To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

laparoskopia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

czarna01
[code][/code]Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa. Od 16 miesięcy staram się zajść w ciąże i niestety bezskutecznie icon_sad.gif Niedawno lekarz stwierdził u mnie PSO. W poniedziałek idę na laparoskopie i mam nadzieję, że w krótce zajdę w ciąże. Strasznie się denerwuje. Czytałam, że zabieg laparoskopii trwa do godz i nieraz w ten sam dzień wychodzi się do domu, ewentualnie zostaje dobę. Mi lekarz powiedział, że tydz będę leżała w szpitalu. Wy też tak miałyście?
jaAga*
Ile leży się w szpitalu po laparoskopii zależy w sumie od szpitala i od tego jak kto przejdzie operację. Ja zabieg miałam w środę, do domu wyszłam na przepustkę w sobotę, wypis miałam dopiero w poniedziałek.
matylda315
Ja miałam zabieg we wtorek - wyszłam w poniedziałek...pojawiło się niewielkie krwawienie i stąd ten dłuższy czas .
asas87
ja też siedziałam 3 dni bo mnie pobolewał strasznie zszywany jajowó i miałam jeszcze gdzies sporo krwi (pękł mi jajowód w ciąży jajowodowej stad ta krew) ale inne dziewczyny dostawały wypis następnego dnia, np.dziewczyna która lezała obok mnie miała laparoskopie o 14 a następnego dnia o 11 miała juz wypis.
bumbum
Kiedy zostaniesz wypuszczano po laparoskopi zalezy w gruncie rzeczy od Twojego samopoczucia.
Mnie wypuszczona w 3 dobie,źle zniosłam zabieg ale dziewczyna obok mnie wyszła już po pierwszej dobie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.