To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Psta cukrowa z allegro

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Siunia
Kochane dziewczyny,
Próbowałam zrobić sama pastę cukrową, celem skutecznej depilacji.
W internecie całe mnóstwo przepisów, więc niby nic trudnego. A jednak...
Efekt: 2 zniszczone pojemniki plastikowe. 1,5 kg cukru, trochÄ™ miodu i kilka cytryn - zmarnowane.
Pasty jak nie miałam, tak nie mam.
Wiem, że np. na allegro sprzedają gotowce. Ale czy któraś z Was może kupiła i może polecić z czystym sumieniem?
Ja już się nie podejmę samodzielnego wykonania, gdyz te kilka prób mnie skutecznie zniechęciło.
Acha, interesuje mnie ta opcja, gdzie nie trzeba korzystać dodatkowo z bawełny - nie ma działać jak wosk, tylko przylepiasz "to coś" i odrywasz icon_wink.gif
Wszelkie woski i woskopodobne cuda mnie nie interesujÄ….

- Siunia
Potwora
Kupiłam kiedyś pastę w takiej beczułce brązowej. Ja nie wiem czy jest dobra czy nie i czy ja aby potarafię ją używać 29.gif w każdym razie wszystko dokoła mam lepiące a włosy jak były tak są. Jednak chyba wolę wosk na ciepło, mój ulubiony to wosk Home Institute ale nie wiem gdzie go teraz można kupić, już dawno znikł mi z oczu.
Mika
a wosk nie cukrowy ale bezpaskowy,skuteczny i łatwy w obsłudze?
bo ja się przerzuciłam i zadowolonam icon_wink.gif
jest równie dobry jak pasta i nie powoduje podrażnień
Netline siÄ™ nazywa i jest na all
kiedyś widziałam i wersję cukrową tej firmy ale nie próbowałam
Siunia
dziewczyny, dzieki za odpowiedź.
Mika, skusiłas mnie ... Znalazłam to na allegro i jutro pewnie zamówię.
Szukam czegoś co szybko pomoże mi rozprawić się z niechcianym owłosieniem, najlepiej bezboleśnie i bez podrażnień.
Wielkie dzieki.
Jak kupie i wypróbuje to dam znac.
pozdrawiam

- Siunia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.