To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

biżuteria Lilou

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

semi
Macie? Marzy mi się od dawna-najprostszy sznurek z dziewczynka i chłopcem z wygrawerowanymi imionami dzieci. Na zdjeciach wygląda cudnie, ciekawa jestem, czy w rzeczywistości tez jest taka delikatna? i czy to nie będzie infantylne , taka bransoletka u 35 cio letniej baby;)?
Zelda
semi ,kupiłam jakiś czas temu,na osobnych sznureczkach.Wg mnie wg fajnie, ale za cienkie sznurki wybrałam, lepiej chyba bedzie wyglądac na tych grubszych.Jedno mam z zapieciem jedno bez;zapieciem wygląda fajnie,ale musi byc bardzo przylegajace bo inaczej sie odpina.
Mam tez ta przezroczysta żyłkę z zapieciem,wygląda rewelacyjnie:)
semi
dzieki Maja. a jaki masz rozmiar zawieszek?zastanawiam sie nad tymi najmniejszymi- 15, 5 ewentualnie 2 cm,, bo mam zamiar to nosić a obawiam się, ze wieksze będą przeszkadzały.
Mika
ja mam, moja Przyjaciółka, moja siostra
mankament jeden -sznurki się przecierają, a wymiana na nowy to 15zł - niby nie drogo ale fakt,że po nie całych 6 miesiącach musiałam tam jechać był irytujący biorąc pod uwagę,że tanie nie są
mankament dwa- jakość zawieszek jest różna -jedną mam sponiewieraną (widocznie od stukania jednej zawieszki o drugą) ale druga wygląda jakby miała z 10 lat
tyle,że ja nigdy ich nie zdejmuję icon_wink.gif

ostatnio w ogóle u mnie podpadli,bo skrócili gwarancję z 12 miesięcy na 6 -i jest ona jedynie na zawieszki

wielkość zawieszek możesz sprawdzić na ich stronie -tam też można on-line skomponować bansoletkę

takie same sznurkowe z zawieszkami robi kellymelu icon_wink.gif mam zamiar ich sprawdzić zanim poprzewraca im się w tyłkach jak tym z lilou icon_wink.gif

ajakielka
semi, ja dostałam od mioch chłopaków na Dzień Matki dwóch chłopczyków z wygrawerowanymi imionami, na niebieskim sznureczku. Nosiłam go codziennie, non stop, również pod prysznic, po pół roku musiałam wymienić go, bo zblakł niemiłosiernie, mimo, że był blado niebieski wyjściowo. Wymieniłam na czerowną gumkę (wygląda jak sznureczek a łatwo się ją ściąga i zakłada i teraz kąpię się bez, wygląda zatem bez zarzutu). Co do wieku, hmmm.... Wiesz, ze jestem starsza od Ciebie, prawda icon_wink.gif hi, hi!
ajakielka
Doczytałam, że pytałaś o wielkość- ja mam takie 2- centymetrowe a wydałwało mi sie, że to są te mniejsze. Nie są za duże wcale.
semi
dziękuję dziewczyny:). zamówiła sobie, w ramach prezentu choinkowego od meża, na intensywnie niebieskim, grubym sznurku - dwucentymetrowe, bez zapięcia. bardzo mi się podobają sznurki, dzięki za uwagi krytyczne, wyjściowo mial być cienki bladoniebieski;). Jesli się szybko przetrze zmienię na zyłke.
Zelda
też mam te najmniejsze icon_smile.gif
Mika
CYTAT(maja2006 @ Sun, 11 Dec 2011 - 23:13) *
też mam te najmniejsze icon_smile.gif


rozmiary sÄ… trzy
1,5cm,2cm, i 2,7cm

średnia i najpopularniejsza wielkość to 2cm
mniejsze i większe już tak ładnie sie nie koponuja
Owca
Uf! To dobrze wybrałam wielkość zawieszek icon_biggrin.gif

Zamówiłam sobie u gwiazdora trzy sznurki z imionami i datami urodzin dzieciaków. Kusił mnie jeszcze sznurek na szyję, ale postanowiłam nie obarczać czerwonego takim wydatkiem jednorazowo i najpierw wypróbować icon_wink.gif

Zobaczymy icon_smile.gif
Zelda
CYTAT(Mika @ Mon, 12 Dec 2011 - 08:26) *
rozmiary sÄ… trzy
1,5cm,2cm, i 2,7cm

średnia i najpopularniejsza wielkość to 2cm
mniejsze i większe już tak ładnie sie nie koponuja

ja mam chyba te najmniejsze tzn sam chłopczyk ma 1,5 cm, a z tym kółkiem 2 cm,dziewczynka z dwoma kucykami 1,8cm z kółkiem ponad 2 cm
Wieksze były by za duże dla mnie.
paramon
a ja nie lubię "oklepanych" rzeczy, takich, co (prawie) wszyscy je mają. W tym roku swojej córeczce kupiłam pod choinkę bransoletkę [edit: moderacja] - coś nowego i oryginalnego. Chciałam zamówić też dla siebie, ale dałam się otumanić koleżance właśnie takimi hasłami że to "niewypada" i "infantylne". A teraz żałuję icon_sad.gif Po nowym roku (czyli po wypłacie sobie też coś u nich zamówię, a co!
amore
Dziewczyny mam pytanie,czy te zawieszki to kupujecie ze złota,srebra czy zeykłe?
mama_do_kwadratu
Miałam srebrne- obie pozłacane, w tym jedną różowym złotem.
Fazę Lilou mam definitywnie za sobą icon_smile.gif Poza tym- jakość średnia.
semi
oj tak. miałam średnie. jakoś takoż średnia, potwierdzam.
karoleenka
A ja z moimi sie nie rozstaje chyba od 3 lat ... Mam 4 - zmienialam dwukrotnie sznurki ( mam zapięcia takze ściągam do kąpieli ) i 2 razy grawer poprAwiany. Każda jedna symbolizuje jednego mojego chłopca - sa wygrawerowane ich imiona. Wzruszona byłam jak jest dostałam od nich na urodziny i jak mi maz na drugi dzien po porodzie przywiózł nowa z imieniem naszego nsjmlodszego icon_smile.gif))

Dla mnie generslnie ogromna wartość sentymentalna i bardzo pasujący styl - takie nic a mnie kręci icon_wink.gif))
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.