To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Krem do twarzy 30+

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ania32sz
Jak w temacie. Jaki na dzień, jaki na noc. Ja mam cerę wrażliwą, z widocznymi naczynkami, często przesuszoną. Bardzo często pojawiają mi się różne krostki, czasami mam ich więcej niż jako nastolatka.
lena77
rozne, rozniste. ostatnio kupuje probki tych bardzo drogich. teraz la prairie, skin caviar de luxe. nie jestem w stanie wydac takiej kwoty na pelnowymiarowe pudelko, wiec zadowalam sie 5 ml probka, starcza na dosc dlugo, stosuje to na noc.
na dzien stosuje bb cream, obecnie missha, perfect cover, ktory laczy w sobie krem przeciwzmarszczkowy i podklad. i jestem zadowolona, bo bez podkladu ani rusz a nie lubie miec duzo warstw na twarzy
Latte_macchiato
La roche Effaclar do trądzikowej cery i Dermika GOLD krem energia młodości 35+ dzień/noc ..cena przystępna krem rewelacyjny dla mojej skóry ..

ostatnio skończyły mi się i dałam się namówić w drogerii na krem Evitte Soraya 30+ ..cena 10 do 12zł ! używam od około 2 tygodni i jestem zadowolona ! TEN
grubassek:)
a ja jestem bardzo zadowolona z Vichy- nie uczula i jest bardzo wydajny
Dirty Diana
Eucerin, moja ulubiona marka kremów do twarzy. Cerę mam wyjątkowo wrażliwą.
ciacho
ja po przetestowaniu różnych kremów najlepiej toleruję kremy Ziaja - teraz stosuję serię Sopot rozświetlającą
ulla
Ja lubiÄ™ AA. Pod oczy Olay.
ania32sz
CYTAT(ulla @ Sat, 17 Dec 2011 - 17:29) *
Ja lubiÄ™ AA. Pod oczy Olay.


Z AA to ten 30+ przeciwzmarszczkowy? Patrzyłam dziś na niego.
KlaudiaGuza
To ja podbiję temat. Miałam napisać nowy odnośnie kremów p.zmarszczkowych ale znalazłam ten więc się podepnę jeśli można icon_smile.gif

Ja jeszcze przed 30 r.ż., ale myślę żeby już zacząc używać jakiś kremów na zmarszczki. Powinno się robić peeling twarzy, ale mnie się zwyczajnie nie chce. Po wykąpaniu dziewczyn i umyciu się marzę tylko o tym żeby jak najszybciej coś wklepać i położyć się spać. Nie znam się na kremach bo przeważnie używam NIvea soft. W grudniu sprawiłam sobie Vichy normaderm promat- myśląc że drogi to będzie dobry. Po kilku dniach stosowania wyraźnie cerę mi zmatowił ale nie dość że mi wysuszył skórę to dostałam jakiś krostek na czole i tyle mojej przygody z Vichy.
Od kilku dni stosuję Lirene dermo program na noc. Jeszcze za wcześnie żebym mogła o nim co kolwiek powiedzieć, może któraś z Was takiego używała??? Polećcie mi coś dobrego i sprawdzonego do cery mieszanej skłonnej do podrażnień.
truska
Ja tez pilnie poszukuję kremu, w sumie moze byc 30+ , mam tez strasznie suchą cerę, naczynkową, macę przebrawień i krostki, dodatkowo jest strasznie ziemista.

A tak przy okazji , moze któras z was stosowała fajny peeling własnie to trakiej cery.
pcola
Na noc stosuję krem z kwasem migdałowym z Clareny, a na dzień różnie - mam półtłusty Oeparol z olejkiem z wiesiołka, mam nawilżający z Vichy Aqualia Antiox (mam fluid i krem z tej serii). Nie mogę zbyt długo stosować kosmetyków z jednej serii bo mnie uczulają icon_sad.gif Cerę mam suchą, płytko unaczynioną, skłonną do podrażnień, które skutkują wypryskami (do 27 roku życia nie wiedziałam, co to problemy z cerą - po urodzeniu dziecka mi się porobiło).
Aha, zimÄ… stosujÄ™ kremy dr Eris.
mama Adania
bardzo polecam krem dermika nawizajaco -regenerujący a do tego z tej samej serii krem pod oczy meritum (trzymaj w lodówce:)
asdfghjklzxcvbnm
Mam cerę naczynkową, suchą, skórę alergiczną baardzo. Służy mi clinique do cery naczynkowej. Ostatnio miałam też do naczynkowej Norela- też był całkiem dobry.
olazdaleka
Ja uzywam Bio Oil a jak wychodze z domu to bb krem. Cera sucha i naczynkowa.
KlaudiaGuza
Ja dr Eris używałam kiedyś żelu do twarzy- był idealny do mojej cery. Potem został wycofany ze sprzedaży. Weszłam właśnie do internetowego sklepu Eris i ceny kremów mnie powaliły 37.gif Kiedyś nie była to aż tak droga firma.
ania32sz
Ja zakupiłam sobie krem AA 30+ i krem pod oczy z tej serii, mleczko i tonik. Wszystko ok. Wreszcie przestały mi wyskakiwac krosty, a tez jako nastolatka nie miałam ich wcale, dopiero po ciązy hormony zaczeły wariowac. Ale może to dlatego, że poprzedni krem uzywałam zbyt długo. Slyszałam ostatnio, że krem powinno się zmieniać na inny jak tylko konczy się opakowanie. Teraz będąc na zakupach kupiłam sobie jakis nowy krem AA 30+ z kwasem hialuronowym i z Q10. Zobaczymy.
rysa154
ja tez poelcam vichy aqualia...jak dla mnie najlepszy!
cybermama
ja też bardzo lubię kremy i pozostałe kosmetyki z serii Ziaja

ostatnio będąc u kosmetyczki dowiedziałam się, że wiele dostepnych kosmetyków wiodących marek, które są bardzo drogie, jest po prostu przereklamowane. I właśnie Kosmetyczka zaczęła zachwalać Ziaję, że się bardzo poprawiła i ma bardzo dobrej jakości kosmetyki i wypuścili również serię kosmetyków, na której pracują salony kosmetyczne i to te dobre salony.

Więc nie zawsze cena idzie w parze z jakością.
Macio
Ja tego nowego na noc BIO z czarną perłą używam Soraya. Całkiem fajny!
KlaudiaGuza
z ta Ziają to się zgodzę. Moja bratowa- kosmetyczka również sobie chwali tą firmę. Co prawda w salonie na tych kosmetykach nie pracują ale sama ich używa. Mnie akurat nie podchodzą.
Magawit
Mnie "zwykła" Ziaja podrażnia. Za to wychwalam sobie serię ZiajaMed. Można dobrać do konkretnych problemów cery
użytkownik usunięty
Do tej pory pasował mi tylko krem clinique, ostatnio stałam się fanką tołpy. No świetny i cena przystępna bardzo.
Graz
JUlly, a jaki Tołpy?
Orinoko
Ten krem z wiesiołkiem Oeparol całkiem całkiem - mi bardzo podszedł, za to Ziaja Med niestety - totalnie nie daje rady przy mojej suchej skórze.
Efekt zerowy.
Użytkownik usunięty
Na dzień mam Dermikę i jest bardzo fajna. Teraz marzy mi się serum Lumene. Na noc robiony krem icon_smile.gif
Graz
CYTAT(Orinoko @ Mon, 23 Apr 2012 - 21:40) *
Ten krem z wiesiołkiem Oeparol całkiem całkiem - mi bardzo podszedł, za to Ziaja Med niestety - totalnie nie daje rady przy mojej suchej skórze.
Efekt zerowy.


a mnie niestety krem z wiesiołkiem nie podszedł, pozostaje mi łykanie tabletek icon_smile.gif
pomidorro
[użytkownik x] przyłączam się do pytania..jaki Topły? bo zamierzam kupić. Na ich stronie jest promocja..do kremu dorzucaja serum gratis...za 50 zł dwa kosmetyki icon_smile.gif ale są różne rodzaje ....i nie wiem który wybrać.
aneea
Ja też bardzo polecam ToÅ‚pÄ™, kupiÅ‚am wÅ‚aÅ›nie ostatnio u nich zestaw krem + serum .
Używam zestawu 35+ lekkiego, przede wszystkim kremem jestem zachwycona – nie wiem co tam dali, ale rewelacyjnie dziaÅ‚a na mojÄ… mieszanÄ… cerÄ™, znacznie ograniczyÅ‚ wystÄ™powanie jakichÅ› niespodzianek i przetÅ‚uszczanie, chociaż nie jest stricte do cery problematycznej.

ToÅ‚pa ma też Å›wietny żel do mycia twarzy peelingujÄ…cy na temat reszty kosmetyków siÄ™ nie wypowiadam, bo temat dot. kremu do twarzy , ale ogólnie bardzo polecam.
pomidorro
https://sklep.tolpa.pl/tolpa-dermo-face-pro...5085,4672).aspx
to ten krem?
tak czytam o tych kosmetykach i jak zwykle nie mogÄ™ siÄ™ zdecydowac...

Edit:nie wiem tylko czy mogę zalinkować 29.gif Jak coś to wykasuję ....
KM
CYTAT(pomidorro @ Thu, 26 Apr 2012 - 16:17) *
https://sklep.tolpa.pl/tolpa-dermo-face-pro...5085,4672).aspx
to ten krem?
tak czytam o tych kosmetykach i jak zwykle nie mogÄ™ siÄ™ zdecydowac...

Edit:nie wiem tylko czy mogę zalinkować 29.gif Jak coś to wykasuję ....


Na pewno nie ten, Jully młoda dziewczyna, gdzie jej do 35+
Piśka
Ja ostatnio zakochałam się w Vichy Idealia. Świetnie się wchłania, zapach boski, no i cera wygląda rewelacyjnie. Takiego kremu szukałam od dawna.
użytkownik usunięty
Nie zauważyłam, że były pytania do mnie w tym wątku. Przepraszam. Mam ten tołpy i cały czas jestem bardzo zadowolona.

https://sklep.tolpa.pl/LIPIDRO-Odzywczy-kre...,2877,281).aspx
iff
ja uzywam lirene do cery suchej hydroodbudowa, pierwszy krem, po ktorym nic mi sie nie luszczy
nataliakoziol
Całkowicie naturalny, polski krem do skóry wrażliwej i trądzikowej pojawia się w ofercie sklepu internetowego https://rio-kosmetyki.pl/kremy-do-twarzy/32...5108710330.html . Nawilżenie w tym kremie łączy się z regulacją sebum, więc twarz się docelowo nie świeci. Jak wpiszesz podczas składania zamówienia kod 3HRABAT to masz 20% rabatu = kod ważny do 31.08.23
nataliakoziol
Całkowicie naturalny, polski krem do skóry wrażliwej i trądzikowej pojawia się w ofercie sklepu internetowego https://rio-kosmetyki.pl/kremy-do-twarzy/32...5108710330.html . Nawilżenie w tym kremie łączy się z regulacją sebum, więc twarz się docelowo nie świeci. Jak wpiszesz podczas składania zamówienia kod 3HRABAT to masz 20% rabatu = kod ważny do 31.08.23
nataliakoziol
Całkowicie naturalny, polski krem do skóry wrażliwej i trądzikowej pojawia się w ofercie sklepu internetowego https://rio-kosmetyki.pl/kremy-do-twarzy/32...5108710330.html . Nawilżenie w tym kremie łączy się z regulacją sebum, więc twarz się docelowo nie świeci. Jak wpiszesz podczas składania zamówienia kod 3HRABAT to masz 20% rabatu = kod ważny do 31.08.23
śrubka
Ja kupuję różne kremy, co jakiś czas zmieniam, nie mam jednego ulubionego
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.