To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Firma kurierska

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

corti
W poniedziałek mam wysłac paczkę i jakies mi astronomiczne kwoty wychodzą w wyliczeniach na stronach firm kurierskich. Nie ukrywam jestem zielona w tej kwestii. Znałazłam jakąś firmę cwanapaczka korzystał ktos z niej bo ja pierwsze słyszę. Jaką firmę polecacie??
iwanka
Ja ostatnio wysyłałam pierwszy raz ze strony dwiepaczki.pl. Po określeniu gabarytów, wagi przesyłki, wyskoczyły mi propozycje różnych firm z cenami. Wybrałam najtańszą opcję, akurat DHL. Za 2 paczki, ciężke bo wysyłałam 4 koła samochodowe zapłaciłam 37 zeta (odległość z p-ktu A do B 600 km). Także polecam tę stronę.


agrafkaa
Ja też polecam dhl
Martucha_
Ja tez polecam DHL i dwiepaczki (czyli zamawiam dhl przez dwiepaczki). Zawsze w moim przypadku najtansza opcja.
paula22
Rowniez polecam DHL. Zastanawiam sie nad firma Schenker ktoras z was moze korzystala z ich uslug? Zamawialam na allegro i wlasnie ta firma kurierska wyslano a ja pierwszy raz o niej slysze.
corti
dzieki za pomoc icon_smile.gif
corti
Dziś ma być u mnie kurier z dhł zamówiony przez e polecane Dwie paczki icon_razz.gif i mam jeszcze takie pytanko czy wystarczy, że o pudło mam obklejone taśmą czy musze je jeszcze jakoś zapakować??
milutka
CYTAT(paula22 @ Sat, 10 Dec 2011 - 17:35) *
Zastanawiam sie nad firma Schenker ktoras z was moze korzystala z ich uslug?


Żeby móc skorzystać z ich usług, trzeba podpisać z nimi umowę.

Ja ostatnio chciałam dowiedzieć się, ile będzie mnie kosztować wysyłka bagażnika box poprzez kuriera, masakryczne ceny mi podawali 37.gif
paula22
milutka Ja u nich nic nie wysyłam icon_smile.gif zastanawiałam się tylko czy to dobra firma kurierska bo mi paczkę z allegro wieźli icon_wink.gif Pan okazał się bardzo miły i zadzwonił wcześniej ,tylko strasznie duże auta mająicon_smile.gif Pytała z ciekawośći bo pierwszy raz miałam kontakt z tą firma .
Tigerek
...bo Schenker zwykle zajmuje się zleceniami sieci czy umowami na wyłączność - obsługuje teżczęśto firmy i fabryki icon_smile.gif - stąd cena dla detalisty jest kosmiczna.

Najlepsze doświadczenie miałam z DPD - i jako klient otrzymujący paczkę (całodobowy monitoring gdzie jest paczka na stronce internetowej, włącznie z godzinami wejścia i wyjścia z sortowni; telefon od kuriera o której przyjechać; wniesienie paczki do domku, a nie zostawienie pod blokiem czy drzwiami) i jako nadający icon_smile.gif
naples
Ja znów nie polecam DHLa, mamy z nimi złe wspomnienia.
Wiele razy wysyłaliśmy różnorodne rzeczy firmą Opek czy Siódemką i zawsze było bez problemowo i zdecydowanie taniej icon_wink.gif
milutka
A na tej stronie dwie paczki to o co chodzi? muszę wysłać dwie paczki na raz?

edit: no i nie łapię się z wymiarami. Dziewczyny, muszę wysłać kurierem box na dach o wymiarach dł:130 szer:80, wys:40. wszędzie kolosalne sumy icon_sad.gif
milutka
Czy może mi ktoś pomóc gdzie mam wpisać numer nadania wysyłki, bo stronka po angielsku a ja nie znam języka

https://www.singpost.com/index.php?quickToo...TrackItem#Quick
gosiagosia
po lewej stronie jest jakby taka tabelka a w niej w 2 rzedzie, pierwsze od lewej track item...chyba 29.gif

jeszcze jest cos takiego https://www.speedpost.com.sg/redeliveryrequest.asp
milutka
Dzięki Gosiu, pan od którego kupiłam buzę też mi już wytłumaczył gdzie wpisać, tylko tak jak wspomniał wcześniej, może nie działać i rzeczywiście nie działa icon_sad.gif
gosiagosia
a powiedzial czemu?
milutka
CYTAT(gosiagosia @ Sun, 29 Jan 2012 - 22:50) *
a powiedzial czemu?


Nie, czekam dalej cierpliwie, niby twierdzi, że jak jest już numer nadania, to znaczy że wysłana jest.
jjusti18
Według mniej najlepsze opcje kurierskie można znaleźć na platformie https://www.ebox24.pl/paczka-za-pobraniem-kurierem . To firma, która zawsze dokłada wszelkich starań, aby zadowolić klienta. Portal prowadzony przez ludzi z ogromny doświadczenie w tej branży. Dzięki nim można znaleźć najdogodniejszą opcję dla siebie w jednym miejscu. Jak dla mnie jest to świetna oferta i uważam, że warto bliżej zapoznać się z portalem.
Pollaco
A to tylko opcja za pobraniem jest? Trochę słabo icon_sad.gif Nie ma czegoś bardziej uniwersalnego?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.