchy?? To tak da radę?? 10.gif

Czy to jest możliwe ?? przecież dzieci w nocy najwięcej sikają.

Moja siostrzenica też ma pampki dada, nie uczulają, nie śmierdzą.
Kaczuszka3Kaczorki
My uzywamy dady od 2009 i jestem zadowolona... Janek potrafi tyle nasiusiac ze az pieluszka spada a nie uczula... Mnie sie nie podobaja pieluszki z kauflanda WICKIES. Ta cerata mnie przeraza...
szczurki2
My też u zywamy i nie wyczuwam nic nadzwyczajnego. Śmierdziały ,że aż zaczęłam podejrzewać dzieciaka o obecnośc acetonu w moczu- Babydream z Rossmana.
Nie uczuliły ani razu. Gdzie mloda uczuleniwiec okropny się zrobiła.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.