To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

XBOX + KINECT

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

McJAGNA
Mam w sumie jakąs potrzebę potłumaczenia i usprawiedliwienia bo prawda jest taka, że z jednej strony mnie trzęsie jak mam kupić taki gadżet z drugiej nie będe ukrywać, że oglądamy czasem TV i dzieci czasem grają na komputerze.

Żle się tez czułam jak kupowalismy TV. Szczególnie jak czytam w co drugim wątku jak to fajnie się żyje bez TV i jakie dzieci sa wtedy kreatywne a komputer to samo zło.

Jak dzieci chca pograc to korzystają z komputera mojego męża i tłoczą sie przy małym ekraniku.

I ponieważ to jest kolejna gwiazdka z prezentami a długoletnią tradycją jest, że wtedy dostają naprawdę cos ekstra droższego to pomyslałam o tym XBOXie. A ja mam trochę dosyc tych domków dla kucyków, lalek i innych. Właściwie to jakoś to przemyślałam i chociaz mi wstyd to poprosze Was o pomoc, bo chyba jednak kupimy im ta konsolę..

Tzn nie znam się na tym i nie wiem która wybrać 250 czy 4 GB, czy te kontrolory to są na baterie i zbankurutuje na nie, i ile powinno ich być czy slim jest lepsze od normalnego rozmiaru i czy można to ustrojstwo jakoś podłocząć do netu i ściągac gry ?

Kompletnie nie wiem jak się do tego przymierzyć.

Ja ktos by mi szepnął, że konsola to nie jest zło wcielone to też bym się lepiej poczuła.

Dzieki

Madziulek
A nie zastanawialas sie nad PS3 z zestawem z movem ? Mam porownanie, ten caly Xbox z kinectem jest mniej zabawny, mniej dokladny i bardziej...nie wiem jak to nazwac - "plastikowy" niz PS3. Gry na PS3 sa fajne, z movem bawimy sie cala rodzina.
I konsole to nie zlo wcielone icon_smile.gif
Latte_macchiato
Kiedy nosiłam się z zamiarem dużo czytałam o X-boxie i ps3, nawet na jakieś forum się zapisałam by dopytać i zdecydowałam się na ps3. Zatem polecam i jak moja poprzedniczka mówi . move jest super ! my też się bawimy.
Owca
Mamy x-boxa od wielu lat. Najpierw mąż sobie kupił zanim jeszcze się potomstwa dorobiliśmy, później nową wersję kupiliśmy młodemu. Czy zło wcielone to nie wiem, bo nie używam. Tzn. nie używałam aż do przedwczoraj icon_biggrin.gif Bo dopiero teraz dokupiliśmy kinecta i już mam zakwasy icon_wink.gif Kacper ma konsole od urodzenia, więc nie jest to dla niego jakaś wielka atrakcja. Gra od czasu do czasu i w zasadzie tylko w piłkę.
Nie potrzeba żadnych baterii, bo kontrolerem jest gracz icon_smile.gif Potrzeba tylko dobrej kondycji. Ja myślałam, że skoro przebiegnę bez zadyszki kilka km, to będę wymiatać, ale nic bardziej błędnego icon_wink.gif
Bawimy się świetnie, więc polecam. Co do danych technicznych nie pomogę, bo się nie znam, wiem jednak, że warto icon_smile.gif
Mi się gra bardzo dobrze, nic się nie zawiesza, nie potrzeba nawet zbyt wiele miejsca, nie wiem na czym polega dokładność lub jej brak w tego typu grach, bo nie mam porównania z innymi konsolami. Ten koleś na ekranie robi to co ja w tym samym czasie, więc chyba jest dokładny icon_wink.gif No i ładnie wygląda obok mojego plastikowego telewizora 01.gif
McJAGNA
Dzieki za odpowiedzi - przy okazji byłam wczoraj się dopytac w sklepie.

Wychodzi na to, ze ta 4GB ma pamięc wystarczająca tylko na zapisywanie sejwów (napisze z polska icon_wink.gif, a ta 250 GB można zapisywac całe gry sciągnięte z netu, bo oczywiście całe ustrojstwo podłacza się do internety co byłoby z jednej strony miłę bo nie bankrutowałabym na kolejne gry a z drugiej telewizor był kupowany właśnie by sie podłączyć do internetu, żebym mogła sobie na duzym ekranie ogądać moje seriale amerykańskie no i od pół roku nikt nie ma czasu ugryżć tematu.

A różnica w cenie jest więc jak to ma byc tak, że kupimy kolejny sprzęt i nic nie będziemy ściągać bo nie będzie komu przeczytać instrukcji to bez sensu.

Natomiast w Move są różdżki i pan powiedział, że jak dla siebie kupiłby Sony natomiast jak dla dzieci to kinect bo się zmęczą i będę miała spokój.

Tzn one i tak dostają szwungu szczególnie Mieszko który po obiedzie albo wieczorem biega dokoła stołu i wszędzie bo musi energię wydalić z siebie.

Nie wiem, cały czas się waham - z 10 strony TV jest w dużym salonie - jak jest za długo coś włączone to mnie drażni i każę wyłączać więc jest to lepsze rozwiązanie niż kiedy grają zabunkrowani w sypialni gdzie jest komp męża i nie widze i nie pamiętam jak długo grają.

Acha - ja w to grałam u mojego kuzyna - cała rodzina miała zabawę włacznie z moją ciocia i ojcem więc teoretycznie mogłoby być integrujące jakoś.

Hmmmmmmmmmmm... a czas leci
Madziulek
A jeszcze minusy kinecta - nie da sie grac w zle oswietlonym pomieszczeniu. Musi byc naprawde jasno. Jesli gra sie w 2 osoby, to trzeba miec naprawde duzo miejsca, zeby przy xboxie bylo wygodnie. Dodatkowo nie ma odtwarzacza bluray.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.