To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kubek termiczny

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
agabr
Najpierw powiem czego od niego oczekuje
- ma trzymac cieplo to jasne
-ma miec wygodne ujscie do picia
-co najwazniejsze mam go nosic w roznych pozycjach a on nie bedzie przeciekal
-mam go obsluzyc jedna reka szybko i sprawnie
-ma byc ladny i estetyczny
sa takie?
Ewcia!
Podepnę się, bo też się rozglądam ostatnio icon_smile.gif

Moj wniosek na razie taki, że tylko termos (zakręcany) nie przecieka.
użytkownik usunięty
Miałam taki z coffee heaven ale nie wiem czy są jeszcze takie. Jedyny, który mogłam nosić w torebce i się nie wylewało nic a nic.
ewabi
Twoje wymagania Agobr to dwa zbiory rozłączne.Albo będzie trzymał ciepło i będzie szczelny (oraz może być bardzo estetyczny) albo będzie miał wygodne ujście do picia.
Przy tym drugim wymogu - wybierz sobie jaki chcesz, a potem trzymaj go sztywno w pionie, bo zawsze będzie przeciekał.
Jeśli interesują Cię głównie zalety z pierwszego zboru to pokażę Ci mój typ nr ! i absolutną miłość: LIFEVENTURE
posiadam biały i czerwony.
I mogę nosić pełne kawy w torebce.
I jak mnie moja pani Dyrektor zawoła o 7.30 zanim wypiję kawę i nawet potrzyma u siebie godzinę, to mam ją nadal gorącą, choć zaparzoną jeszcze w domu.
malowanka
Starbucks.
Agnieszka AZJ
Starbucks bardzo nie lubi być upuszczany na podłogę - to wiem.
Nie wiem za to, jak ze szczelnością - jak Ania wróci, to ją zapytam, czy jej nie przecieka.
monte
Mój mąż ma taki (pierwszy model) i mówi, że spełnia wszystkie Twoje oczekiwania, Agobr.
Ewelinek
CYTAT(jully @ Mon, 05 Dec 2011 - 15:24) *
Miałam taki z coffee heaven ale nie wiem czy są jeszcze takie. Jedyny, który mogłam nosić w torebce i się nie wylewało nic a nic.



Są jak najbardziej icon_smile.gif Zakupiłam dla męża we wrześniu. Używany jest codziennie, póki co spisuje się rewelacyjnie.
okko
Ja mam tchibo- ma lat chyba z 4 i nadal jest ok- poza tym ze nie jest ładny- no mój dodatkowo juz mocno zuzyty
Ma zakrecanÄ… pokrywke i otwarcie jak w termosach.
Uzywałam własciwie codziennie bo jak jade do pracy to pije kawe.
Ciepło- nie gorąco- utrzymuje jakies 2-3 godziy.

Grzalko ten Cntigo ostatnio wyszukałam i miałam w planach zakupic- sobie i J pod choinke icon_smile.gif Skoro polecasz to sie skusze
Mika
Bodum lub Contigo
Ika
Okkko, a gdzie wyszukałaś? Bo ja nie widzę w sklepach netowych ani na allegro.
okko
Ika od jakiegos czasu mam w obserwowanych icon_smile.gif

Contigo
mama4
CYTAT(monte @ Mon, 05 Dec 2011 - 16:22) *
Mój mąż ma taki (pierwszy model) i mówi, że spełnia wszystkie Twoje oczekiwania, Agobr.


Taki i tylko taki; nie mialam lepszego;

maja tez fajne kubki dla dzieci :

https://www.gocontigo.com/kids-cups-and-food-jars.html


agabr
No to fajnie , dzieki ,bedzie contigo b.
monte
CYTAT(Ika @ Tue, 06 Dec 2011 - 08:57) *
Okkko, a gdzie wyszukałaś? Bo ja nie widzę w sklepach netowych ani na allegro.

Ika, w necie nie wiem, ale ja kupiłam mojemu mężowi w Złotych Tarasach, na ostatnim piętrze, w sklepie z upominkami. To było niedawno, jakoś przed Halloween, bo pamiętam, że pojechałam akurat po strój dla Soni. A widziałam na pewno gdzieś jeszcze, w galerii handlowej, tylko niestety już nie pamiętam gdzie.
I są piękne, na żywo mają naprawdę świetne kolory!
Ika
Monte - dziękuję! icon_smile.gif To nawet lepsze niż Allegro, lubię obejrzeć przed zakupem icon_smile.gif
anita
CYTAT(Ewelinek @ Mon, 05 Dec 2011 - 22:39) *
Są jak najbardziej icon_smile.gif Zakupiłam dla męża we wrześniu. Używany jest codziennie, póki co spisuje się rewelacyjnie.

a pamiętasz po ile były? na stronie nie widzę ceny
agabr
ja sobie wybralam kubek w kolorze lakieru .lubie te moje male psychopatyczne odpały;).b
anita
ale jakiego lakieru? do paznokci, lakieru samochodu? icon_wink.gif
agabr
nie no co Ty ,do lakieru samochodu icon_wink.gif.b
okko
Ja oczywiscie tez musze kupic czerwony- jak samochód icon_smile.gif
naples
My kupiliśmy już teściowi na świeta zwykły niemarkowy kubek termiczny z grzałką do samochodu.
Jako, że on zapalony narciarz, to wygrawerowaliśmy mu logo narciarza i imię z nazwiskiem.
Kubek przyszedł i jestem bardzo zadowolona, grawer super, nic nie przecieka i szybko się nagrzewa w aucie. Myślę, że teściu się ucieszy icon_smile.gif
okko
Czy ktos sie wybiera może do Złotych tarasów? Bo nigdzie nie ma czerwonego Contigo- moze tam jest bo ja musze miec czerwony moze tam bedzie?
Ika
CYTAT(okkko @ Sun, 08 Jan 2012 - 23:15) *
Czy ktos sie wybiera może do Złotych tarasów? Bo nigdzie nie ma czerwonego Contigo- moze tam jest bo ja musze miec czerwony moze tam bedzie?


Ja prawdopodobnie będę, a nawet jeśli nie to mogę po prostu specjalnie podjechać, żaden problem. No i będę niedługo w Krakowie icon_smile.gif
okko
Ika jak zwykle jestes wielka blagam.gif
Ale nie specjalnie nie jedź raczej to nie jest sprawa zycia i smierci

A kiedy w Krakowie bedziesz ?
Ika
Oj tam, to "specjalnie" to nie jest wyprawa na drugi koniec miasta, ZT są w samym centrum, ciągle się człowiek w okolicy przewija icon_wink.gif Naprawdę, żaden problem. Podlinkuj mi tylko który model Contigo chcesz (są różne i w różnych cenach - to wiem, bo już jakiś czas temu byłam w ZT żeby te kubki "obwąchać" icon_wink.gif)
A w Kraku będę w zasadzie za parę dni icon_biggrin.gif W czasie mazowieckich ferii.
okko
O tai jak na tej aukcji

https://allegro.pl/kubek-termiczny-contigo-...2047264523.html

Nie Aria- sa w podobnej cenie.

I chodzi mi o czerwony nie malinowy czy rózowy.

A planujesz jakies spotkanie w Krakowie?
Ika
Dobra, zarejestrowałam, będę szukać icon_smile.gif
Spotkania żadnego nie planuję w sensie organizacyjnym, ale jeśli jakieś byłoby, to nie pogardzęicon_wink.gif Natomiast jako że będę dobrych kilka dni, to w razie czego z kubkiem możemy się jakoś zgrać indywidualnie.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Ika
Czy ktoś testował kubki termiczne z Coffeeheaven?




P.S. Roso, ja nie wiem, czy Contigo przeżyje lot z dachu samochodu... Śmiem wątpić, czy jakikolwiek przeżyje, chyba że są jakieś termokubki produkowane specjalnie dla SWAT icon_wink.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Ika
Ja akurat kubków na dachu jakoś nie stawiam, ale już mi się zdarzyło, że mi na światłach pieszy zdjął z dachu mój organizer wielkości cegły i podał przez okno icon_smile.gif więc rozumiem odruch.
mamami
To ja też poczekam czy ktoś zaproponuje coś tańszego, bo Contigo mnie zachwyciły ale cena... brrr... co prawda za chwilę mam urodziny, ale mimo wszystko wolałabym nie wydawać aż tyle na kubek.

Ika ja będziecie sie organizować w Krakowe koniecznie dajcie znać, bo ja baaardzo chętnie.
okko
Rosa ja ci polecam kubek z tchibo- miałam chyba 4 lata teraz sie zamkniecie zepsuło- jest takie jak w termosach stalowych- przyciskane
jest szczelny, trzyma ciepło w miare nie jest szczególnie piekny ale i nie obrzydliwy 37.gif w kilku wersjach kolorystycznych- gdyby był czerwony to bym kupiła dla siebie





Ja uzywam włąsciwie codziennie- jeżdze do pracy z kawa i po drodze te pól litra wypijam.

Dostałam na urodziny pieniadze od siostry i mam sobie cos kupic wiec sobie kupie- pod warunkiem ze bedzie czerwony 06.gif

Ila
Za tydzien w ofercie Tchibo ma byc taki kubek.
Czy ktos zna, uzywal, warto?
Pilawianka
okko dzięki za tego posta. Właśnie zamówiłam turkusowy w tchibo (co prawda do karoserji mi nie pasuje ale cóż, wybaczam) do dziś jest w promocji za 30 zł
wiktore
Jejku ja tez szukam jakiegoś kubka- kóry by trzyam dobrze ciepło i ne kosztowal tyle co contigo, chociaz przyznaję, ze jest powalający.
Dla ogólnej informacji mam jeden - mąż kupil kiedys na stacji orlen bodajze- w ogole nie trzyma temperatury.
Mariena
A ja kupiłam dzisiaj w Biedronce kubek termiczny za 19,90. Podejrzliwie na niego patrzyłam ale zaryzykowałam. Do wyboru było kilka modeli, i kolorów (niestety - czerwonego brak przynajmniej w tym sklepie). Ja kupiłam śliczny zielony (kolor jak z Contigo). I wyobraźcie sobie - na razie jestem tylko po jednej próbie, bo po umyciu wlałam do niego wrzątek i zakręciłam. Kilka razy potem sprawdzałam (mój otwiera się wciskając guzik na wieczku - trochę jak w termosie, tylko guzik jest wielkości opuszki kciuka), ciągle była gorąca. Jak po ponad 3,5 godzinach postanowiłam skończyć test - oparzyłam się wrzątkiem przy opróżnianiu kubka!
Czyli - trzyma ciepło.
Podobno (tak napisali) ma podwójne ścianki ze stali, wygląda porządnie, faktycznie jest metalowy, lakierowany. I jest zakręcany. I nic mi nie wyciekało z niego, jak go trzymałam do góry nogami i machałam nim.
Mam nadzieję, że ciągle taki będzie - jutro rano biorę w nim do samochodu kawę - jak się sprawdzi - w drodze powrotnej kupię drugi 06.gif , może w innym kolorze... Bo cena nieporównywalna do Contigo 29.gif ( a narobiłyście mi na niego "smaka")
Mariena
I popatrzylam sobie jeszcze na te kubki z Tchibo - i mój ma identyczne wieczko, tzn. otwieranie zaworka.
Ika
CYTAT(Mariena @ Thu, 12 Jan 2012 - 21:58) *
A ja kupiłam dzisiaj w Biedronce kubek termiczny za 19,90.


W Biedronce...??
Byłam wczoraj po jakieś drobne zakupy, ale kubków termicznych tam nie widziałam...
Pilawianka
Dziś specjalnie w biedronce się rozglądałam i kubków brak. Na ich stronie też nic o kubkach nie ma.
Jakieś 2 miesiące temu mieli kubki, może Marieny biedronce zostały.

Pozostało mi czekać niecierpliwie na przesyłkę z tchibo.
Mariena
Hej - naprawdę były, nawet dziś miałam w drodze do pracy i w pracy mi się przydał. I zdał egzamin śpiewająco! W samochodzie nawet raz mi śmignął z siedzenia pasażera na podłogę ( z zaliczeniem drzwi, dość mocno - przy nagłym skręcie) - nic się nie wylało, nie potłukło, jak dla mnie - na razie super. Jutro idę kupić drugi, na wszelki wypadek icon_smile.gif
Ale to dziwne byłoby, żeby tylko w mojej Biedronce były, bo było ich naprawdę dużo - kilkadziesiąt różnych pudełek.
Mariena
Specjalnie dzisiaj zrobiłam rekonesans po miejscowych biedronkach ( w mojej miejscowości są aż 3) - kubki są tylko w jednej. W tej samej są np.termosy z komplecie z kubkiem termicznym.
Może to jest tak, że wśród Biedronek są ważniejsze i mniej ważne? I mają inne zaopatrzenie?

I kupiłam sobie dzisiaj drugi - bo znalazłam czerwony 06.gif
agrafkaa
u nas też były dawno i właśnie miałam zapytać czy się sprawdzają
MamaJulki
CYTAT(Mariena @ Sat, 14 Jan 2012 - 15:33) *
Może to jest tak, że wśród Biedronek są ważniejsze i mniej ważne? I mają inne zaopatrzenie?

I kupiłam sobie dzisiaj drugi - bo znalazłam czerwony 06.gif



dokładnie tak jest - nie zawsze mają ten sam asortyment, zależy od położenia Bierdonki, wielkości itd...
Elle_
CYTAT(Ika @ Tue, 10 Jan 2012 - 00:13) *
Czy ktoś testował kubki termiczne z Coffeeheaven?
P.S. Roso, ja nie wiem, czy Contigo przeżyje lot z dachu samochodu... Śmiem wątpić, czy jakikolwiek przeżyje, chyba że są jakieś termokubki produkowane specjalnie dla SWAT icon_wink.gif


Ja testowałam przez jakiś czas, ale jak dla mnie kubek był wykonany z materiałów kiepskiej jakości. No i napoje szybko traciły ciepło. Generalnie nie polecam. icon_neutral.gif
Kupiłam mężowi w tamtym roku Bodum. Wyjechał z nim na narty i był bardzo zadowolony. Używa go do tej pory. Idę dzisiaj do Biedronki, ciekawe czy te kubki jeszcze będą.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Ika
CYTAT(użytkownik usunięty @ Mon, 16 Jan 2012 - 12:24) *
cytowany post usunięto


W gazetkach tez ich nie ma, podejrzewam, że po prostu u Marieny w Owadzie im zostały i wyprzedają induwidualnie.
Mika
te kubki to musiały daaaaawno temu być albo w określonych placówkach
ja zajeżdżam prawie codziennie w drodze do domu i nie widziałam żadnych kubków od 8 miesięcy co najmniej
były w zestawach kubek+termos ale to były zwykłe,z nakładaną przykrywką i odsuwanym "dziubkiem"
jaAga*
Właśnie byłam w Biedronce po śniadanie - w mojej są i to dość spory wybór- przecenione na 15 zł.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.