To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy ktoś używa ekspresu Saeco Odea Giro 2 ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mariena
Podoba mi się taki ekspres, chcieliśmy z mężem kupić sobie do nowej kuchni, fajne jest że ma wbudowany młynek i całkiem przystępną (jak na takie z młynkami ) cenę. Chcemy w tym celu pod choinkę od "Mikołaja" kasę na dofinansowanie nam takiego zakupu. Ale boję się, że to będzie zły zakup, boję się awaryjności takiego sprzętu - bo marnuje się wtedy i czas i pieniądze, i nerwy. Ma któraś z Was takie cudo we własnej albo zaprzyjaźnionej kuchni? Piłyście z niego kawę? Jakie macie odczucia ?
Polecacie czy raczej odradzacie zakup?
Mariena
A może macie jakieś inne ekspresy z wbudowanym młynkiem godne polecenia? Jakich w ogóle modeli używacie?
Taki z młynkiem podoba mi się, bo kawa jest najbardziej aromatyczna - a szukanie osobnego młynka, odmierzanie kawy, przesypywanie - to już za dużo roboty, choć przecież wykonalne. Wygodnicka jestem 03.gif
tomberowa
my mamy od niedawna Saeco Exprelia - ma młynek i pojemnik na mleko icon_smile.gif. Juz dobrze ponad rok się na niego czailiśmy, ale ciagle brakowało kasy - wreszcie sie udało icon_smile.gif. Kawka jest super, ja pijam cappucino, mąz latte albo espreso, Młody robi sobie kakao - polecam icon_smile.gif. Twojego modelu niestety nie znam - własnie sprawdziłam - nasz na pewno różni się ceną icon_wink.gif
nantu
ja mam Saeco Odea Giro, ale czy 2 to nie wiem:( ogólnie jesteśmy zadowoleni, jedyny minus to głośność ekspresu podczas mielenia kawy i nalewania, mamy pokój z aneksem kuchennym i trochę to przeszkadza:( ale taki ekspres z młynkiem to super sprawa, kawa bez porównania z jakąś rozpuszczalną czy parzoną..
Mariena
CYTAT(tomberowa @ Tue, 13 Dec 2011 - 20:35) *
my mamy od niedawna Saeco Exprelia - ma młynek i pojemnik na mleko icon_smile.gif. Juz dobrze ponad rok się na niego czailiśmy, ale ciagle brakowało kasy - wreszcie sie udało icon_smile.gif. Kawka jest super, ja pijam cappucino, mąz latte albo espreso, Młody robi sobie kakao - polecam icon_smile.gif. Twojego modelu niestety nie znam - własnie sprawdziłam - nasz na pewno różni się ceną icon_wink.gif



też właśnie sprawdziłam - no faktycznie się różnią... ceną zwłaszcza 37.gif Nic dziwnego, że kasy wam brakowało 29.gif
Mariena
A może lepsze są ekspresy nie z młynkiem a z tzw. rewolwerem? Takie, gdzie się odmierza porcję kawy i w takim niby rondelku mocuje w ekspresie.
Macie porównanie?
Gruszka70
Ogólnie to Saeco robi bardzo dobre ekspresy do kawy, także myślę, że nawet z tego tańszego byście byli zadowoleni . My mamy w domu Saeco Syntia i jest naprawdę dobry.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.