To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nawigacja jako prezent -ja zielona w tych sprawach

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

paula22
Nie wiedzialam gdzie umiescic temat wiec w razie czego przepraszam i prosze o przeniesienie. Wymyslilam ze pod choinke kupie mezowi nawigacje ale jjestem zielona jesli chodzi o te sprawy wiec prosze o pomoc. Szukam czegos dobrego w miare rozsadnej cenie.

Przepraszam za brak Polskich znakow ale w telfonie nie posiadam a zasieg z orange odmawia tu posuszenstwa.
pyzunia
Generalnie polecam wybrać się do jakiegoś sklepu z nawigacjami, zobaczyć, doradzić się sprzedawcy. Osobiście mam tomtoma, przy wyborze kierowałam się wielkością ekranu, jakie mapy ma w standardzie i z którego roku (mam mapy Polski i Europy), czy możliwe są aktualizacje map, czy bez problemu dokupię inne np USA.
Myślę, że mąż będzie bardzo zadowolony z prezentu.
ania_411
my tez mamy tomtoma. bardzo prosty w obsludze, czytelny. niestety przy zakupie nie zwrocilam uwagi na bardzo wazna rzecz: posiada tylko pamiec wewnetrzna, nie moge wlozyc karty z mapa :/
paula22
Dzieki dziewczyny napewno zwroce uwage na takie szczegoly. Mam jeszcze tydzien czasu do zakupu wiec chetnie poslucham innych rad. Mysle ze prezent jak najbardziej uszczesliwi meza.
Filip_inka
to ja sie podlacze jesli mozna.
Kilka dni temu dostalam olsnienia, ze taki prezent ucieszylby meza. On ma juz jedna, tez mu kupowalam ale nie byla najlepsza i neistety nie ma mapy Polski...
Diewczyny jaki jest kostz, tej ktora zachwalacie?
Abotak
TomTom, Garmin. 2 najlepsze i nie mowie o opiniach subiektywnych
Dokladnie ( o ile w Pl dostepne te modele) odpowiednio :

TomTom
Via LIVE 120

TomTom
GO LIVE 825

roznica w cenie ale ocena ta sama

nastepnie


Garmin
Nuvi 3790T

Garmin
Nuvi 3760T

Garmin
Nuvi 3760T

i sporo tansze acz nie ustepuja jakoscia tym wyzej
Garmin
Nuvi 205WT

mniej wiecej na tym samym poziomie kolejnych 10 Garminow, 3 TomTomy i 2 Navigony
Garmin Nuvi 1490T



najtanszy chyba Garmin z tych dobrze wypadajacych
Garmin Nuvi 2200




emilly
Ja mam Tom Tom xxl (czy jakoÅ› tak) i Garmina i wolÄ™ stanowczo ten pierwszy.
Abotak
CYTAT(emilly1975 @ Mon, 12 Dec 2011 - 09:54) *
Ja mam Tom Tom xxl (czy jakoÅ› tak) i Garmina i wolÄ™ stanowczo ten pierwszy.


a jakiego dokladnie Garmina i dlaczego konkretnie wolisz TomToma xxl ?
( pytania pomocnicze majace na celu ulatwienie wyboru autorce watku 08.gif )
agama76
moj maz ma Mante i bardzo sobie chwali

A.
emilly
CYTAT(Bogusia123456 @ Mon, 12 Dec 2011 - 10:11) *
a jakiego dokladnie Garmina i dlaczego konkretnie wolisz TomToma xxl ?
( pytania pomocnicze majace na celu ulatwienie wyboru autorce watku 08.gif )


Bo mam uboższą wersję Garmina 03.gif (dostałam w prezencie,bo nigdy sama bym sobie go nie kupiła icon_wink.gif ) Dokładnie taki . Niby łatwy w obsłudze,ale nie pasują mi kolory wyświetlane,sam kształt,no dziwny jest...
Jeżeli chodzi o inne GPSy z Garmina to nie wypowiem się za dużo 08.gif . Rok temu pożyczaliśmy od T. siostrzeńca Garmina Nuvi (miał zaktualizowane mapy) i T. wściekał się ,że swojego Tom Toma nie wziął icon_smile.gif Może to kwesta przyzwyczajenia.


P.S. Garmina oddałam w lato swojemu bratu i ten się cieszy icon_wink.gif Źle użyłam słowa "mam" (już nie mam icon_wink.gif ) Padł mu Sony bodajże...
paula22
Ale fajnie:) Piszcie dziewczyny ,im więcej opinii tym łatwiej będzie mi chyba wybraćicon_smile.gif
agrafkaa
CYTAT(agama76 @ Mon, 12 Dec 2011 - 12:12) *
moj maz ma Mante i bardzo sobie chwali

A.

I my też mamy mante
basiaw
Pytanie jakie oprogramowanie w mancie macie wgrane. Ja mam larka i mio, ale zamierzam kupić mapę tom toma. Tak naprawdę Paula, to jeśli kupisz jakąkolwiek nawigację z wejściem na kartę, na którą wgrasz oryginalną wersję tom toma lub inną dobrą mapę, to będziesz mieć dobrą nawigację. Swego czasu bardzo fajne były w biedronce, dużo kierowców autobusów je pokupowało i są zadowoleni. Nie wiem czy jeszcze są w sprzedaży.
paula22
basiaw u nas niestety nie ma icon_sad.gif ale dzięki za informację
naples
My mamy aktualnie nawigację larka i jesteśmy zadowoleni, niedawno tę firmę polecałam znajomej dla męża na urodziny i też są zadowoleni icon_wink.gif Wcześniej mieliśmy Mio i też problemu nie było.
Jeździmy na Automapie, w tym roku byliśmy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i Lichtensteinie, i mapa radziła sobie wręcz wzorowo icon_biggrin.gif
basiaw
CYTAT(paula22 @ Tue, 13 Dec 2011 - 00:15) *
basiaw u nas niestety nie ma icon_sad.gif ale dzięki za informację

Szkoda, że u Was nie ma, bo właśnie są w sprzedaży po 189 zł...
paula22
Dziewczyny zamówiłam,dzięki za pomoc.Przydatny również okazał się szwagier bo on również używa:)
Kupiłam Tom Tom Go Live 825 myślę że mężowi się spodoba:)

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.