To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jak się skończył film Jestem legendą"

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

katiek
Przed chwilą na tvn? Oglądałam do ataku tych bestii, Smith zdetonował ładunki i potem poszedł w stronę schodów wołając Annę. I wtedy syrenę włączył syn. Zanim sytuację opanowałam w tv leciały napisy końcowe 21.gif . W związku z powyższym ciekawość mnie zżera.
As-ia
Uciekli razem do laboratorium i okazało się,że lek podany temu uwięzionemu potworowi zaczął działać.TO "coś" zaczęło się zmieniać w człowieka.Niestety reszta potworów szybko pojawiła się w laboratorium ,Smith próbował do nich krzyczeć,że ma lekarstwo i chce pomóc,ale to nic nie dało.Smith wprowadził Anne i jej syna do takiego jakby schronu ,podał Jej krew tego potwora ,który uległ przemianie i powiedział,że to jest szczepionka. Sam wyciągnął zawleczkę od granatu i gdy potwory się przebiły przez szybę rzucił się na nich. Anna dotarła z synem do miejsca gdzie przebywali zdrowi ludzie ,przekazała szczepionkę w fiolce i opowiedziała historię Smitha icon_wink.gif

To tak po krótce icon_wink.gif

Fajny film ,ślubny mnie namówił i nie żałuje,że obejrzałam icon_wink.gif
AsiaKG
Generalnie to ma dwa zakończenia 06.gif

To optymistycznie zostało odrzucone przez realizatorów:

https://niezlekino.pl/2008/03/06/i-am-a-leg...sze-zakonczenie
madzialenna
Powiem że to optymistyczne zakończenie bardziej mi się podobało 03.gif Film super, również cieszę się że go obejrzałam
Arwena.
A książka skończyła się zupełnie inaczej icon_wink.gif
Fiefiora
Arwena a jaki tytuł ma książka?
katiek
Dzięki icon_smile.gif
Arwena.
CYTAT(Fiefiora @ Sat, 10 Dec 2011 - 10:29) *
Arwena a jaki tytuł ma książka?



Jestem Legendą icon_wink.gif Teraz to już tylko wydanie z Willem Smithem na okładce ( książka jest z 1954 r;)) , nie wiem czy można gdzieś dostać inne.
mazia
CYTAT(madzialenna @ Sat, 10 Dec 2011 - 11:13) *
Powiem że to optymistyczne zakończenie bardziej mi się podobało 03.gif Film super, również cieszę się że go obejrzałam


Reczywiście to drugie zakończenie lepsze. A film oglądałam po raz kolejny z zapartym tchem-super!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.