To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

PILNE!!! potrzebuje pomocy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

madzialenna
Dziś się dowiedziałam że mam zapalenie układu moczowego, lekarz przepisał mi urosept i nospę. Ale mnie strasznie boli brzuch z tego powodu i nie wiem czym mogę uśmierzyć ten ból.
anax
Nie wiem czy pomogę ale może jakieś ciepłe okłady na brzuch.i zwykły paracetamol.
matylda315
Jakiś czas temu przerabiałam ową dolegliwość raz na kilka tygodni...bardzo szybko i skutecznie działa Furaginum icon_smile.gif kosztuje grosze , ale niestety jest na receptę...

Nic innego mi nie pomagało tylko to...aaa...i w krytycznej sytuacji ( krwiomocz ) podziałał Ciprionex ( antybiotyk ...)

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia icon_smile.gif
Ewelinek
Furagina jest już dostępna również bez recepty.

Madzialena, przeciwbólowo możesz wziąć Paracetamol lub Ibuprofen. Jaką dawkę nospy bierzesz? Jeśli 40mg to weź sobie 2tabletki na raz. Jeśli ból będzie utrzymywał się przez niedzielę lub się nasili to natychmiast albo najpóźniej w poniedziałek rano śmigaj do lekarza.

matylda315
CYTAT(Ewelinek @ Sat, 10 Dec 2011 - 22:18) *
Furagina jest już dostępna również bez recepty.


OOOO...dobrze wiedzieć icon_smile.gif dzięki za info .
madzialenna
CYTAT(Ewelinek @ Sat, 10 Dec 2011 - 22:18) *
Madzialena, przeciwbólowo możesz wziąć Paracetamol lub Ibuprofen. Jaką dawkę nospy bierzesz? Jeśli 40mg to weź sobie 2tabletki na raz. Jeśli ból będzie utrzymywał się przez niedzielę lub się nasili to natychmiast albo najpóźniej w poniedziałek rano śmigaj do lekarza.


Biorę właśnie też przeciwbólowe Ibuprom max do tego 2x nospe no i urostpt, ból czasami mija 32.gif ale jednak przez większość czasu jest ze mną 32.gif a jeszcze robię sobie ciepłe okłady na bolące miejsce, pomaga na chwilkę ale zawsze coś.
Oczywiście już postanowione że jutro idę do lekarza, pokarzę mu wyniki z pogotowia, bo właśnie w piątek byłam na pogotowiu i siedziałam tam 6 godzin aż zrobią wyniki w między czasie dali mi dwie kroplówki, dopiero po drugiej przestało boleć. Może lekarz rodzinny coś na to poradzi icon_confused.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.