To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Muzyka ;)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Arwena.
Mamy już płytę z kołysankami, teraz może coś do tańczenia? Znacie, polecicie?
Agga
Moja do tej pory uwielbia Bebe Lilly i zawsze przy tym tanczy.



Ps. Ale jak to mozliwe,ze ruda ma juz 3 lata 37.gif .
Joanna 81
U nas sprawdzają się piosenki Fasolek, Natalki Kukulskiej, z Akademii Pana Kleksa i inne tego typu icon_smile.gif Łatwo wpadają w ucho, są świetne do tańczenia i wspólnej szalonej zabawy 06.gif
Agnieszka AZJ
Miś i Margolcia, Majka Jeżowska - ulubione moich córek.


I świeżutkie piosnki z Teatru Roma. Był jeszcze dwupłytowy album z wszystkimi piosenkami z musicalu "Akademia Pana Kleksa", ale już go nie widzę icon_sad.gif
Agnieszka AZJ
Jest jeszcze taka płyta Jazz for Kids, ale moim dzieciom podobała się znacznie mniej niż mnie samej icon_wink.gif
Ewcia!

Też potwierdzam Miś i MArgolcia,
jeszcze Turnau Księżyc w misce
oraz starocie Kukulskiej - Puszek Okruszek i inne


i jeszcze Różne icon_smile.gif znalazłąm, z jedną z moich ulubionych "kolorowe kredki"
Arwena.
Dziękuję, coś wybierzemy.

Zapomniałam zaznaczyć w pierwszym poście, że niekoniecznie mają to być dziecięce głosiki- raczej dorosłe icon_smile.gif.

Teatr Roma jest zachęcający - i ten Turnau.

Ps. Agga niech Ci będzie - ze dwa miesiące do trzech lat brakują icon_wink.gif
polasia
Moi chłopcy uwielbiają piosenki Ewy Bem z muzyką Jerzego Wasowskiego.
Niektóre teksty są trochę archaiczne (piosenki z dzieciństwa Ewy Bem) ale świetnie zaśpiewane i zagrane (zespól A. Jagodzińskiego). W książeczce są wszystkie teksty i ładne ilustracje.
Agga
CYTAT(Arwena. @ Thu, 08 Dec 2011 - 09:16) *
Ps. Agga niech Ci będzie - ze dwa miesiące do trzech lat brakują icon_wink.gif



Ale jak to 37.gif 37.gif 37.gif

Przeciez niedawno ona byla taka malenka i zdjecia z chrztu dawalas.
Poza tym na zlocie pamietam ja malutka w wozku,tylko to chyba nie byl ostatni zlot icon_rolleyes.gif .
agabr
Akademia Pana kleksa z Romy .Margolcia .Marzy mi sie plyta z takimi tradycyjnymi kawalkami dla dzieci .b
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.