To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

klocki drewniane z Biedronki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

A_KA
Takie w sporym kubełku, plastikowym. U góry mają sorter. Kosztują coś koło 40 zł, dokładnie nie pamiętam. Macie je może? Myślicie, że warto kupić? Szukam czegoś w tym stylu dla Adama. W Smyku widziałam kiedyś, grubo ponad dwa razy droższe. Ilościowo, a przynajmniej pojemnościowo chyba takie same.
Tusia8
Moim zdaniem warto! Emilka dostała takie klocki 2 lata temu na gwiazdkę, klockom nic się nie dzieje, farba nie odpryskuje. Ja polecam z czystym sumieniem icon_smile.gif
A_KA
CYTAT(Tusia8 @ Wed, 07 Dec 2011 - 23:18) *
Moim zdaniem warto! Emilka dostała takie klocki 2 lata temu na gwiazdkę, klockom nic się nie dzieje, farba nie odpryskuje. Ja polecam z czystym sumieniem icon_smile.gif


Dzięki Tusia! icon_smile.gif
Agnelka25
Ja także polecam Julia dostała rok temu na Mikołaja i cały czas się moje dzieciaki bawią.
W tym roku Mikołaj dostał od Mikołaja, więc teraz będą bawić się 2 kompletami 03.gif
lillo
My także je mamy i świetnie się sprawują . Mogę polecić z czystym sumieniem 06.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
agniesia :)
My też mamy te klocki i należą do ulubionych zabawek młodego icon_smile.gif
Co do innych zabawek zgadzam siÄ™ z malowanÄ… lalÄ… icon_smile.gif
A_KA
No w sumie to ja też się jeszcze nie zawiodłam na zabawkach z Biedronki icon_smile.gif. Dużo tego nie było co prawda, ale z każdej byłam zadowolona. W każdym razie chciałam zapytać o TE konkretne klocki, jednak wolałabym nie wywalać nawet tych 40 zł icon_wink.gif.

Już są zakupione icon_smile.gif. Nawet nie wiedziałam, że są w dwóch wersjach - dla chłopców i dla dziewczynek.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.